Płynny Jedwab, Balsam do włosów matowych i trudnych do ułożenia (stara wersja)

Płynny Jedwab, Balsam do włosów matowych i trudnych do ułożenia (stara wersja)

Innowacyjny SCAN REPAIR KOMPLEX precyzyjnie regeneruje uszkodzone partie powierzchni i odbudowuje zniszczoną substancję włosów, bez nadmiernego obciążania. Nadaje włosom jedwabistą elastyczność i połysk. Zapobiega łamaniu sie włosów i sprawia, że aż do 80% łatwiej sie rozczesują.

Świetny :)

Jestem zadowolona z tego kosmetyku.

Po spłukaniu włosy są miękkie i łatwe do rozczesania. Zapach to dodatkowy atut tego kosmetyku. Na pewno kupię go jeszcze raz, ze względu na zbawienne działanie dla moich włosków.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

bardzo dobry na codzień

Na szczęście trafiłam na ten balsam, gdy miałam problemy z poplątanymi włosami. Już podczas nakładanie balsamu, rozczesywania włosów w trakcie nakładania odżywki czuję jak palce swobodnie przez nie przechodzą. Balsam dobrze wygładza włosy, myślę że również nawilża, gdyż ładnie podkreśla moje fale. Włosy są mięciutkie, lśnią, puszyste. Dobry na puszące się włosy. Dobry do codziennego stosowania, przy czym może trochę obciążać cienkie włosy.
Jedynym nieistotnym minusem jest zapach, który mnie osobiście drażni.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/2

Bubel

Odżywka jest baaardzo średnia. Nie spełnia obietnic producenta, wręcz przeciwnie, odnoszę wrażenie, że moje włosy są bardziej suche, gorzej się układają. Obciąża. Jedynym plusem jest zapach.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Super

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki. Przy zakupie kierowałam sie tym razem zapachem i nie rozczarowałam sie, jest bardzo delikatny i utrzymuje się jeszcze długo po umyciu. Nie obciaza moich włosów, sa po niej miekkie, pachnace, miłe w dotyku, nie przetłuszczają sie po niej szybciej, łatwiej sie je rozczesuje. Cena odpowiednia. Jak dla mnie KWC Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 i jutro lece po 2

zadowolona :)

Plusy :

+ładnie pachnie
+nabłyszcza
+wlosy sa miękkie
+ ułatwia rozczesanie włosów
+ bardzo wydajna
+nawilża suche końcówki włosów

Minusy:

+ u nasady włosy szybciej się przetłuszczaja
+ troche obciąza włosy

Wydaje mi sie ze warto wypróbowac :)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: kończe 1sze

uwielbiam

Kupiłam ten balsam bo był dołącczony do szmponu i od tamtej pory go kocham. Sprawia, że po jego nałożeniu włosy stają się jedwabiście miękkie, nie są napuszone, a wręcz wygładzone. I ten połysk. Jednym słowem: rewelacja

Używam tego produktu od:------

nie !!

Chyba jak większośc odżywek ten balsam z włosami nie robi kompletnie nic! Po miesiącu codziennego stosowania stwierdzam że moje zniszczone włosy nie są ani błyszczące, miękkie ani elstyczne! Nie obciąża bardzo włosów chyba że zaaplikuje się go na skórę głowy. Drugą gwiazdkę daję mu za zapach-dałabym się za niego pokroic !!

Ilość zużytych opakowań: kończe 1

:--)miłe zaskoczenie

kiedy dostałam ten balsam w prezencie miałam mieszane uczucia jednak po pierwszym użyciu zdecydowanie zmieniłam zdanie, balsam super pachnie zaraz po nałożeniu go na włoski rozczesuje grzebieniem i jest super:)Włosy wraz z szamponem z tej serii są mieciutkie i łatwe do ułożenia dla mnie extra:)czego chcieć więcej;p POLECAM!!!!!!!

Używam tego produktu od:1TYG.
Ilość zużytych opakowań:W TRAKCIE1

moj ulubieniec ;)

najlepszy balsam do wlosow. zawsze do niego wracam, bo zaden nie moze sie z nim rownac. uzywam go po kazdym myciu. swietnie wygladza, odzywia i nawilza. wlosy sa lsniace i miekkie. troche obciaza wlosy, ale i tak go kocham ;)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:duzo ;)

Spełnione obietnice

Super balsam, odżywia i regeneruje moje włosy- stały się one też łatwiejsze w układaniu.
Stosuję wraz z szamponem Elseve Energia oraz Biosilkiem, co dało efekt puszystości i ogólnej dobrej kondycji włosa.
Godny polecenia i zakupu.

Używam tego produktu od:15 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. 9-10

mieszane uczucia

+ nawilża
+ pięknie pachnie
+ zapach zostaje na włosach po zmyciu
+ nadaje połysk

- po nałożeniu przy skórze głowy włosy wyglądają na tłuste

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:6-8

dramatix

Deklaracja zachęcająca, ale działanie zupełnie odwrotne.

Miałam wrażenie, że włosy są bardziej suche niż przed zastosowaniem preparatu.
Trudno było je rozczesać, puszyły się i nie mogłam ich ułożyć.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pół