Płomiennie Rudy, Odżywka

Płomiennie Rudy, Odżywka

Odżywka Sunsilk Płomiennie Rudy - podkreśla barwę rudych włosów. Odżywia i wzmacnia włosy, dzięki czemu stają się one błyszczące i odbijają światło, a rude pasma są bardziej widoczne. Regularne uzywanie odżywki Sunsilk sprawia, że włosy lepiej układają sie podczas czesania i stylizacji, równomiernie odbijają światło, barwa włosów jest podkreślona.

Cena: ok. 7zł / 200ml

nie wiem, po co to wypuszczono na rynek

Odzywke te kupilam kiedy tylko pojawila sie w sprzedazy, a ja jako nastolatka jeszcze farbowalam wlosy na ciemna wisnie. Odzywka byla tak samo beznadziejna jak szampon. Pachniala cynamonem, co nie bylo takie zle, ale dzialanie bylo zerowe. Nie ulatwiaja rozczesania wlosow, nie nawilzala, nie zauwazylam wlasciwie zadnego jej dzialania.Odcien wlosow mialam taki sam, a kolor zmyl sie w takim samym tempie jak zawsze. Bezuzyteczny bubel, ktory wyladowal w koszu.

Używam tego produktu od: jak sie pojawila w sklepach
Ilość zużytych opakowań: niecale opakowanie

Super

Jedna z niewielu odżywek stworzonych do rudych włosów :)
Jako że jestem niestety rudą-farbowaną, chciałam znaleźć coś co nie tylko podkreśli kolor, ale i sprawi, że włosy chociaż odrobinę odżyją po farbowaniu. No i udało się. Odżywka nie dość, że ma przepiękny cynamonowy zapach, to także sprawia, że włosy są na prawdę miękkie i błyszczące. Kolor troszkę faktycznie podkreśla, chociaż rude włosy mają to do siebie, że same w sobie są podkreślone :)
Jedyne minusy jak dla mnie to trudności w znalezieniu produktu. Wierzcie lub nie, ale przeszłam wszystkie możliwe drogerie, zarówno w centrum miasta jak i w centrach handlowych....a znalazłam ją dopiero w podrzędnym sklepiku na osiedlu.

Dziwna... ;)

Nie wiem, czy nie za wczesnie na opinie o tej odzywce, poniewaz stosuje ja od niedawnam ale moze lepsza ta recenzja niz nic.
Ciezko ja ocenic. Z jednej strony zapewnienia producenta brzmia obiecujaco a i przyjemnie wiedziec, ze ktos pomyslal o nas rudych i w zwiazku z tym specjalna odzywka, ba, seria dla nas powstala juz nie ''do wlosow koloryzowanych'', a ''do rudych'' ;) Szampon jest w zapakowany w czerwona tubke, ma biala balsamowa konsystencje i pieknie, intensywnie pachnie imbirem. Wlasciwosci jakos silnie odzywczych to to na pewno nie ma, ale wygladza wloski po uzyciu szamponu.
Czy trzyma kolor? Trudno mi powiedziec, narazie wyplukuje sie on tak jak powinien, bo tego nie zatrzyma zaden kosmetyk. Ale wloski sa ladne, nie zauwazylam zeby je wysuszal (?!). Natomiastm uywam mimo wszystko regularnie innych wzmacniaczy w postaci odzywek i masek..
POniewaz jest to jedna z pierwszych ocen, dostaje 4. MAm nadzieje, ze inne dziewczyny wypowiedza sie na jej temat, bo chcialabym wiedziec, czy moje odczucia sie potwierdza.. ;)

Używam tego produktu od: dwoch tygodni

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

taka dosyc nawet

po pierwsyzm opakowaniu srednio bylam do tego kosmetyku przekonanan bo nei zauwazylam jakeigos podkreslenia zbytniego koloru wlosow teraz tez nei wiedzee ale wlosy staly sie blyszczace i wygladaja zdrowiej, wkurzajace jest tylko oakowanie srednio mi takie tubki podchodza, szamponu tez uzywam no ale * dopisek po 4miesiacach uzywnaia nie da sie ich rozczesac jest marna pod wzgledem odzywienia idealna do wlosow tlustych anie moich