Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Dermedic, Capilarte, Serum kuracja stymulująca wzrost i odrost włosów

Dermedic, Capilarte, Serum kuracja stymulująca wzrost i odrost włosów

Specjalistyczna wcierka przeznaczona dla osób cierpiących na okresowe lub przewlekłe objawy wypadania włosów o różnej etiologii. Znacząco hamuje nadmierne wypadanie włosów oraz stymuluje proces ich odrastania i zagęszczania.

Ratunek dla wypadających włosów

Pokładałam wielkie nadzieje w tej wcierce, bo wypadanie włosów doprowadzało mnie do rozpaczy.
Kuracja ma 150 ml i jest przeznaczona na 3 miesiące, co oznacza że codziennie powinno się wcierać 1,5 ml. Buteleczka jest bardzo poręczna, ale nie mam wyczucia ile powinnam wetrzeć płynu, więc odmierzałam sobie strzykawką.
Wcieranie bardzo mi pomogło na wypadanie spowodowane kuracją Izotekiem. Byłam załamana, bo wypadła mi na oko połowa i tak cienkich i rzadkich z natury włosów. Wcierka zahamowała wypadanie i na szczęście widzę, że skóra głowy pokrywa się dużą ilością nowych włosków. Co prawda muszę codziennie myć włosy bo skóra bardziej mi się przetłuszcza, ale nie jest to dla mnie problemem - bo najważniejsze jest, że w końcu znalazłam produkt, który działa.

Zaskoczenie

Zazwyczaj nie wierzę w tego typu produkty, dostałam go w prezencie i jestem tak pozytywnie zaskoczona... Jest naprawdę świetny, bardzo wydajny, używam na zakola już 3 miesiące, a nawet jeszcze połowa butelki nie ubyła. Po 3 miesiącach stosowania, jak zresztą obiecuje producent, widzę poprawę kondycji włosów i nowe włoski tzw. "baby hair" . Kupiłam też szampon do kompletu pielęgnacji i również jestem zachwycona.

Świetny na wypadanie włosów

Na kurację stymulującą wzrost włosów Dermedic natknęłam się szukając czegoś co w okresie zimowym pomoże zahamować nadmierne wypadanie moich włosów i sprawi że będą szybciej rosły. Kuracja okazała się strzałem w 10! Już po kilku użyciach włosy wyraźnie zaczęły mniej wypadać. Co do przyspieszenia wzrostu to trudno powiedzieć, ponieważ nie mierzyłam swoich włosów, ale myślę że wcierka również pozytywnie wpłynęła na ich wzrost. Kuracja ma bardzo fajny aplikator, jest bezzapachowa i u mnie przy stosowaniu co 2 -gi dzień na 2-3 godziny przed myciem wystarczyła prawie na 2 miesiące stosowania, choć niewykluczone że czasami nakładałam jej aż za dużo :P
Nie jest to najtańsza kuracja, ale biorąc pod uwagę działanie - warta swojej ceny.

domowe sposoby na zniszczone włosy

Wow

To jest naprawdę warty uwagi produkt. Mam cienkie i rzadkie włosy ze skłonnością do wypadania, zaczęłam używać tego serum kilka miesięcy temu i już widzę poprawę. To naprawdę niesamowite. Serum zahamowało nadmierne wypadanie włosów, już nie martwię się, że ołysieję. Nawet zaczęły wyrastać mi nowe włosy przy skroniach. Plus za opakowanie, konsystencję, działanie i cenę.

Serum - cud

Moje cienki i rzadkie włosy od lat wołały o pomoc. Próbowałam już wielu kosmetyków, ale żadne na dłuższą metę nie pomagały. Kuracja od dermedica to cud. Używam wraz z szamponem i zauważyłam poprawę w kondycji włosów. Pojawiło się mnóstwo baby hair w okolicach, których wcześniej się wstydziłam. Fryzjerka nawet zauważyła tę poprawę.

Niesamowita

Dermedic jest moją ulubioną firmą dermokosmetyczną. Kiedy usłyszałam o tej kuracji od razu byłam chętna na wypróbowanie jej. Moim problemem są rzadkie włosy po obu stronach skroni i zakola. Po zastosowaniu już pierwszego opakowania zauważyłam baby hair w tych okolicach. Jestem bardzo zadowolona z działania serum. Polecam!

To nie jest placebo!

Mam bardzo słabe włosy i generalnie próbuję wszelkich nowości rynkowych (w rozsądnej cenie) z nadzieją, że coś w końcu pomoże i to był strzał w dziesiątkę :) Używam serum od dwóch miesięcy i przy skroniach widzę nowe włoski! Jestem bardzo zadowolona. Jeśli tendencja się utrzyma to z pewnością będzie mój KWC.