Oriflame, Milk & Honey Gold, Nourishing Hand & Body Cream (Odżywczy krem do rąk i ciała)

Odrobina luksusu na co dzień. Krem rozpieszcza skórę ekstraktami miodu i mleka, nawilża ją, zmiękcza i wygładza.

W porządku

Krem jest gęsty, trochę budyniowy. Dobrze się rozprowadza i nawilża skórę. Znajduje się w bardzo fajnym i wygodnym pudełeczku, z którego krem łatwo się wydobywa (później ten słoiczek można wymyć i do czegoś wykorzystać :) Mimo, że krem jest dobry, to jego zapach jest bardzo chemiczny, pachnie trochę jak proszek do prania.

ZALETY:
* nawilżenie
*opakowanie
*wydajność

WADY:
*chemiczny zapach
*cena bez promocji

Genialny

Balsam ten sprawiłam sobie w promocji, po bardzo przychylnej opinii mojej mamy i okazał się naprawdę wyjątkowy. Po pierwsze - zapach - jest bardzo delikatny i dla mnie cudowny. Nie miałam jeszcze kosmetyku który tak pachniał i przy okazji nie męczył. Po drugie - konsystencja - jest bardzo lekka, szybko wchłaniająca się. Skóra po aplikacji jest gładka, miła w dotyku i nawilżona. Produkt dodatkowo jest w wygodnym słoiczku, więc łatwo go wybrać do końca. Niestety jak dla mnie jest go mało, dość szybko się kończy przy używaniu regularnym do całego ciała. Minusem jest cena regularna produktu, ale zawsze można na niego polować w promocji. Zdecydowanie polecam wypróbować :)

Bardzo lubie

Seria Milk&Honey jest moja ulubioną.Wlasnie za ten zapach,ze nie jest to aromat typowego mleka z miodem a bardziej perfumowany.Krem świetnie nawilża i odżywia sucha skore rak i ciala.Stosuje z pozostalymi produktami linii.

Cellulit adipocyty

Bardzo ładny zapach

Jak w tytule recenzji, dośc dobrze też nawilża, ale nie nalezy do wydajnych.
Bardzo miła konsystencja, no i ten zapach, który utrzymuje się dość długo.
Niestety po jakimś czasie odczuwam dyskomfort i go odstawiam bo mam dośc alergiczną skórę. Użycie go po goleniu nóg np. to masakra..

Zaaapaaach

Bardzo lubię zapach kosmetyków z tej serii i właśnie ze względu na niego zamówiłam tytułowy krem.

Balsam ma fajną budyniowatą konsystencję. Dobrze się rozsmarowuje, nie bieli skóry i jest dość wydajny. Zostawia lekki parafinowy film. Zmiękcza skórę, ale nie odżywia w szczególny sposób. Bo i za bardzo nie ma czym. Jest gliceryna na drugim miejscu i miód na szarym końcu, poza tym sylikon, parafina i konserwanty, więc skład nie powala.
Niestety przy nawrocie AZS nie mogę go stosować, bo uczula mnie wtedy disodium EDTA.

Największą zaletą jest zapach. Intensywny, mleczno-miodowy, luksusowy. Długo utrzymuje się na skórze, a i na ubraniach zostaje na jakiś czas.
Krem zamknięty jest w plastikowym słoiku, dzięki czemu łatwo wydobyć produkt do samego końca.
Cena regularna zdecydowanie zbyt wysoka. W promocji można się skusić.
Dostępny u konsultantek.

Jestem w szoku. Pozytywnym :)

Dla mnie bomba! Nie przepadam za balsamami do ciała... Są albo za lepkie, albo za lejące, albo za długo się wchłaniają, nie ma żadnych efektów... I tak bez końca...
A ten? Rewelacja! Całkowicie zmieniłam podejście do balsamu!

A dłonie? Są po nim rewelacyjne! Miękkie i delikatne, niczym w atłasowej rękawiczce!

Kocham zapach

Najbardziej uwielbiam go za zapach który kojarzy mi się z dzieciństwem kiedy moja siostra używała go do zmywania makijażu a ja podbierałam jej krem i się nim smarowałam. Krem dla mnie poza zapachem nie robi nic nadzywczajnego... nie nawilża itp...

Bardzo fajny kremik, nadaję się do całego ciała. Nie podrażnia skóry a wręcz przeciwnie nawilża ją. Jestem zachwycona iż ma on świetną konsystencję oraz piękny zapach który czuć także na skórze. Piękne opakowanie które ładnie prezentuje się na toaletce.

bardzo dobry

Krem zapach ma charakterystyczny, ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Mi się akurat podoba, ale według mojej rodzicielki pozwolę sobie zacytować „cuchnie owczym mlekiem”. Doskonale nawilża, skóra jest gładka i odżywiona. Na uwagę zasługuje również fakt, że produkt ma ładne pudełeczko

bardzo lubię ! :)

Dostałam w prezencie kilka opakowań i jestem zachwycona.
-Pięknie pachnie- zapach długotrwały.
- Poręczne opakowanie
- Dobrze nawilża
- Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania.

Żadnych wad się nie dopatrzyłam ;)

Kocham na zabój całą serię ! Uwielbiam i z czystym sumieniem szczerze polecam każdemu .... zapach obłędny ! ... stosowanie tych kosmetyków to sama przyjemność ! szczerze polecam wypróbować ! a nóż się zakochacie tak jak ja :) fajnie jakby powiększyli serię może o maseczki itp :)

Od lat mój balsam do ciała

To mój kolejny sentymentalny produkt Oriflame, który od 'zawsze' jest w naszej łazience. Od czasu do czasu dokupię do kompletu mydełko i produkty do włosów (szampon, odżywka), ale pozostałe kosmetyki z tej serii nie są już tak dobre jak balsam, chociaż mają ten sam zapach miodowo-maślany, który tak lubię.
Lekka formuła balsamu, kremowy kolorek i ten charakterystyczny zapach - to główne zalety balsamu. Moja skóra ciała nie jest zbyt problematyczna, więc ten balsam spełnia swoje zadanie. W sytuacji przesuszenia zimą czy po opalaniu na pewno sobie nie poradzi, ale jako zwykłe nawilżenie na co dzień jest świetny.
Mimo wielu lat używania wciąż podoba mi się kształt opakowania i kolorystyka - i mam szczerą nadzieję, że Oriflame nie będzie chciał nic zmieniać w tym zakresie. Taki jak jest teraz odpowiada mi w 100%!!! Mój KWC!