Vichy, LiftActiv Yeux (krem pod oczy)

Vichy, LiftActiv Yeux (krem pod oczy)

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy o działaniu zapobiegawczym i regenerującym; zawiera kompleks roślinnych ekstraktów Aminokine działający na głębsze warstwy skóry. Zmniejsza obrzęki i cienie.

Bardzo dobry

Czytałam opinie innych wizażanek o tym kremie, więc od razu zaznaczę, że mnie ten krem:
- nie uczula
- nie przesusza
- nie podrażnia
i kupiłam pełnowymiarowe opakowaniew aptece. Używam go od ponad 5 miesięcy prawie każdej nocy i nadal mam ok. 1/3 opakowania.

Daję mu cztery i pół gwiazdki, bo to jeden z nalepszych kremów pod oczy, jakich kiedykolwiek używałam. Lepszy był tylko C&P (Vichy LiftActiv C&P), ale tamtego używałam tylko dzięki próbkom, i nie sposób go dziś już nigdzie dostać.

Zalety:
+ doskonale ROZJAŚNIA okolice oczu. Ja mam nieustanne problemy z widocznym na oczach zmęczeniem, wszyscy mi zawsze powtarzają, że wyglądam na przemęczoną. Ten krem najzwyczajniej w świecie zlikwidował u mnie ten problem. Na tyle skutecznie, że już wiem, że pozostanę wierna marce Vichy.
+ SPŁYCA moje zmarszczki mimiczne (mam prawie 30 lat)
+ ZAPOBIEGA SIŃCOM i PODKRĄŻONYM OCZOM
+ po kilku miesiącach widzę, że stan mojej skóry wokól oczu jest generalnie lepszy niż przed zastosowaniem tego kremu
+ wystarczy bardzo CIENIUTKA WARSTWA dla uzyskania powyższych efektów
+ PRECYZYJNY APLIKATOR pozwala mi na użycie dokładnie takiej ilości kremu, jakiej potrzebuję, w dokładnie tym miejscu, na które chcę go nałożyć
+ KONSYSTENCJA jest idealna: krem nie jest za rzadki ani zbyt gęsty, ma biały nieprzeźroczysty kolor (to nie formuła żelowa, ale typowo kremowa), łatwiutko się go wklepuje lub delikatnie wmasowuje w skórę
+ SZYBKO SIĘ WCHŁANIA, nie pozostawiając ani tłustej, ani świecącej się warstwy
+ nadaje sie pod makijaż, NIE ROLUJE SIĘ, właściwie to jedyny krem pod oczy, który mogłabym stosować na dzień bez większych przeszkód
+ niektóre kremy pod oczy powodują, że rano mam opuchniętą okolicę oczu, ten nie robi tego efektu
+ POZOSTAJE NEUTRALNY PO DOSTANIU SIĘ DO OKA, nie powoduje pieczenia, łzawienia ani opuchnięcia. Trzeba też zaznaczyć, że bardzo trudno wprowadzić go do oka, on naprawdę zostaje tam, gdzie go zaaplikowaliśmy i nie roznosi się pod wpływem ciepła na dalsze obszary skóry (jak np. krem pod oczy "Podstawa pielęgnacji" z Garniera)
+ NIE PODRAŻNIA, nie powoduje reakcji alergicznej (ja cerę mam przetłuszczającą się i wrażliwą jednocześnie i 99% kremów pod oczy powoduje u mnie zaczerwienienia i łzawienie)
+ BEZZAPACHOWY

Wady:
- cena, ja zapłaciłam za niego ok. 100 zł (ale zważywszy na działanie i wydajność, wybaczam mu cenę ;) i nie żałuję)

WYSUSZA

WYSUSZA CO OCZYWIŚCIE POWODUJE ŻE ZMARSZCZKI SĄ JESZCZE BARDZIEJ WIDOCZNE CZYLI BEZNADZIEJNIE NIE DLA MNIE PRODUKT PRZEREKLAMOWANY I BARDZO DROGI BO OPAKOWANIE JEST MALUTKIE A KREM GĘSTY I TRUDNO ODPOWIEDNIO GO APLIKOWAĆ

Używam tego produktu od:6 MIESIĘCY

podrażnił

Dostałam próbke tego kremu. Po pierwszym posmarowaniu skóra była przyjemnie wygładzona. Jednak po trzeciej aplikacji czułam swędzenie i pieczenie, chociaż skora nie była ani ciepła ani zaczerwieniona. Spróbowałam jeszcze kilka razy-ten sam efekt. Być może wersja pro jest lepsza

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 próbka 1,5 ml

Manicure z chmurkami

Średni

Zabrałam ten krem mojej mamie ... bo myślałam że rozjaśni mi cienie pod oczami...ale raczej nie dał efektów...i jeszcze tworzą się z niego dziwne ruloniki jak sie go trochę więcej nałoży. A co do zmarszczek to nie wiem bo ich nie mam..

Używam tego produktu od:nie wiem

Taki sobie

Właśnie poszukuje idealnego kremu pod oczu i z braku odpowiednich kandydatów kupiłam ten właśnie.
Coz, średni jest. Nie zauważyłam żadnych spektakularnych wyników. Opuchnięcia takie same, cienie lekko rozjaśnione, zmarszczek nie spłyca.
Nie zauważyłam rewelacyjnego efektu nawilżenia, ale również i nie wysuszył zbytnio mi cery.
Raczej nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Wysusza

Nie polecam,nie dość że strasznie się wałkuje to jeszcze podkreślił zmarszczki,bardzo wysłuszył skóre pod oczami.Sprawdza się tylko na noc,nawet lekki makijąż sprawia że pojawiają się nie estetyczne "wałeczki"kremu.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

widać efekt

Krem dobrze odżywia skórę wokół oczu, widać spłycenie pierwszych zmarszczek.Trochę też rozjaśnia (ale lepszy pod tym względem Reti C). Nie drażni oczu, nie zostawia blyszczącej warstwy. Jeśli nałoży się zbyt dużo, to się wałkuje. Wystarcza na ok. 2-3 ms.

Używam tego produktu od:kilku lat

sredni

Tego kremu uzywam od kilku lat z przerwami w trakcie ktorych szukam czegos idealnego:) Cieni ani opuchniec TEN KREM NIE ZMNIEJSZA a nawilza srednio. Jest dosc gesty w konsystencji i walkuje sie po krotkim czasie. Jednakze nie uczula. POLECAM WSZYSTKIM podobny krem Vichy: PRO activ NA NOC. O wiele lepszy w dzialaniu-moje fioletowe podkrazenia ktore mam od dziecinstwa zniknely po 2 miesiacach a opuchniecia zmniejszyly sie o polowe. Tym niemniej kremy Vichy nie nawilzaja skory. Dlatego bede szukac dalej :)Używam tego produktu od:

Nie wart ceny

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

Nie jest to skuteczny krem(przynajmniej dla mnie) Kupiłam go na cienie pod oczami, ale nie rozwiązał tego problemu, a wręcz przeciwnie jeszcze go pogłebił. Nie polecam!

ok, ale drogo

Mam prawie 23 lata..kremu używam sporadycznie w razie potrzeby tzn gdy mam pomiętą, spuchnietą, bardziej niz normalnie ciemną skórę pod oczami..Fajnie napina, wygładza, lekko rozjaśnia..Podkradam mamie..Jest zbyt drogi, dlatego raczej sama go nie kupię.Przynajmniej na razie..

ponad przeciętny

sięgam po niego w przypływie gotówki, na codzień uzywam Flos Leku pod oczy. Błyskawicznie się wchłania, wygladza, nie drażni oczy, i pomaga zakryć zmęczenie.

jestem zadowolona

Mam 25 lat i cóż, moja skóra pod oczami nie jest już idealna, krem nawilżający to juz za mało ale też nie potrzebuję specjalnie silnej kuracji - i tu idealnie wpasował mi się Lift Active - ładnie napina skórę pod oczami - wyraźnie ją wygładza, zauważyłam też działanie rozjaśniające. Niestety ma dla mnie jest ciut za suchy ale jestem zadowolona.

Stosuję go na dzień, na noc używam lżejszego kremu nawilżającego - Hydraphase Yeux.

---------------------------