Oriflame, Milk & Honey Gold, Nourishing Hand & Body Cream (Odżywczy krem do rąk i ciała)

Odrobina luksusu na co dzień. Krem rozpieszcza skórę ekstraktami miodu i mleka, nawilża ją, zmiękcza i wygładza.

Przyjemny średniaczek

Krem, który urzeka zapachem-ciepłym, otulającym.
Jest dość lekki, delikatnie nawilża i odżywia skórę-jednak nie na długo.
Po aplikacji skóra pozostaje miękka i delikatna, przyjemny zapach utrzymuje się dłuższą chwilę po nałożeniu!
Szybko się wchłania i bardzo przyjemnie rozprowadza na ciele.
Opakowanie jest bardzo praktyczne -łatwo go dozować, bez problemu można je opróżnić do samego końca, i wygląda dość estetycznie.
Krem jest zaskakująco wydajny.
Nie zapchał ani nie uczulił, choć wszedł w reakcję z jednym z moich zapachów-po aplikacji perfum nieestetycznie się zrolował.

Krem do rąk i ciałą, ale ja zdecydowanie wolę używac go tylko do rąk. Bardzo szybko nawilża suche dłonie, pozostawiając je miłe i przyjemne w dotyku, a zapch mleka i miodu czuć do pierwszego umycia, rewalacja.
Jest troche tłusty, ale jak dla mnie to zaleta, bo takiegio kremu potrzebowałam do wysuszonych dłoni.

Kolejny fajny produkt

Bardzo fajny krem.
Bardzo ładnie pachnie mlekiem i miodem.
Dobrze nawilża i wygładza skórę.
Nie podrażnia, nie uczula.
Ma bardzo przyjemną lekką, kremową konsystencje.

Fajny

Dla mnie to już klasyk od lat go używam nie daje jakiś większych efektów ale jest dobry i bezpieczny.Duże i poręczne opakowanie pozwala do końca zużyć krem .Lekka formuła pozwala na szybkie wchłonięcie się kosmetyku pozostawiając skórę nawilżoną ale nie tłustą .Krem ma łagodny zapach który jakiś czas czuć na skórze .Kosmetyk nadaje się niemal do nawilżenia każdej części ciała dłonie ,stopy czy ogólnie całe ciało.Dobry produkt który nigdy mnie nie uczulił .

Lubię

Duże opakowanie, fajna konsystencja, piękny zapach, dobrze się wchłania. Żadnych spektakularnych efektów pomimo regularnego stosowania. Dobry do rąk, na ciele bywa, że się roluje.

Liczyłam na nieco więcej... a to taki średniak...

O tym produkcie słyszałam kilka dobrych opinii a jako, że miałam okazję kupić go w zestawie i jego cena wyniosła około 10zł - skusiłam się. Czy mogę powiedzieć, że kosmetyk spełnia moje oczekiwania? Niestety nie.. i szkoda, bo lubię odkrywać produkty, które mają dobre działanie a nie obciążają za bardzo domowego budżetu.

Zacznę może od konsystencji produktu, bo ta mnie całkiem zadowala. To jakby połączenie kremu z galaretką w jednym, bo wydawałoby się, że formuła jest dosyć ciężka a nabierając krem na dłoń czuć, że w dotyku jest delikatny niczym budyń (o tak, to dobry opis konsystencji - taka budyniowa). Dodatkowo bardzo ładnie pachnie miodem i zapach przez jakiś czas utrzymuje się na skórze. Używam go najczęściej po wieczornej kąpieli, bo uważam, że przy skórze bardzo suchej warto sięgać bo nawilżacze na rozmiękczonej, lekko wilgotnej skórze - wtedy mają szansę wniknąć głębiej a jeśli dorzucę do tego jeszcze peeling ciała to efekt będzie jeszcze lepszy.

Podoba mi się opakowanie i zdaje się, że ma przypominać kształtem słoik miodu (może faktycznie lekko go przypomina). Forma aplikacji czy to słoik czy butelka z pompką odpowiada mi (mimo, że do słoika trzeba pchać palce a pompka jest mimo wszystko bardziej higieniczna) to zużywam takie produkty naprawdę szybko i wątpię, aby bakterie mogły się rozwijać w kosmetyku. Miesiąc, może dwa - na tyle wystarcza mi balsam o średniej pojemności w zależności od tego czy konsystencja jest rzadka czy gęsta (te gęste są z reguły bardziej wydajne).

No ale.. jak produkt działa na moją skórę? Otóż oczekiwania miałam trochę wyższe i miałam nadzieję, że poziom nawilżenia skóry po aplikacji utrzyma się przynajmniej przez 24h. Efekt utrzymuje się mniej więcej 12h, bo po porannym prysznicu w letniej wodzie zdarzało mi się zauważyć na łydkach suchość skóry. Nie jest to jeszcze uczucie ściągnięcia czy szczypania, ale lubię jak skóra wygląda (i jest) nawilżona przez całą dobę. Nie dysponuję rano taką ilością czasu, aby balsamować ciało, dlatego robię to wieczorem i wymagam od produktu nawilżającego, aby utrzymał wodę w skórze przynajmniej na cały następny dzień (licząc od wieczornej aplikacji). Tutaj w tym temacie sprawdził się średnio... Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki zapachowi przyjemnie się go używa, wchłania się w skórę względnie szybko a skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Czy jest taki odżywczy? No nie wiem.. może na chwilę, ale zbyt szybko to mija..

Jak wspomniałam wcześniej kupiłam go w zestawie, więc nie zapłaciłam za niego dużo, ale w cenie regularnej kosztuje 39zł i w mojej opinii nie jest warty swojej ceny. Nawet mimo tego, że posłuży mi jakieś 2 miesiące. Jeśli jesteś posiadaczką skóry, która nie ma tendencji do przesuszania się to jest spora szansa, że będziesz zadowolona. Do mojej bardzo suchej skóry ten produkt jest po prostu niewystarczający.. Na co dzień ok, ale efekty nie trzymają się mimo wszystko zbyt długo.

milk & Honey

Krem który świetnie nawilża ciało i pozostawia piękny zapach. Nie jest za tłusty dzięki czemu szybko się wchłania i nie zostawia uczucia lepkości na skórze.

Słodki miodek

Produkt jest gęsty i ma bogatą konsystencję, która przypomina nieco budyń. Dobrze się wchłania, ale trzeba dać mu nieco dłuższą chwilkę czasu. Jednak efekt po użyciu zrekompensuje nam to - skóra jest miękka w dotyku i wygładzona, nawet jeśli wcześniej była bardzo przesuszona. Masło ma piękny zapach mleka z miodem. Zapach jest wyczuwalny, ale nienachalny i utrzymuje się na skórze nawet kilka godzin.

genialny

Daje uczucie nawilżenia, pozostawia skórę gładką, miekką, miłą w dotyku. Zapach jest cudowny, ale ja lubię słodkie zapachy :) Konsystencją przypomina masło do ciała. Cena jest dosyć wysoka, ale ja dostałam za 20 zł razem z kremem do rak i mydłem z okazji urodzin, gdy byłam jeszcze konsultantką.

wow

Dziewczyny! Co za zapach! Nieziemski i długo utrzymuje się na skórze! Z nawilżeniem skóry sobie jak najbardziej radzi. Skóra jest po nim miękka i delikatna. Ma konsystencję gęstego masełka. Opakowanie wygodne, poręczne i przede wszystkim ładne. Idealne na prezent. Jedynym minusem jest regularna cena - moim zdaniem trochę za wysoka, ale z tego co zauważyłam można go często dorwać w promocji, lub zestawie. Polecam!

Słabo nawilża

Bardzo lubię cudowny zapach tego kremu. Krem stosuje jako balsam na ciało do rąk go nie używam. Opakowanie jest dość solidnie wykonany ale niestety musimy musimy wsadzać palce do środka by wydobyć kosmetyk a przy długich paznokciach jest to uciążliwe.Produkt ma idealną konsystencję nie jest ani za rzadki ani za gęsty. Wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia tłustej warstwy. Nawilżenie jednak jest tutaj krótkotrwałe i nie wystarczające.Jednak ten cudowny zapach bardzo kusi do zakupu.Od czasu do czasu można się skusić ale dla suchej skóry nie polecam.

Krótkotrwałe nawilżenie

Produkt jest fajny, opakowanie ładnie wygląda, jakby mały słoiczek, po otwarciu zapach jest przyjemny, delikatny, i miły dla nosa. Szybko się rozsmarowuje i szybko wsiąka, ale nawilżenie jest krótkotrwałe, musiałybyście cały dzień się smarować.