L'Oreal Paris, Glam Bronze Stick Glace Soleil (Sztyft rozświetlająco-brązujący)

L'Oreal Paris, Glam Bronze Stick Glace Soleil (Sztyft rozświetlająco-brązujący)

Sztyft brązująco - rozświetlajacy. Zawiera opalizujące drobinki, daje efekt świetlistej skóry. Nadaje się do rozświetlania wybranych partii twarzy oraz ciała, delikatnie chłodzi skórę (świetny na lato!).

Cena: ok. 20zł

bardzo dobry

Nie mogłam już znaleźć używanego kiedyś sztyftu firmy REVLON, ale na allegro znalazłam ten właśnie sztyfcik. Uwielbiam tego typu kosmetyki, którymi mogę podkreślić kości policzkowe. Sztyft jest świetny! Idealne podkreśla kości policzkowe, lekko brązuje, jest bardzo wydajny i zawiera piękne, delikatne, mieniące drobinki. Oprócz tego można go używać jako cienia do powiek. Delikatnie chłodzi skórę. Ma ładny zapach i miłą konsystencję. Długo utrzymuje się na skórze.
BARDZO POLECAM!!!:)

Używam tego produktu od:1,5 roku

super!

Sztyftu niestety w Polsce nigdzie nie widziałam a swój zakupiłam na allegro. Nie zawiodłam się, mimo że kupowałam kota w worku i nie wiedziałam co mi się trafi :D.
Sztyft okazał się bardzo przydatnym kosmetykiem rozświetlającym. Najbardziej podoba mi się na policzkach - uzyskuję delikatne, opalone rumieńce , pięknie mieniące się w słońcu. Faktycznie chłodzi skórę, co będzie ogromną zaletą podczas wakacyjnych upałów. Jest wydajny, potrzeba niewiele,aby uzyskać porządany efekt.
Kosnmetyku nie polecam w dużych ilościach ani na całą twarz ze względu na to, że zawiera sporo drobinek rozświetlających.