Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ingrid Cosmetics, IdealMatt, Mineralny podkład matujący

Ingrid Cosmetics, IdealMatt, Mineralny podkład matujący

Ideal Matt to mineralny podkład łączący efekt idealnie matowej cery z doskonałym jej nawilżeniem. Wyjątkowa formuła na bazie naturalnych składników pochłania nadmiar sebum i kontroluje jego wydzielanie. Mineral Complex efektywnie wygładza cerę, pobudza ją do odnowy oraz chroni przed wolnymi rodnikami. Naturalny czynnik nawilżający tworzy film ochronny, który zapobiega utracie wody, chroniąc skórę przed wysuszeniem. Nowoczesne pigmenty wyrównują koloryt i skutecznie kryją niedoskonałości, bez obciążania. Lekka, aksamitna konsystencja nie zatyka porów i pozwala skórze swobodnie oddychać . Podkład zapewnia długotrwałe, matowe wykończenie makijażu. Hamuje błyszczenie. Polecany do każdego typu cery, szczególnie mieszanej i tłustej. Zawiera filtr UV.

fluidy
matujące
z pompką
hipoalergiczna

Ingrid Cosmetics, IdealMatt, Mineralny podkład matujący (kolor słoneczny)

Kupiłam skuszona recenzjami.
Jednak chyba u mnie nie jest takim strzałem w dziesiątkę :(
Fajnie matuje, to fakt.
Konstystencja trochę koszmar, zależy co kto lubi, ale nakłada się nienajlepiej.
Po nałożeniu moja skóra wygląda jak muśnięta takim kreme koloryzującym, tylko tyle, że matowym. Jeśli ktoś lubi niewielkie krycie i dobry efekt mat to polecam. Ja niestety się nie przekonam, może w lecie będzie mi się go używało przyjemniej. Na razie 2 :(

HIT wśród podkładów

Podkład ma jasny kolor i nie ciemnieje po aplikacji. Jest matowy, a przy użyciu pudru utrzymuje się cały dzień. Ma lekkie krycie, które można bez efektu maski budować. Nie znałam kiedyś marki Ingrid i jestem mile zaskoczona tym produktem. Godny polecenia, na pewno zaopatrzę się w inne kosmetyki Ingrid!

Ulubiony

Mój ulubiony podkład odzień 300 kość słoniowa. Używam już 4 buteleczkę i nie zamierzam przestać go używać. Do tego nowe opakowanie jak na razie jest spoko, bo pokrywka nie pęka jest dużo mocniejsza.

Polki w mieście SEPHORA

Mój ulubiony podkład

Używałam tego podkładu już kilka razy naprzemiennie z innymi, które chciałam wypróbować, lecz zawsze ostatecznie wracam do podkładu Ingrid.
Zacznę od tego, że jestem posiadaczką dość jasnej karnacji i moje możliwości w zakupie podkładu są mocno ograniczone, ponieważ większość z nich najczęściej ciemnieje albo w ogóle nie ma aż tak jasnego odcienia, który by mi odpowiadał. Ten podkład okazał się pod tym względem idealny, ponieważ bez problemu wybrałam odcień, który spasował się z moją skórą.
Kolejny mega plus to efekt matu, który w moim przypadku utrzymuje się bardzo długo i bardzo naturalnie wygląda.
Podkład nie wysusza skóry, nie tworzą się żadne grudki ani inne niepożądane zjawiska na twarzy. Konsystencja podkładu jest bardzo przyjemna i dzięki temu dobrze się go nakłada. Poza tym cena podkładu jest całkiem przyzwoita.
Jak dotąd nie znalazłam podkładu lepszego niż ten :)

Najepszy Matujący Podkład!

Szukałam podkładu matującego na zimę o gęstej konsystencji i dobrym kryciu i to był strzał w dziesiątkę!
Efekt matu bardzo długo utrzymuje się na twarzy, tak samo jak sam podkład.
Krycie ma bezbłędne, pokryje nawet drobne niedoskonałości.
Mam kolor kości słoniowej (300) i jest to kolor odpowiedni dla bladziochów i najlepsze jest to że on NIE CIEMNIEJE, a zazwyczaj mam z tym problem.
Można go używać nawet bez stosowania pudru ze względu na intensywny mat. Jedynym problemem może być to, że po pewnym czasie podkreśla suche skórki w okolicach nosa, nawet po zastosowaniu kremu nawilżającego, ale to pewnie ze względu na moją suchą cerę tak się robi.

Podkład

Podkład ma jasny kolor co jest dużym plusem. Jest matowy tak jak pisze na opakowaniu. Ładnie wygląda na skórze. Dobrze przypudrowany utrzymuje się cały dzień. Ma lekkie krycie, ale możną je budować. Producent piszę o nawilżeniu ja go niestety nie zauważyła co nawet wydaje mi się niemożliwe przy matowym podkładzie. Podkreśla suche skórki.

Świetny

Długo szukałam podkładu, który by się u mnie sprawdził, aż w końcu trafiłam na ten.
Zalety:
-ze względu na bardzo jasną karnację zawsze mam problem ze znalezieniem podkładu o odpowiednim kolorze. Odcień 300 kość słoniowa jest dla mnie idealny
-trwały, cały dzień (lub czasem noc) trzyma się na twarzy
-dobrze matuje
-nie wysusza
-wygodne opakowanie
-dość wydajny
-niewygórowana cena

Matt matt

Delikatna konsystencja, ale jednocześnie kryje. Ładny kolor, który wtapia się w skórę. Trwałość - cały dzień. Nie zatyka porów. Nie wysusza skóry. Taki właśnie jest podkład Ideal Matt Ingrid. Mój kolor to 301.
ZALETY
trwałość
wydajność
cena
idealny kolor jak dla mnie
działanie

zastępstwo dla revlona

podkład bardzo dobry, jak na tą cenę. Jaśniutki (mam najjaśniejszy odcień, jestem bardzo blada), odrobinę oksyduje, ale mam wrażenie, jakby przez to dopasował się do mojego odcienia skóry, bez tego wydawałby się wręcz bladotrupi. Wygląda bardzo ładnie na twarzy, zastyga ale bez efektu maski, jest rzeczywiście ładnie matowy, ale nie wysusza skórek i nie jest tępy czy suchy w konsystencji. Trzyma się ładnie póki co. Niestety nie współpracuje z moim korektorem (catrice).

nie jestem zachwycona

Nie jestem zachwycona tym podkładem i nie lubię go używać. Ma dość ciężką konsystencję, nie stapia się dobrze ze skórą i nie wygląda naturalnie, ale jednocześnie tragedii i maski na twarzy nie ma. Mam skórę mieszaną, a po nałożeniu czuję podkład na twarzy i lekkie nieprzyjemne ściągnięcie skóry. W innych opiniach podkreślano dobre matowienie. U mnie niestety nie spełnia tej funkcji, po dwóch godzinach świecę się niemiłosiernie. Dodatkowo, podkład mimo ciężkiej konsystencji ma słabe krycie - zaraz po nałożeniu niby maskuje niedoskonałości, ale po kilkunastu minutach "wyłażą" one na wierzch i są dość widoczne. Bardziej nadaje się więc do wyrównania kolorytu skóry niż maskowania niedoskonałości. Reasumując, tragedii nie ma, krzywdy nie robi, ale produkt nie spełnia moich oczekiwań wobec podkładu - u mnie ma dwie i pół gwiazdki (ponieważ połówek tu nie ma, dostaje naciągniętą trójczynę).
Uwaga: mam b. jasną cerę i zwykle najjaśniejsze kolory podkładów są u mnie w sam raz, albo nawet zbyt ciemne. Tu najjaśniejszy odcień nie wygląda na na mojej skórze dobrze, wygląda ona niezdrowo, zbyt jasno - może to kwestia specyficznego koloru podkładu (braku tonu żółtego lub różowego, o czym ktoś już wspominał), albo tego, że podkład nie stapia się ze skórą, a może to po prostu odcień nie dla mnie (kolejny odcień był już jednak zbyt ciemny).

Cudowny

Podkład cudowny, jak za taką cenę nie spodziewałam się takiego efektu. Pięknie wygląda na twarzy, bardzo lekko, bez efektu maski, super krycie (nie potrzebuję korektora), dobrze matuje. Trochę ciemnieje, ale bardzo delikatnie i mi to nie przeszkadza bo ciemnieje tak, że u mnie idealnie sie stapia z szyją. Po całym dniu trochę się waży. Opakowanie z pompką, bardzo praktyczne.

Podkład idealny !

W sumie, kupiłam go przez przypadek. Słyszałam gdzieś, że większość kobiet chwali sobie tą markę, więc zaryzykowałam. I nie żałuję. Produkt jest lekki, długo się trzyma, kryje idealnie (tak, że osobiście nie muszę używać korektora dodatkowo), nie wysusza i nie tworzy efektu maski. Ale po całym dniu na twarzy, trochę zaczyna się ważyć. Jak za tak niską cenę, produkt idealny.