Oriflame, Milk & Honey Gold, Nourishing Hand & Body Cream (Odżywczy krem do rąk i ciała)

Odrobina luksusu na co dzień. Krem rozpieszcza skórę ekstraktami miodu i mleka, nawilża ją, zmiękcza i wygładza.

balsamy
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Kocham zapach

Najbardziej uwielbiam go za zapach który kojarzy mi się z dzieciństwem kiedy moja siostra używała go do zmywania makijażu a ja podbierałam jej krem i się nim smarowałam. Krem dla mnie poza zapachem nie robi nic nadzywczajnego... nie nawilża itp...

Bardzo fajny kremik, nadaję się do całego ciała. Nie podrażnia skóry a wręcz przeciwnie nawilża ją. Jestem zachwycona iż ma on świetną konsystencję oraz piękny zapach który czuć także na skórze. Piękne opakowanie które ładnie prezentuje się na toaletce.

bardzo dobry

Krem zapach ma charakterystyczny, ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Mi się akurat podoba, ale według mojej rodzicielki pozwolę sobie zacytować „cuchnie owczym mlekiem”. Doskonale nawilża, skóra jest gładka i odżywiona. Na uwagę zasługuje również fakt, że produkt ma ładne pudełeczko

Botoksu zastosowania

bardzo lubię ! :)

Dostałam w prezencie kilka opakowań i jestem zachwycona.
-Pięknie pachnie- zapach długotrwały.
- Poręczne opakowanie
- Dobrze nawilża
- Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania.

Żadnych wad się nie dopatrzyłam ;)

Kocham na zabój całą serię ! Uwielbiam i z czystym sumieniem szczerze polecam każdemu .... zapach obłędny ! ... stosowanie tych kosmetyków to sama przyjemność ! szczerze polecam wypróbować ! a nóż się zakochacie tak jak ja :) fajnie jakby powiększyli serię może o maseczki itp :)

Od lat mój balsam do ciała

To mój kolejny sentymentalny produkt Oriflame, który od 'zawsze' jest w naszej łazience. Od czasu do czasu dokupię do kompletu mydełko i produkty do włosów (szampon, odżywka), ale pozostałe kosmetyki z tej serii nie są już tak dobre jak balsam, chociaż mają ten sam zapach miodowo-maślany, który tak lubię.
Lekka formuła balsamu, kremowy kolorek i ten charakterystyczny zapach - to główne zalety balsamu. Moja skóra ciała nie jest zbyt problematyczna, więc ten balsam spełnia swoje zadanie. W sytuacji przesuszenia zimą czy po opalaniu na pewno sobie nie poradzi, ale jako zwykłe nawilżenie na co dzień jest świetny.
Mimo wielu lat używania wciąż podoba mi się kształt opakowania i kolorystyka - i mam szczerą nadzieję, że Oriflame nie będzie chciał nic zmieniać w tym zakresie. Taki jak jest teraz odpowiada mi w 100%!!! Mój KWC!

Przyzwoity

Bardzo ładny zapach miodu i mleka, utrzymujący się na skórze.
konsystencja budyniu- wygodnie się go nakłada, nie ścieka z palców.
Dokładnie nawilża i regeneruje skórę.
Fajne opakowanie w kształcie baryłki.

Bardzo dobry krem

Zalety:
- piękny miodowy zapach
- odżywia skórę, nawilża ją i regeneruje na długi czas od zastosowania
- nie klei się
- ma lekką konsystencję która szybko się wchłania
- pięknie opakowanie które jest wygodne
- świetny kosmetyk do rąk jak i całego ciała
- wygładza skórę

Rewelacja

Krem o konsystencji budyniu, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, a zapach utrzymuje się na skórze jeszcze przez kilka godzin. Pachnie obłędnie! Stały bywalec w mojej łazience, choć cena nie zachwyca. Z tej serii polecam również żel pod prysznic.

Odżywienie o zapachu miodu :)

Bardzo lubię serię Milk&Honey. Krem jest stałym bywalcem w mojej łazience. Konsystencja- budyniowa, ale konkretna. Zapach miodowo- mleczny, delikatny. Wchłania się umiarkowanie, pozostawia skórę nawilżoną na długo.
Cena standardowa lekko za wysoka, na szczęście często dostępny jest w promocji.
Polecam!

Piękny zapach!

Krem ma cudowny zapach, który bardzo długo utrzymuje się na skórze. Konsystencja produktu jest świetna, bardzo szybko się wchłania (co dla mnie jest ogromnym plusem, nie lubię gdy kosmetyki wolno się wchłaniają). Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby pokryć nim całe ciało. Doskonale nawilża. Jestem z niego bardzo zadowolona.

nie zachwyca

Nabyłam go skuszona bardzo niską,promocyjną ceną w katalogu. Jednakże szału nie ma,zadecydowanie za bardzo przereklamowany produkt.Na plus jest konsystencja,w miarę szybko się wchłania,ale jakiegoś super nawilżenia czy odżywienia nie zauważam. Na minus jest na pewno opakowanie,trochę tandetne,plastikowe,jakoś nie przepadam za produktami w okrągłych opakowaniach,wolę wąskie tubki,skąd zawartość się wyciska,anie wkłada paluchy i wygrzebuje. No i zapach. Strasznie irytujący,mocny,na skórze wprawdzie nieco lepiej się prezentuje,jak już "odparuje",ale prosto z opakowania jest straszny. Nie wiem co to ma wspólnego z miodem i mlekiem,dla mnie pachnie chemia i sztucznością. Ogólnie produkt niewart swojej ceny regularnej. O stokroć lepszy jest choćby balsam kakaowy z ziaji za 10zl. Spróbowałam i na pewno do miodu i mleka nie wrócę.