Palette Maquillage Yeux, Levres et Teint (Paleta do makijażu oczu, ust i twarzy)

Pojemność 1,4 g

Paleta do makijażu Sephora - nowość Wiosna 2006. Zawiera niemal wszystko, co potrzebne jest do wykonania makijażu - 2 korektory (w jasnym i ciemniejszym odcieniu), kremowy róż, 2 kremowe cienie do powiek, 1 uniwersalny rozświetlacz, 1 błyszczyk, 2 szminki. Wyposażone w duże lusterko oraz przepiękne opakowanie, wytłaczane białymi wzorkami.

Cena: 99zł/ rozświetlacz - 1.4 g; róż - 4.5 g; szminki 2x1.2 g; błyszczyk 1.2 g; cienie 2x1.4 g; korektor 2x0.8 g

Oj,nie...

Zakupiłam na allegro,jakieś 1,5 roku temu i nadal ją mam.Już odkąd do mnie dotarła nie spodobała mi się,ale to dlatego,że na zdjęciu kolorki były różowe,a w rzeczywistości,to ciepłe brązy i złota.Nie jest to jednak wina samej paletki,więc oczywiście nie wpływa to na ocenę.
Ogólny wygląd-bardzo fajna.Wolałabym w innym kolorze,nie taką całkiem białą,ale robi bardzo dobre wrażenie.Lusterko jest duże,kosmetyki ładnie pachną-tak cukierkowo ;)
Kosmetyki do ust-niby błyszczydła,a jakieś takie mało błyszczące :kwasny: Wyglądają bardzo naturalnie,jakby ich nie było.Po pewnym czasie zaczynam czuc jakąś maź na moich ustach,mało przyjeme i kiepsko się prezentujące.Ale da się zużyc.
Vlush-dla mnie brązer,ok.Fajnie się aplikuje palcem,ładnie rozciera.Trwałośc przeciętna.
Korektory-dośc słabo kryjące,dobre na lato dla ładnej i nie wymagaącej korekty cery (zresztą,jak cała paleta-dobra na wakacje)
Rozświetlacz-jedyny kosmetyk z palety,który przypadł mi do gustu.Ma rewelacyjny kolor i jest bardzo uniwersalny.
Cienie-potwierdzają,że nie lubię cieni w kremie.To nie wytrzymuje nawet 15 min na oku bez wałkowania się i zbierania w zagłębieniach powieki.Znika w tępie natychmiastowym.Nie wiem,jak na bazie,mam nadzieję,że lepiej,bo inaczej zużyję jako brązery.
Ogólnie-jestem bardzo rozczarowana tą paletką.Tak słabej jakości po Sephorze się nie spodziewałam.Dlatego mam problem z jej zużyciem :kwasny: Ale może powoli wypackam...

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku

polecam

Ta kolejna paleta firmy Sehora zaskakuje nas przecudnym opakowaniem z koronkowym wzorkiem zamykana jest na magnesik w środku jest róż koloru herbacianej róży cudownie się nakłada można go dowolnie tonować jest delikatnie kremowy.poamadki mają aksamitna konsytencję trochę kleistą zaś błyszczyk jest koloru delikatnego holograficznego różu cienie dwóch odcieni brąu jasnego i ciemnego niesamowicie wygladają na oczach dając elegancki wygląd mała wada,że się robią bardzo szybko zwałkowane jak się bazy pod cienie nie użyje na koniec jak się użyje rozświetlacza pod brwiami i lekko na kości policzkowe daje subtelny efekt.Korektory dwa zakrywają niedoskonałości takie jak zaczerwienienia czy cienie pod oczami i rozświetlaja delikatnie.Paleta jest świetnie dobrana kolorystycznie jak i estetycznie.

Używam tego produktu od:roku

-wszystko w jednym pudełeczku-

Kolejna bardzo fajna paleta sephory do makijażu. Jest w niej wszystko (brak jest pudru :( ) Róż ,2 korektory, 2 lekkie cienie do powiek, rozświetlacz, 2 pomadki i błyszczyk. Ogólnie bardzo jestem zadowolona. Trwałość kosmetyków bardzo dobra!!! Ale odejmuję 1 gwiazdkę z trochę słabe opakowanie (bardzo twarda tektura) lepsze byłoby plastykowe. Nie kupisz nigdzie tylu rzeczy za tak niską cenę.

Ilość zużytych opakowań:-

Quality Missala Jak dobierać perfumy

fajny gadżet

jestem fanką palet do makijażu Sephory, gdy tylko zobaczyłam to cudeńko, musiałam je mieć
+ śliczne, estetyczne opakowanie
+ posiada lusterko
+ naturalne kolory, dobrze zestawione, w sam raz dla dziewczyn o delikatnym typie urody
+ kremowa konsystencja kosmetyków

przyznałabym 5*gdyby nie:
- brak pudru (mam mieszaną cerę)
- korektory, które mogłyby lepiej kryć

na pewno jeszcze raz kupię paletę Sephory

Używam tego produktu od:1 mies.
Ilość zużytych opakowań:

cudowna

Jak tylko zobaczyłam tę paletę na francuskiej stronie Sephory od razu chciałam ją mieć ;) W końcu ujrzałam ją w warszawskiej Sephorze i od razu się zakochałam ;) Nie wahałam się dłużej i jeszcze tego samego dnia zakupiłam.
Paleta,mimo że tania nie jest spełnia wszystkie obietnice. Skrywa wszystko, co potrzeba co wykonania wiosennego makijażu (no prócz tuszu do rzęs ;) ) Kosmetyki są lekkie, półtransparentne. Mimo , że są kremowe to nie są tłuste ani klejące. Cienie ładnie rozświetlają powiekę, korektory dobrze kryją drobne niedoskonałości ; błyszczyki nadają delikatny kolor i blask ustom. Róż idealnie pasuje do wiosenki , rozświetla policzki i sprawia, że buzia wygląda świeżo i wesoło. Kosmetyki są dosyć trwałe, mają przepiękne kolory a opakowanie jest jeszcze piękniejsze - białe wzorki na prawdę cieszą oko :) Gorąco polecam i mam nadzieję, że Sephora wypuści w najbliższym czasie inne zestawy kolorystyczne :)