Oriflame, Giordani Gold, Luxurious Velvet Finish Blush (Luksusowy róż)

Oriflame, Giordani Gold, Luxurious Velvet Finish Blush (Luksusowy róż)

Aksamitny róż w postaci lekkiego pudru nadaje cerze świeży, promienny wygląd i wydobywa jej naturalny blask. Gąbkowy aplikator ułatwia nałożenie właściwej ilości różu. Efekt - gładka cera ożywiona delikatnym rumieńcem - trwa przez długi. Dostępny w 3 kolorach.

Cena: 54 zł / 4 g

Trwały ale problematyczny

Dostałam ten róż kiedyś od mamy, chociaż nie przepadam za kosmetykami typu oriflame czy avon. Leżał sobie w szufladzie aż sobie o nim przypomniałam.
Dużą zaletą tego różu jest trwałość, utrzymuje sie na skórze cały dzień i za to go lubię, bo nie jest łatwo znależć trwały róż. Wadą jest jego aplikacja. Gąbeczka powoduje, że często róż rozkłada sie nierównomiernie, na policzkach odznaczają sie różowe kóła, więc musze i tak poprawiać pędzelkiem.

fajny gadżet

Zaznaczyłam że juz nie kupię ponieważ wycofano go z oferty

Plusy
-wygodny aplikator gąbeczka
-bardzo ładnie się nakłada
-pozostawia ładny rumieniec
-długo utrzymuje się na skórze
-piękny kolor
-nie obsypuje się dzięki gąbeczce zamontowanej na słoiczku
-łatwo dozuje się większą ilość różu
-bardzo wydajny
-ładne opakowanie

Minusy:
-nie zauważyłam

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

coooooool

+ piękny kolor - różowy
+ wygodny - jakoś łatwiej mi gąbeczkami niż pędzlem....
+ trwały
+ piękny efekt na twarzy
+ nie wiem jak z wydajnością ale zapowiada sie nieźle

- opakowanie bez rewelacji. o ile gąbeczka super to zamknięcie zupełnie do bani - ja bym do torebki nie włożyła nigdy. lusterki ni w kij ni w oko :D

ogólnie - dla mnie bomba - szczególnie ze względu na gąbkę :D po prostu pędzlem machać muszę kilka razy żeby efekt był w sam raz i czasem i tak mi się zdarzy przedobrzyć a tu - myk myk - i już :D

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Oriflame tutorial 2 konwertowany

beznadziejne op. i trwałość

Róż kupiłam przed rokiem skuszona promocją i przyznaję szczerze, że za regularną cenę nie kupiłabym. Na dzień dobry rozkręciło mi się w torebce opakownie i połowa zasypała różowym pyłem wszystko, co w niej miałam.
W opakowaniu przeszkadza mi również gąbkowy aplikator, do dziś nie potrafię nim wykonać dokładnego makijażu (nie ma to jak dobry pędzel).
Sam róż daje bardzo delikatny, transparentny efekt. Nie zauważyłam by na twarzy skrzyły się jakieś drobinki, mimo to ładnie ożywia i modeluje twarz. Niestety efekt nie utrzymuje się długo, 4-5 maksymalnie, przy czym trzeba bardzo uważać, by nie dotykać kości policzkowych ręką lub husteczką bo ściera się błyskawicznie pozostawiając na tawrzy niestetyczne plamy.
Dodatkowy minu za bardzo ubogi wybór kolorów.
Generalnie gdyby nie beznadziejne opakowanie i łatwość z jaką znika ztwarzy było by nieźle, tak niestety tylko dwója.

Używam tego produktu od: ponad roku

moj KWC !

swietne opakowanie idealne dla kobiety, ktora lubi elegancje :) male poreczne z lusterkiem :) male cudo po prostu. mozna nim wyczarowac przepiekny owal twarzy w tym miejscu w ktorym sie chce :) pieknie podkresla kosci policzkowe, nigdy nie zalozy sie go za duzo ani za malo. po prostu ideal !
posiadam kolor ciemniejszy i nie jest on zbyt ciemny (niektore roze sa po prostu jak dla murzynek), ladnie podkresli nawet lekko opalona buzie :)
nie moge sie z nim rozstac :) moj KWC :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

swietny kosmetyk i gadzecik

opakowanie śliczne, aplikator dośc niespotykany dla różów, przyjemnie się nim nakłada kosmetyk. nie tworzy żadnych kółek jak to wczesniej ktoś napisał (może to kwestia wprawy). można zrobic sobie naprawdę świezy a zarazem cukierkowy, słodki makijaż. róż jest trwały i niesamowicie wydajny, warto się na niego skusić.

Używam tego produktu od:miesiąca

cacuszko

Bardzo podoba mi się ten róż - mam kolor Delicate Rose, daje właśnie taki efekt: delikatny, dziewczęcy, naturalny rumieniec. Trochę się obawiałam sypkiego różu i aplikacji gąbeczką, ale naprawdę się to sprawdza, nie trzeba wiele wprawy, ciężko przesadzić, róż wydobywa się z opakowanie w miarę równomiernie, ja ewentualne niedoskonałości poprawiam pedzlem lub palcami. Opakowanie wygodne i estetyczne, nadaje się do torebki.

Subtelny

Oceniam kolor spice island.
Plusy:
- bardzo wygodna i szybka aplikacja
- bardzo naturalny efekt
- eleganckie i praktyczne opakowanie
Minusy:
- bez zastrzezen

Używam tego produktu od: miesiaca

Fajny

+ Śliczny kolor (Delicate rose. Dziewczęcy róż, ale na twarzy nie landrynka)
+ Łatwy w aplikacji (kwestia wprawy)
+ Ładne opakowanie
+ Mini lusterko w którym mogę obejrzeć jedynie oko/usta ;). Ale zawsze to plus.
+ Wydajny

- Mało trwały, trzyma się kilka godzin.

Nie polecam odkręcać opakowania w celu sprawdzenia ile zużyłyśmy :D. Mi się zdarzyło i mała część zawartości wylądowała na dywanie. ;) Mam ochotę na inny odcień

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

mam z nim problem...

Mam najjaśniejszy z prezentowanych odcieni - róż z lekką domieszką koralowego odcienia. Kolor świetnie prezentuje się w opakowaniu i na policzkach też wychodzi bardz ładnie jeśli... udami się go nałożyć odpowiednią ilość. Mój problem z nim polega na tym, że nie radzę sobie z aplikacją różu załączoną gąbką. Kiedy dotykam twarzy delikatnie efekt jest prawie niewidoczny, gdy przyduszę mocniej / potrząsnę opakowaniem wychodzą kolorowe placki, które muszę rozcierać. Rzadko i się udaje pomalować tym "wynalazkiem" bez przygód. Dlatego tak surowo oceniam. Do trwałości, estetyki opakowania, wydajności i koloru zastrzeżeń nie mam, jedynie mogliby dopracować aplikator, by zawsze wypuszczał tyle samo koloru.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Fajny

Bardzo podobał mi się Dior`owski róz w tej samej ciekawej formie z przyrośniętą gąbeczką i zastanawiałam się nad jego zakupem,kiedy to na horyzoncie pojawił się dużo tańszy tróż Oriflame tak wiec czym prędzej kupiłam.Mam odcień najjaśniejszy,oglądając w katalogu obawiałam się,że będzie różowy w sposób tandetny,okazał się jednak być bardzo ładny-taki w delikatny sposób rumiany.Łatwo i bardzo przyjemnie nakłada,podobają mi się delikatne drobinki,które połyskują w świetle naturalnym i sztucznym.Trzyma się nieźle,szczególnie jak na róż,który jest kosmetykime zazwyczaj mającym tendencje do ulatniania się.Gąbeczka wygodna,nie trzeba brać ze sobą pendzla.Opakowanie jeżeli chodzi o estetykę raczej średnie-nie przepadam za złotym kolorem,a lusterko za małe,żeby tak naprawdę cokolwiek zobaczyć.Mimo to wart wypróbowania,szczególnie w cenie promocyjnej.