Ingrid Cosmetics, IdealMatt, Mineralny podkład matujący

Ingrid Cosmetics, IdealMatt, Mineralny podkład matujący

Ideal Matt to mineralny podkład łączący efekt idealnie matowej cery z doskonałym jej nawilżeniem. Wyjątkowa formuła na bazie naturalnych składników pochłania nadmiar sebum i kontroluje jego wydzielanie. Mineral Complex efektywnie wygładza cerę, pobudza ją do odnowy oraz chroni przed wolnymi rodnikami. Naturalny czynnik nawilżający tworzy film ochronny, który zapobiega utracie wody, chroniąc skórę przed wysuszeniem. Nowoczesne pigmenty wyrównują koloryt i skutecznie kryją niedoskonałości, bez obciążania. Lekka, aksamitna konsystencja nie zatyka porów i pozwala skórze swobodnie oddychać . Podkład zapewnia długotrwałe, matowe wykończenie makijażu. Hamuje błyszczenie. Polecany do każdego typu cery, szczególnie mieszanej i tłustej. Zawiera filtr UV.

fluidy
matujące
z pompką
hipoalergiczna

Jeden z lepszych, które miałam!

Naprawdę fajny, niedrogi, trwały podkład.
To już mój drugi podkład tej firmy, kupiłam go bo byłam bardzo zadowolona z poprzedniego. Niestety to już nie był dokładnie ten sam produkt, niemniej jednak też dobry.
Podkład dobrze się rozprowadza, zarówno palcami, jak i gąbeczką. Nie tworzy efektu maski, ładnie stapia się ze skórą, a jednocześnie dość dobrze kryje niedoskonałości i przebarwienia. Jest naprawdę trwały i na kilka godzin zapewnia efekt matowej, gładkiej skóry. Twarz się nie błyszczy, a podkład dobrze się trzyma, nawet podczas zabawy na dyskotece ;) Przy czym nie zapycha, nie powoduje powstawania zaskórników, skóra jest dobrze nawilżona i oddychająca.
Spory wybór kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja używałam koloru 302 słoneczny.

Bardzo go lubię

podkład przypadł mi do gustu swoją ceną i wydajnością z super kryciem. PIeknie wygląda na twarzy, dobrze kryje ale nie robi maski. trzyma się cały dzień bez poprawki o ile nie dotykamy twarzy rękoma. Zastyga więc trzeba dość szybko z nim pracować żeby nie porobić plam ale warte jest to zachodu. Zdecydowanie polecam

Ideał!

Podkład kupiłam za około 20 zł w Hebe. Najjaśniejszy odcień jest na prawdę bardzo jasny, to duży plus! Praktycznie nie widoczny na buzi, wtapia się. Trzyma się cały dzień, ma dobre krycie, zastyga na 100% mat,nie wymaga nawet pudrowania! Nie wysusza, nie zapycha, dla mnie ideał. Zapach praktycznie nie wyczuwalny. Niestety bardzo szybko zastyga, więc trzeba nauczyć się z nim pracować :)

HIT!

Kupiony na promocji w Hebe, już dawno się na niego czaiłam, ale nigdy nie mogłam znaleźć mojego odcienia.

PLUSY:
+ piękne krycie, podkład idealnie stapia się ze skórą, ale nie tworzy maski,
+ nie zapycha mojej bardzo wymagającej skóry,
+ ładna gama kolorystyczna, każda znajdzie coś dla siebie,
+ jest idealny, ciepły odcień z żółtymi tonami!
+ wydajny, do pokrycia całej twarzy wystarcza pompka,
+ opakowanie z pompką uławia wydobycie produktu z opakowania, nie muszę się siłować i wyciskać,
+ ładne, schludne opakowanie,
+ super, że opakowanie jest szklane, wygląda elegancko, zostało solidnie wykonane,
+ przyjemny zapach,
+ bardzo długo utrzymuje mat. Jestem zaskoczona, gdyż większość testowanych przeze mnie podkładów nie dawała rady po kilku godzinach, z tym mam pewność, że wyglądam nieźle nawet i po całym dniu w biurze,
+ ładnie współgra z pudrem i resztą kosmetyków, w tym np. z mokrym bronzerem,
+ nie ściera się, nie podkreśla zmarszczek i załamań,
+ można budować krycie,
+ super cena,
+ nie włazi w pory.

Minusów nie dostrzegłam. Jestem naprawdę zachwycona tym produktem. Serdecznie polecam, warto spróbować.

taki ooo :)

kilka miesiecy temu skusiłam sie kupić go na allegro, ponieważ szukałam podkładu na szybko i w niskiej cenie, w dodatku ten miał dobre opinie :) kupiłam odcień 301. niestety jak się okazało podkład jest dosyć ciężki, za bardzo ciemnieje, trudno go dobrze rozblendować tak żeby nie było "odciny" a probowałam wielu sposobów :D jego zaletą na pewno jest trwałość i to że się nie ściera.

Dobrze kryje

Mam problemy z trądzikiem, do kupna tego podkładu skłoniło mnie moje ubzduranie, że skoro jest mineralny to pewnie nie zapycha. I tak też było.
Podkład ma dziwną jakby suchą konsystencję, bałam się że będzie strasznie wysuszał, podkreślał suche skórki, zapychał i robił ciastko na twarzy. Ku mojemu zdziwieniu na twarzy wyglądał idealnie, wszystko zakrywał, bardzo dobrze matowił (tak, że nie musiałam dawać pudru dla utrwalenia) , nie ważył sie, nie zapychał (!) i co najważniejsze nie podkreślał suchych skórek!
Jedyny minusy to to, że oddzielał sie straszliwie od ust, w kącikach. Nie wiem jak do dokładnie określić ale wyglądało to strasznie + jak tylko dotknęła twarzy chociaż kropla wody, podkład się wręcz zsuwał z twarzy i robiła się plama w tym miejscy jakbym nie nałożyła na ten punkt produktu.

Ogólnie cały produkt uważam za bardzo dobry i na pewno za taką cenę wart uwagi. Niestety ja nie mogę używać kosmetyków mineralnych ponieważ jestem w trakcie kuracji trądzikowej i otrzymałam informację, ze kosmetyki mineralne są dla takiej cery jak moja wręcz zakazane. Szkoda.

Jak tylko uporam się z trądzikiem i cerą na pewno kiedyś do niego wrócę.

Super

Podkład bardzo przyjemny w stosowaniu. Dobrze matuje, kryje, nawilża. Nie ma super lekkiej konsystencji, ale nie jest lepki, ani nie tworzy efektu „maski”. Zdecydowanie polecam :)

Hmmm i tak i nie

Pierwsze opakowanie kupiłam ponad 2 lata temu. wtedy był moim ideałem. Konsystencja dość ciężka, można powiedzieć "twarda" ale nie tłusta, super matowił cerę i dobrze krył niedoskonałości, nie pozostawiał efektu maski, nie rolował się i nie ciemniał na skórze oraz nie zapychał. Wróciłam do niego ostatnio i jestem zawiedziona. Co prawda matuje na długo, owszem, ale skórę mam przesuszoną. Podrkeśla suche skórki wszędzie i mam uczucie, jakbym zaszpachlowała sobie twarz. Jest jednak bardzo trwały.

OK

Polubiony od pierwszego nałożenia. Cena podkładu jest naprawdę zachęcająca, nawet jak komuś sie nie spodoba to nie żal tych paru złotych.
Aplikacja jest dziecinnie prosta i łatwa a wszystko za sprawą świetnej pompki, która odmierza nam potrzebna ilość produktu.
Podkład jest trwały, nie ściera się w ciągu dnia z twarzy . Dość szybko zastyga, więc radzę nakładać go sprawnie :) Ma dobre krycie. Ciut ciemnieje na twarzy.
Plusem jest, że nie zatyka porów i nie wysusza skóry.

Za tę cenę - super!

Używałam go dłuuugi czas, był to mój budżetowy następca kultowego Revlon Colorstay. Matująco-kryjący ulubieniec.

Po jakimś czasie bardzo zaczęło mi przeszkadzać jego podkreślanie porów i zmarszczek, więc przerzuciłam się na podkład rozjaśniający tego samego producenta.
Podkład IdealMatt po nałożeniu na buzię (jeżeli nie użyłam żadnego kremu nawilżającego) zasycha na buzi w kilka sekund - trzeba szybko z nim pracować. Kiedyś zrobiłam na twarzy kilka punktów, które chciałam rozprowadzić i zanim skończyłam robić policzki to plama z podkładu na czole, w miejscu aplikacji, pozostała widoczna. Ba, podczas nakładania palcami (na szybko) podkład baaardzo ciężko było mi zmyć z rąk. Trzyma się, skubaniec.

Nie jestem już trądzikowcem potrzebującym mocnego krycia, ale tęsknię za tym podkładem kiedy mnie "wysypie".
Na chwilę obecną jest dla mnie za ciężki, ale wrócę do niego. Był to jeden z najlepiej matujących podkładów dla mnie.. i to za tę cenę! Szok :)

Cudo

Kupiłam go, przyznam szczerze, przypadkiem. Bardzo spodobał mi się odcień, idealny dla mojej jasnej skóry . Koszt jest przyzwoity (25 zł) i z pewnością warto go kupić. Istna pozycja obowiązkowa dla bladziochów. Używałam go kilka miesięcy, ostatnio skusiłam się na wypróbowanie innych podkładów, aczkolwiek z pewnością jeszcze nie raz i nie dwa do niego wrócę. Dodam dla osób z problemami z cerą, iż nie zapycha porów i nie powoduje powstawania zaskórników, zaś istniejące wysusza.

Uwielbiam

Właśnie kończę pierwszą buteleczkę i napewno kupię następną. Podkład wygląda na twarzy pięknie. Krycie jest średnie, bardzo naturalne. Nie utrzymuję się jakoś bardzo długo ale na co dzień świetnie się sprawdza. Mam go w odcieniu 301 BUFF, który jest raczej neutralny i trochę oksyduje, więc dodaję do niego kroplę rozjaśniacza.

Mój tip: mieszanka tego podkładu z Revlon Colorstay w proporcji 2:1 pompki to coś DOSKONAŁEGO