Płomiennie Rudy, Krem bez spłukiwania

Płomiennie Rudy, Krem bez spłukiwania

Krem bez spłukiwania Sunsilk Płomiennie Rudy - do codziennego stosowania, na mokre lub suche włosy. Odświeża kolor włosów zawsze gdy zaistnieje taka potrzeba. Stosowanie kremu wydobywa pełnię blasku wszystkich rudych odcieni. Nie wymaga spłukiwania, podkreśla i utrzymuje intensywność koloru, jest on dłużej żywy i świetlisty

Cena: ok. 8zł / 200ml

fajniutki

Jedyna wada tego kremu to to, że jest marki Sunsilk - a unilever słynie z testów na zwierzętach, i to powód dla którego nie kupię już tego smarowidła. Drugi powód to to, że zmieniłam kolor włosów, a krem oddałam mamie, której brązowe refleksy też ładnie podkreśla.

A obiektywnie: same plusy! Piękny zapach cynamonowo - słodziutki, konsystencja w sam raz, włosy nie przetłuszczają się i ładnie układają. Polecam do kręconych, zniszczonych i farbowanych piór, które dodatkowo nawilży. Moje farbowane henną ogniste włosy ładnie nabłyszczał i intensyfikował kolor, choć oczywiście bez jakichś rewolucji kolorystycznych. I do tego śmieszna cena. Godny polecenia, choć już nie dla mnie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno stoi na półce