Crayon Mine Yeux

Crayon Mine Yeux

Nowoczesne kredki do oczu w wysuwanym ołówku. Miękki, cienki rysik, intensywny kolor i niesamowicie długa trwałość. Istnieją w 11 modnych i ciekawych odcieniach.

Cena: ok. 4 euro

Zaprojektowana by cieszyc

No bardzo fajna kredka musze wam powiedziec.
Przede wszystkim strategiczne opakowanie - lata to to sobie w kosmetyczce, w torebce, po umywalce, czasem nawet po podlodze i nic. Chyba stworzona dla takich roztrzepanych jak ja...
Opakowanie wiec praktyczne, zabezpieczone przed wstrzasami, przed zgnieceniami, przed zlamaniami, i wciaz zachowuje swa pierwotna forme. Kredeczka wysuwa sie delikatnie, wiec znika koniecznosc strugania (wersja dla zabieganych -chyba naprawde pomysleli o mnie..).
Mam wersje 'gleboka czern' i jest naprawde gleboka. Rozsmarowuje sie ladnie, choc rysik jest dosc grubawy, wiec nie liczmy na cieniutenka niczym eyelinerem kreseczke. Trzyma sie naprawde przyzwoicie, nie rozmazuje zbyt latwo, natomiast naklada i aplikuje jak po maselku. Za 4 euro to chyba naprawde adekwatne do wymagan.
Jestem z niej bardzo zadowolona. Od tej pory nie przelame sie juz do struganych, drewnianych kredek, skoro mozna w tak prosty sposob ulatwic sobie zycie :D
Polecam. I istenieje masa fajnych odcieni.