Mary Kay, TimeWise, Microdermabrasion (Zestaw do mikrodermabrazji)

Mary Kay, TimeWise, Microdermabrasion (Zestaw do mikrodermabrazji)

Dwuetapowy system pielęgnacji, który w pierwszym etapie zapewnia skórze głębokie złuszczanie, a w drugim natychmiastowe wygładzenie i zmiękczenie. Preparat złuszczający zawiera zaawansowany kompleks kryształków tlenku aluminium, które używane są w gabinetach dermatologów podczas zabiegów mikrodermabrazji. Ten etap natychmiast pobudza skórę do regeneracji i odsłania rozjaśnioną i zdrowiej wyglądającą cerę. Preparat wygładzający stosowany jest po etapie złuszczającym i jest natychmiast wchłaniany przez skórę pozostawiając ją gładką, miękką i nawilżoną. Dzięki temu błyskawicznie likwiduje zmarszczki, zmniejsza widoczność porów i koi skórę.
Stosując zestaw do mikrodermabrazji TimeWise trzy razy w pierwszym tygodniu osoby badane stwierdziły:
- poprawę kondycji skóry o 85%
- zmniejszenie drobnych zmarszczek o 73%
- zmniejszenie widocznych porów skóry o 71%.

W zestawie: preparat złuszczający 57g, preparat wygładzający 29ml.

Cena: 199zł

Jestem na tak

Oceniam działanie, które uzyskałam nie dzięki pełnej wersji produktu, a zaledwie próbki.

Krok 1:
Bardzo fajny peeling. Naprawdę porządny zdzierak z ewidentnie wyczuwalnymi, silnymi drobinkami. Twarz po dłuższym (ok. 2 minuty) masowaniu zaczęła wręcz być odczuwalna - lecz taki efekt lubię.

Krok 2:
Nie wiem, czym to miałoby być w zamiarze - czy kremem, czy serum, czy maską. Nie mniej jednak ten produkt mnie zaskoczył. Jest dość mocno wodnistym żelem o lekko fioletowym zabarwieniu. Bardzo, ale to bardzo wygładza twarz - czułam, jakby była wręcz.. totalnie "płaska". Myślę, że byłby to świetny produkt pod makijaż - rewelacyjnie wypełnia zmarszczki (które w moim wypadku dopiero zaczynają myśleć o pojawianiu się ;)) oraz wszelkie niedoskonałości.

Minus za cenę - podobne peelingi można kupić za naprawdę niewielkie pieniążki (lub zrobić samemu, np. z korundem), nie mniej jednak chętnie zakupiłabym sam produkt numer dwa.

Używam tego produktu od: pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: próbki

Nie zły peeling nic więcej

Temu zestawowi do prawdziwej mikrodermabracji jak stąd do nieba.
Owszem dobrze peelinguje ale to za mało jak na ta cenę.
Jest wydajny, twarz po zastosowaniu zestawu jest gładka ale nic więcej, nie usuwa zaskórników.
Na pewno nie daje efektu jaki jest po prawdziwej mikrodermadbazji.

Producent pomylił nazwę :)

Tak, producent pomylił nazwę. Gdyby napisał, że jest to peeling, to byłaby to najprawdziwsza prawda, a tak?
Niestety, koło mikrodemrabrazji to nawet nie stało :nie:
Jest to po prostu dobry peeling i tyle.
Preparat nie wygładził zmarszczek, ani drobnych ani tym bardziej głębszych. Owszem, skóra jest delikatniejsza i jakby trochę rozjaśniona. Jest też dość wydajny. I tyle, a tyle to potrafi większość tradycyjnych peelingów.
Nie wiem, może na skórze bardziej problemowej, z grudkami, zaskórnikami czy innymi tego typu "kwiatkami" na twarzy efekty byłby bardziej spektakularne, ale szczęśliwie posiadam tylko zmarszczki mimiczne.
Cena skutecznie odstrasza kolejny zakup.
Można spróbować, ale lepiej kupić próbki.

Manicure z chmurkami

Dobry peeling , ale nie różni się do tych za 15 zł .

Mam młodą skóre , ale używałam ze wzgędu na przebarwienia i blizny potrądzikowe .

Peeling jest dobry , dobrze ściera , ale nie różni się niczym od tych z drogerii za 15 zł . Szkoda przepłacać .

Preparat dołączony do peelingu jest świetny , szybko się wchłania , nawilża . Super .

Co do blizn , po 2 miesiącach wyraźnie je wygładził , ale potem miałam kolejny wysyp i nowe blizny . Teraz jestem w trakcie kuracji retinoidami , są tańsze , skuteczniejsze i nie ma efektu błędnego koła ;

blizny nikną , wysyp i od nowa .

Teraz moja skóra wygląda lepiej , ale to zasługa retinoidów.

Używam tego produktu od: już dawno nie
Ilość zużytych opakowań: kilka razy

Porażka! Wyrzucenie pieniędzy

Absolutna porażka.

Produkt w cenie 199 zł o działaniu peelingu z kremem nawilżającym to przesada!

Preparat 1: Ma delikatne drobinki ścierające (takie jak w Ziaji, która kosztuje 9 zł)
Preparat 2: nawilża i wyrównuje skórę (jak krem nawilżający z Sorai lub Ziaji cena w ok. 10 zł)

Nie ma o czym pisać, bo ta cena jest śmieszna, a produkt beznadziejnie przeciętny.

Proponuję wybrać się na zabieg mikrodermabrazji lub peeling, na pewno przyniesie to lepsze efekty i chyba wyjdzie trochę taniej.

Bezsensowny zakup.

Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw

Warty tyle samo co dużo tańsze odpowiedniki

Po takiej cenie oczekiwałam efektów spektakularnych. Zmarszczki chociaż u mnie nie głębokie jakie były takie są, zaczerwienia , małe wypryski itp. nieustannie na swoim miejscu:) Cerę miałam zawsze gładką poza w/w wymienionymi więc jakiegoś cudownego wygładzenia absolutnie nie zauważyłam. Identyczny efekt uzyskuję stosując pierwszy lepszy peeling brzoskwiniowy. Miałam wrzucić zdjęcia przed i po ale są takie same więc sensu nie widzę.

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam cały zestaw

jest ok

Produkt oceniam jako całkiem nie zły. Konsultantka z Mary Kay prawie poklocila sie ze mna ze skora bedzie jak po mikro ale niestety nie miala racji, zaden kosmetyk nie zastapi prawdziwej mikrodermabrazji wykonanej w salonie przez dobry sprzet. Ogolnie ten kosmetyk jest fajny aby np przedluzyc sobie swietny stan skory po mikrodermabrazji (w salonie), bedzie tez fajny dla osob ktore nie maja problemow z cera a jedynie drobne niedoskonalości.

Ilość zużytych opakowań: 2 najmniejsze

wielkie rozczarowanie

Nie wiem, czy po prostu moja skra nie toleruje kosmetyków Mary Kay, ale od kiedy zaczęłam je stosować, moja skóra wygląda FATALNIE !!! Już dawno nie miałam takich problemów ze skórą !
Sama mikrodermabrazja tak podrażniła mi skórę, że długo dochodziłam do jako takiego stanu.
Nigdy więciej kosmetów tej firmy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie i chyba niestety wyrzucę

może być

Jest OK, ale nie tak jak obiecuje producent. Peeling nie jest aż tak głęboki, nie radzi sobie z zaskórnikami, spłycaniem zmarszczek ani zwężaniem porów. Po prostu trochę mocniej złuszcza skórę (po tym zabiegu moja buzia zawsze jest lekko podrażniona). Preparat nr 2 w ogóle ni grzeje ni ziębi, jak dla mnie w ogóle mogłoby go nie być ;) Cena - chora, o wiele za wysoka jak na takie kiepskie działanie produktu.

No i znowu ogromny minus za przekłamanie dla firmy - to nie jest prawdziwa mikrodermabrazja! To się tyczy także innych produktów, np. rzekomo mineralnych kosmetyków do makijażu.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Dobry!

Dostałam ten zestaw od mamy w prezencie - mnie by chyba jednak odstraszyła cena. Co do skuteczności, to jestem z kosmetyków bardzo zadowolona. Mam rozszerzone pory, skłonność do przetuszczania się cery, trochę wyprysków. Po użyciu mikrodermabrazji skóra jest świetnie wygładzona, pory się troszkę zwężają, cera nabiera blasku. Krem z zestawu trochę za szybko się wchłania i trzeba zaraz nałożyć jakiś inny krem, bo skóra się mocno ściąga. Ogólnie jednak jest to najlepsza dermabrazja do samodzielnego wykonania jakiej próbowałam. O wiele lepsza od zestawów Loreala czy Vichy.

Używam tego produktu od: ponad rok

Superrr!!!

Bardzo dobry kupiłam za 37złz przesyłką na allgro mniejszą wersje testową nie zawiodłam sie bardzo dobry wygładza drobne zmarszczki mam 26lat wiec są naprawde drobne :) odswieża cere i fantastycznie oczyszcza :) polecam

Używam tego produktu od:2 miesiące

Domowa kosmetyczka :)

Super zestaw.
Pierwszy preparat świetnie wygładza skórę, drugi dobrze ją nawilża. Oczywiście nie zwalnia to nikogo z obowiązku dokładnego oczyszczania skóry u kosmetyczki, ale można te wizyty ograniczyć i raz w tygodniu lub dwa (w zależności od typu skóry) zrobić sobie takie oczyszczanie skóry w domu :)
Właśnie namówiłam koleżankę na ten zestaw i również jest bardzo zadowolona.
Mały minus za cenę.