Giordani Gold, Eye Silk (Jedwabiste cienie do powiek)

Giordani Gold, Eye Silk (Jedwabiste cienie do powiek)

Pojemność 1,7 g

Perłowy, delikatny puder nadaje powiekom gładki i lśniący wygląd. Ekstrakt z jedwabiu pielęgnuje wrażliwą skórę i sprawia, że cienie tworzą aksamitną, lekką warstwę koloru. W zestawie z gąbkowym aplikatorem, który ułatwia perfekcyjne nałożenie cieni. Dostępny w 4 odcieniach.

Cena: 39zł / 1,7g

bardzo dobry

udało mi się kupić go w wyprzedaży. mam odcień Fiesta, myslałam, ze będzie brzydko i żółto wyglądał, a ku mojemu zaskoczeniu, nadał moim oczom świeżości. bardzo ładnie połyskuje i nie jest to taka tandetna perła a subtelne drobinki.
jeśli chodzi o aplikację- nie mam z nią żadnego problemu. powiedziałabym nawet ze na aplikator nakłada sie za duzo cienia i muszę go troszkę "obstukać" .
zaskoczyła mnie również jakość cieni. ładnie pracują. nie odkładają się (bourjois mi sie odkłada), a przede wszsytkim są bardzo trwałe.
sama nie wiem czemu nie daję 5 gwiazdek. czegoś mi brakuje, jakiegos zaskoczenia... wybredna jestem ;)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

porażka

Kupiłam na raz aż 2 odcienie, czego żałuję. Cienie i ich opakowanie prezentują się ładnie, ale na tym kończą się ich plusy. Aplikator jest twardy, przez co przyczepia się do niego niewiele cienia, a aplikacja na powiekach jest mało przyjemna. Kolory są mało intensywne, trzeba nałożyć sporo cienia, aby w ogóle cokolwiek było widać. A opakowanie wygląda, jakby cienia była połowa. Odcień Opal, który w opakowaniu wygląda na piękną, rozświetlającą biel, na powiekach zamienia się w brzydki, żółty brokat. Gala - niby ładny, rozświetlający róż, na powiekach wygląda brzydko, jak matowy, ciepły, brudny róż. Niestety, nawet wcześniejsze testowanie na dłoni nie ustrzegło mnie przed pomyłką.

Używam tego produktu od: kilku mies.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

wbrew pozorom - średni

w pełni zgadzam się z przedmówczynią. Zakupiłam kolor Fiesta (taki łososiowy). Na ręce ładnie połyskiwał. Jednak na powiece ginie i prawie nie widać efektu. Nakłada się go mało na raz i do tego aby nabrać kolejną porcję trzeba wkładać patyczek do końca opakowania i najlepiej zakręcić i potrzasnąc opakowaniem. Jako, że zcynność tą należałoby powtórzyć kilka razy dla wydobycia odpowiedniej ilości cienia na obie powieki jest to dość .... upierdliwe. Cienia jest malutko. Za tą cenę - uważam, że nie warto. Można kupić ładniejsze cienie pyłkowe, o wygodniejszej aplikacji, dużo tańsze i o większej pojemności.

Serum na zmarszczki

Może być

Mam odcień Opal(złoto-beżowy).Cień jest w formie pyłku co bardzo lubię więc odrazu się na niego skusiłam:).Opakowanie całkiem poręczne,chociaż niestety bardzo mało kosmetyku nabiera się po jednorazowym "zamoczeniu" aplikatora we flaszeczce,trzeba sie więc nieźle namachać,żeby nałożyć na powiekę satysfakcjonującą ilość,jeżeli nie nanosi się go w ostrożny sposób może utworzyć smugi tak więc aplikowanie nie jest ekspresowe ani zbyt łatwe.Kiedy się to już jednak uda wysiłek zostaje nagrodzony bardzo ładnym,delikatneym efektem,który utrzymuje się dość długo nie roznosząc sie przy tym na inne partie twarzy(i całe szczęście bo nie znoszę tego).
Znam jednak pare innych specyfików dających podobny efekt przy mniejszym wysiłku i za mniejszą cenę.Podsumowując: Niezły cień,lecz moim zdanie ciut za drogi w zestawieniu z niewybijającą się jakością i dość uciążliwą aplikacją.