Bionigree, Basic_03, Odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów

Bionigree, Basic_03, Odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów

Odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów to naturalny kosmetyk trychologiczny (specjalistyczny kosmetyk do pielęgnacji skóry głowy i włosów), o polskim pochodzeniu i działaniu nawilżającym. Przeznaczony jest do stosowania na wszystkich rodzajach skóry głowy i włosów.

Intensywnie odżywia, odbudowuje i nawilża zniszczoną zabiegami i nieprawidłową pielęgnacją strukturę skóry głowy, zapewniając właściwą ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Odżywka chroni komórki macierzyste skóry głowy, jednocześnie opóźniając ich starzenie się i zmniejszając oznaki ich starzenia. Odżywka wzmacnia włosy i cebulki włosowe. Dodatkowo zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Cudowny koncept!

Przede wszystkim bardzo ucieszył mnie fakt, że stworzono odżywkę skierowaną dla skóry głowy, a nie tylko włosów na długości. Od dłuższego czasu jestem zwolenniczką pielęgnacji skalpu i wreszcie spotkałam coś, co celuje w moje potrzeby :)
Odżywka sprawdza się pięknie w kwestii niwelowania podrażnień skóry głowy i problemów związanych z przesuszeniem. Dość często mam z tym kłopoty. Przy okazji włosy na długości pozostawia przyjemnie nawilżone - bardzo polubiłam ten efekt, nie jestem fanką silikonowych warstw, którą dają drogeryjne odżywki.

Rewelacja! ;)

Odżywka BIONIGREE mieści się w prostej, dość eleganckiej plastikowej butelce. Posiada wygodny dozownik w formie pompki, która znacznie ułatwia jej porcjowanie. Jeśli chodzi o konsystencję, jest ona dość wodnista i rzadka, co oczywiście wpływa na zwiększenie wydajności produktu i umożliwia jego dokładne wtarcie w skórę głowy.

Po kilkunastu zastosowaniach odżywki zauważyłam już znaczną poprawę w jakości moich włosów. Przede wszystkim stały się bardziej nawilżone, błyszczące i podatne na układanie. Zmniejszyła się również ich tendencja do elektryzowania, a nie ukrywam, że było to dla mnie dość uciążliwe (ciekawe, czy zimą też będzie tak dobrze...). Dużym plusem jest także fakt, że szybciej rosną a na tym bardzo mi zależało.
Jestem zachwycona!

Super balsam

Balsam do włosów, to specjalistyczny kosmetyk, polecany do pielęgnacji każdego rodzaju włosów – zwłaszcza w przypadku włosów z tendencją do przetłuszczania się i do powstawania łupieżu. Balsam zwiększa odporność skóry i włosów na czynniki szkodliwe, zmniejsza wypadanie włosów, nadaje im piękny połysk i elastyczność.

Większa obiętość włosów w 5 minut

Świetna!

Nie miałam nigdy do czynienia z tego typu produktem.
Odżywka do skóry głowy to dla mnie nowość.
Bardzo jednak uprzyjemnia moją pielęgnację włosów i skóry głowy.
Odżywka nie obciążyła moich włosów.
Są dociążone, ale nadal dobrze się układają. Nie plączą się, nie motają, nie są matowe.
Podczas jej używania poprawiła się też ogólna kondycja moich włosów.
Moja skóra głowy stała się zdecydowanie miej skłonna do swędzenia.
Idealny produkt profesjonalny do pielęgnacji skalpu!

KWC

Jestem zwolenniczką naturalntch kosmetyków, szczególnie jeśli chodzi o pielęgnację. Moja skóra jest wrażliwa, dlatego nie chce dodatkowo obciążać ją szkodliwymi związkami chemicznymi. Niektórzy nawet nie są świadomi, ile chemi jest w takiej malutkiej buteleczce z napisem szampon.
Moja skóra głowy nie należy do bardzo problemowych. Niestety włosy kręcone mają większą tendencje do przesuszania.

Odzywka ma bardzo leistą konsystencje. Jest to wręcz woda, dlatego ciężko ją zaaplikować. Robię to od razu na skórę głowy. Dzięki temu jest bardzoo wydajna. Wystarczy niewielka ilość, by pokryć włosy od nasady aż po same końce. Jej wchłanianie również przebiega szybko i juz po paru minutach większa jej część zostaje pochłonięta przez skórę głowy i włosy. W czasie noszenia pojawia sie uczucie chłodzenia, bardzo przyjemne i subtelne.

Po kilku stosowaniach zauważyłam juz widoczną różnice. Włosy przede wszystkim są bardziej nawilzone. Widocznie się błyszczą i lepiej układają. Zmniejszyła się również ich tendencja do elektryzowania, co w zimę dla mnie jest bardzo uciążliwe. Struktura włosa jest mocniejsza. Producent zapewniał również wpływ na cebulki. Śmiało mogę stwierdzic ze jest to prawda, ponieważ nie wypadają mi aż tak bardzo. Na szczotce ilość włosów się wyraźnie zmniejszyła. Są one miękkie i gładkie, czego chcieć więcej ?

Jak dla mnie jest to cudowny produkt, łącznie ze składem. Wpływa bardzo pozytywnienie na ich strukturę. Dogłębnie nawilza i odżywia. Z efektów jestem bardzoo zadowolona i jak dla mnie to Kosmetyk Wszech Czasow.

Bardzo dobra

Początkowo nie zauważałam żadnych efektów. Jednak z czasem zaczęłam zauważać zmiany. Zauważyłam to, że moje włosy o wiele mniej się elektryzują. Dla osób z prostownicą bez jonizacji to jest ogromny sukces. Dodatkowo o wiele mniej włosów wypada z mojej głowy. Najbardziej jest to zauważalne przy myciu, gdy często niestety miałam tak, że była garść włosów. Teraz ta ilość zmniejszyła się o minimum połowę. Odżywka ma także odbudować i nawilżyć zniszczoną zabiegami i nieprawidłową pielęgnacją strukturę skóry głowy, ale no jednak to jest trudno zauważyć, bo jednak cała skóra głowy jest pod włosami i trudno zauważyć na niej jakiekolwiek zmiany. Jednak wnioskując z tego, że cebulki moich włosów zostały wzmocnione, to musi się coś dobrego dziać na skórze głowy.
Zapach ani mi się podoba, ani nie podoba. Kojarzy mi się trochę z zapachem u fryzjera, czyli wymieszany zapach kosmetyków z lekkim zapachem spalonych włosów :P Ale po nałożeniu na włosy nie czujemy go, a po zmyciu jest także niewyczuwalny.

Hit do pielęgnacji skóry głowy

Odżywka ma bardzo ładne opakowanie, szata graficzna wpada w oko.Na plus oczywiście to, że posiada buteleczka pompkę mega wygoda.Odżywka ma bardzo rzadką konsystencję.Idealnie sprawdza się na skórę głowy, w końcu nie swędzi mnie głowa, oraz nie mam łupieżu.Skóra głowy jest także nawilżona, a włosy uniesione u nasady co bardzo mi się podoba.Polecam stosować ją tylko na skalp, ponieważ jeżeli będziemy stosować ją także na włosy to bardzo szybko nam się skończy.
Ma świetny naturalny skład i mocny zapach co jednym się spodoba, a drugim niekoniecznie.

Serdecznie polecam

Odżywka lekko unosi włosy u nasady, dzięki czemu włosy wyglądają lepiej i zdecydowanie łatwiej się układają. Ma przyjemny zapach i lekką konsystencję, która z łatwością rozprowadza się na włosach. Zalecam aplikację produktu na samą skórę głowy, ponieważ stosowana na całej długości włosów znika dość szybko :)

Kosmetyk wart wypróbowania.

+OPAKOWANIE
Odżywka znajduje się w gustownej przezroczystej plastikowej butelce. Na przyklejonej białej etykiecie znajdują się wszystkie ważne informacje. Dozownik jest w formie czarnej pompki. Która bardzo ułatwia dozowanie produktu. Szafa graficzna bardzo przyjemna dla oka.
+KONSYSTENCJA,KOLOR
Kosmetyk jest w kolorze mleczno-białym. Jeśli chodzi o konsystencję jest bardzo wodnista. Jest to zabieg celowy.Precyzyjniejszą aplikację kosmetyku na powierzchnię skóry głowy, zmniejszając tym samym ryzyko, że odżywki pozostanie więcej na włosach niż na skalpie''
+ZAPACH
Produkt pachnie bardzo przyjemnie czarną porzeczką, tak samo jak szampon z tej firmy. Po prostu uwielbiam ten zapach.
+POJEMNOŚĆ,CENA
Kosmetyk jest o pojemność 200 ml i musimy za niego zapłacić 64 zł
+WYDAJNOŚĆ
Przy aplikacji na samą skórę głowy produkt wystarczy na bardzo długo.
+SKŁAD
Kosmetyk nie zawiera SLS/SLES, parabenów, silikonów, PEG, sztucznych barwników i innych niepożądanych substancji w kosmetykach pielęgnacji skóry głowy i włosów.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach.
+DZIAŁANIE
Postanowiłam  używać odżywki wyłącznie na skórę głowy, ponieważ takich produktów nie ma dużo na rynku a do tego szkoda, mi jest marnować ją na długość gdzie mogę nałożyć dużo innych produktów. Odżywka jest bardzo rzadka tak jak wcześniej wspomniałam. Lecz dobrze aplikuje się ją na skórę głowy. Jeśli chodzi o działanie. Odżywka dobrze nawilża skórę głowy i ją koi. Włosy u nasady są odbite i widocznie odżywione, dzięki czemu wyglądają zdrowiej. Produkt nie podrażnia, nie powoduje swędzenia, zaczerwienienia czy innych skutków ubocznych.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Odzywka - doskonała dla włosów

Odżywka łatwo się nakłada i szybko wsiąka zaczynając działać. Stosowanie niezwykle proste i wystarczy niewielka ilość aby odżywić głoweę. Włosy jdwabiscie lśniące i zadbane.Włosy miękkie, jędrne i silne. Wyglądają jakby się dopiero wyszło od fryzjera. A co najważniejsze są naturalne, nie uczulają i nie trują otoczenia. Ja jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że moje włosy mają dużo do życzenia.

Świetna

Używam odżywki nawilżającej do skóry głowy i jestem zaskoczona działaniem. Powoli zapominam o problemie swędzącej głowy. Nakładam nie wielką ilość na skórę głowy i czekam aby po pewnym czasie ją spłukać. Już po pierwszym użycu widziałam różnicę. Stosuję ją od około dwóch tygodni i różnica jest kolosalna. Dziękuję i polecam!

Strzał w dziesiątkę!

Nawilżająca odżywka do skóry głowy i włosów Bionigree to mój pierwszy kosmetyk przeznaczony stricte do skóry głowy. Wcześniej unikałam tego typu produktów z obawy przed obciążeniem włosów i szybszym ich przetłuszczaniem. Marka Bionigree przekonała mnie, że zupełnie niepotrzebnie :)

Odżywka, mimo iż wcale jej sobie nie szczędzę i aplikuję nawet po 5-6 pompek na raz, okazała się bardzo wydajnym kosmetykiem. Używam jej co drugie mycie ( czyli dwa razy w tygodniu ) i chociaż mam ją już od kilku tygodni, nadal sporo zostało jej w butelce. Odżywkę najpierw aplikuję na ręce, a następnie wcieram w skórę głowy i rozprowadzam po całej długości włosów, zostawiając na 10-15 minut. Większych problemów ze skórą głowy nie mam, ale zdarza mi się odczuwać dyskomfort w postaci swędzenia. Odkąd używam tej odżywki zapomniałam już o tym uczuciu, kosmetyk skutecznie nawilżył skórę głowy i złagodził objawy swędzenia. Dzięki zawartości betainy włosy mniej się elektryzują, a olejek rycynowy wzmacnia je już od samej nasady, odbijając włosy, dzięki czemu zyskują na delikatnej objętości. Obawiałam się czy odżywka nie sprawi, że włosy będą szybciej się przetłuszczać, przez co zmuszona będę je częściej myć, ale nic takiego się nie stało, z czego jestem naprawdę mocno zadowolona. Produkt Bionigree nie wywołał też żadnych niepożądanych reakcji, na przykład łupieżu.

Cena odżywki jest dość wysoka, ale adekwatna w stosunku do wydajności i oddziaływania na włosy!