L'Oreal, Elseve Nutri-Ceramidy, Szampon wzmacniający (stara wersja)

L'Oreal, Elseve Nutri-Ceramidy, Szampon wzmacniający (stara wersja)

Szampon przeznaczony jest do włosów suchych, zniszczonych lub łamliwych, zapobiega łamaniu sie włosów. Nutri ceramidy odbudowują zniszczone fragmenty włosa i wypełniaja jego uszkodzenia. Włosy są bardziej błyszczące, przyjemniejsze w układaniu, bardziej odporne.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, dimethidone, glycol distearate, guar hydroxypropyltrimonium chloride, cocamide mipa, sodium cetearyl sulfate, dodium methylparaben, dmdm hydantoin, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, carbomer, methylparaben

Cena: ok. 10 zł / 250 ml

średni

nie zachwyca. jest dość gęsto napakowany silikonami więc obciąża włosy, ale nie jakoś drastycznie. nawet moje cienkie nieźle się przy nim trzymają, ale jednak to czują. zapach ma bardzo przyjemny jak wszystkie szampony elseve. duże opakowanie starcza na stosunkowo długo a cena jest dobra. włosy po nim są nawilżone- to na prawdę się czuje, ale na dłuższą metę dla mnie odpada. oczekuję większego efektu lekkości. nie zapobiegł także elektryzowaniu się teraz gdy kaloryfery robią swoje.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:3 opakowania w różnych odstępach czasu

Nawilżenie na co dzień

Opakowanie: Zgrabne, bez możliwości postawienia do góry nogami pod koniec używania, ale przeważnie nie jest to konieczne. Stosunek cena-pojemność przyzwoity, zwłaszcza przy większej wersji opakowania.

Zapach i konsystencja: Miła, kremowa konsystencja, dobrze "oblepiająca" włosy podczas aplikacji. Na tyle lejąca, żeby nie stwarzać problemów z wydostaniem jej z opakowania i rozprowadzeniem na włosach i na tyle gęsta, żeby nie wyciekać spomiędzy palców przy aplikacji. Zapach przyjemny, owocowy, lekko cytrusowy, lekko słodki. Utrzymuje się na włosach po wysuszeniu.

Działanie: Bardzo dobry produkt do codziennej pielęgnacji, zwłaszcza w komplecie z odżywką. Nie podrażnia i nie uczula. Dobrze myje. Włosy po użyciu są świeże i sypkie, łatwo je rozczesać. Zero efektu napuszenia - włosy są lśniące, gładkie i nawilżone. Lubię do niego powracać po innych eksperymentach, bo wiem, że bardzo lubi się w moimi włosami.

Dostępność: Banalna: drogerie, markety, sklepy osiedlowe.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

średni

No niestety, ten szampon jest dobry jedynie dla włosó, które są spalone, a do włosów po prostu zniszczonych lub wysuszonych po prostu się nie nadaje, ponieważ właśnie je obciaża, przetłuszcza. Miałam go kiedyś jak miałąm włosy spalone farbą, dosłownie, wtedy był idealny razem z maseczką i odżywką.

Używam tego produktu od:kilku lat

Cellulit mity

niestety - bubel L'oreala

Nie znosze kupowac bubli :) Szczegolnie, ze mialam kilka szamponow Elseve i bardzo je lubilam. Ten jednak strasznie obciaza mi wlosy, wygladaja ciezko i jakos tak dziwnie, jakby w ogole nie byly umyte. Czasem myje wlosy co drugi dzien a z tym szamponem ni moglam sobie na to pozwolic. Nawet nie skonczylam opakowania, nie chcialam sie meczyc. Kupilam inny szampon. Tego nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: pol i reszty nie tkne

b.dobra na moje jasne włosy

Daję max, bo nawilża, nie rozprostowywuje moich fal, włosy ładnie się po nim błyszczą, końcówki nie rozdwajają. Stosowałam go razem z odżywką i maską z tej serii.
Nie uczula

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

o nie nie

Nie polecam...
Siano na głowie, diabelne problemy z rozczesaniem, włosy twarde i niemiłe w dotuku.. PWK-czyli Porażka Wszech Czasów... nigdy już nie kupię żadnego szampolu z elseve.. przereklamowane... stanowczo...

Używam tego produktu od:miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

hmm

rzeczywiście wzmacnia włosy, ale też je plącze. Są zdrowsze i ładniejsze, nawet te rozjaśniane, ale wymaga odzywki ułatwiającej rozczesywanie. Polecam ten antystarzeniowy biało czerwony - nazwa powalająca, ale efekty są super i nie plącze włosów jak ten.

Biało czerwony wiele razy i jest jednym z najlepszych niespecjalistycznych szamponów(chodzi mi o te dostępne tylko w salonach lub sklepach fryzjerskich). Tego zużyłam parę opakowań, kupuje jak nie ma akurat tamtego.

porażka

jeszcze nigdy moje włosy nie były tak splątane. po uzyciu samego szamponu, wlosy byly nie do rozplatania. po uzyciu odzywki bylo (niewiele) lepiej. wyrywajac polowe, udalo sie je rozczesac:/
istny koszmar. nie wiem skad tyle dobrych opini, dla moich wlosow ten szampon to najwieksze zło jakie je w zyciu spotkalo..
podsumowujac - szybko wyladowal w koszu:/

Używam tego produktu od: dawno temu

polecam

dobry szampon za dobra cene. moje sianowate czarne włosy, zaczeły błyszczec sie i ładnie układac, zawsze uzywam odzywki ale juz po myciu były mniej poplatane. slicznie pachnie, nie obciaza włosów. jestem w pełni zadowolona.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

bardzo dobry;-)

wlosy sa naprawde odbudowane, blyszcza sie;-)
a mialam malowane nie dawno i byly w zlej kondycji po tym szamponie naprawde wydaja sie zdrowe. po za tym nie uzywalam zadnych odzywek i efekt mnie z zdziwil co sam szapon zrobil

Używam tego produktu od:miesiaca

jestem zadowolona

Bardzo fajny szampon - zdecydowanie lepszy niz rozowy loreala. Po kilku tygodniach stosowania wraz z odzywka (myje wlosy 3 razy na tydzien) sa miekkie , lsniace i mimo ze jest to szampon wygladzajacy to moje wlosy naturalnie sie po nim kreca co uwazam za plus :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno

jeden z lepszych!

Moim zdaniem jest to jeden z lepszych szamponów jakich kiedykolwiek używałam. Już wcześniej zdarzyło mi się mieć Elseve (ten filoetowy) i także sprawdził się bez zarzutu. Ma przyjemny zapach, dobrą konsystencję jest bardzo wydajny, wystarczy pojedyncze mycie, aby włosy były czyste i świeże. Nabierają po nim blasku!
Używam razem z odżywką z tej samej serii - niezwykle ułatwia rozczesywanie. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze