Performance Body Care, Tone Tummy Firming Gel (ujędrniający żel na brzuch)

Performance Body Care, Tone Tummy Firming Gel (ujędrniający żel na brzuch)

Skuteczny sposób na jędrny brzuch! Mikrokapsułki i czysta kofeina zapobiegają wiotczeniu skóry, działają wyszczuplająco. Codziennie rano i wieczorem wmasuj w skórę na brzuchu.

wygładza skórę

Dopiero zaczynam używać tego kosmetyku, ale jak narazie spełnia moje oczekiwania. Skóra na brzuchu jest gładziutka i bardziej elestyczna. Żel dobrze się wchłania i ma bardzo ładny zapach.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:1/2

taki sobie

Lekka, żelowa konsystencja, dobrze się wchłania, ale skóra jest po nim nieco lepka. Wygładza skórę, ale spodziewałam się po nim większego ujędrnienia. Zawiera mikrogranulki, które czasami trudno było rozsmarować, bo "uciekały" po całej skórze ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

dobry ale nie dla mnie

kupilam go z ciekawosci gdyz byl nowoscia w oriflame. musze powiedziec ze jest dobry, skora na brzuchu staje sie gladsza i bardziej napieta. jest dobry w trakcie diety, gdy brzuch nam maleje a skora jest mniej jedrna.jesli ktos oczekuje pioronujacego efektu po 2och dniach to od razu mowie ze do nic takie sie nie zdarzy.
mimo iz nie mam problemow z jedrnoscia skory brzucha ten zel bardzo mi ja odzywil, i sprawil ze byla jeszcze delikatniejsza :)

Używam tego produktu od:dluzszego czasu