Girls Party Night Powder Rouge (Róż do policzków w pudrze)

Girls Party Night Powder Rouge (Róż do policzków w pudrze)

Róż do policzków w tekturowym opakowaniu. Występuje w 2 połyskliwych odcieniach. Nadaje twarzy świeżości i rozświetla ją. Do kosmetyku załączony jest niewielki pędzelek.

Cena: 16zł / 10g

miła niespodzianka

Kupiłam ten produkt przez Allegro, nie bardzo wierzyłam w jego zastosowanie, ale - jest po prostu fajny.

Ładnie pasował mi kolorkiem, nanoszenie nie sprawiało problemu i trwałość również. Z czystym sumieniem mogę polecić.

minus to niestety opakowanie: które szybko zaczęło się \'rozchodzić\'\' a dołączony pędzelek był , jak dla mnie, do niczego

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Całkiem niezły, ale nie dla mnie.

Miałam jakiś czas temu ten róż.
Niestety w ogóle nie pasował do jasnej karnacji.
Tworzył na policzkach plamy w kolorze malinowym.
W końcu oddałam go siostrze, która jest śniada, jej podpasowal ;)
Opakowanie miał bardzo fajne.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: odrobina jednego

świetny róż za smieszna cenę

Zakupiłam ostatnio ten róż na allegro za jakieś kilka złotych, bardziej chyba z ciekawości niż z potrzeby, więc nie spodziewałam się niczego specjalnego. a tu niespodzianka, stał się to mój ukochany róż, piękny kolor ciemnego różu ładnie podkreśla policzki, łatwo się rozprowadza (oczywiście pędzlem do różu a nie tym maciupeńkim pędzelkiem). Co do kontrowersyjnego kartonowego opakowania nie mam zdania, dla mnie jest wygodne :-) olbrzymia pojemność jest duuużym plusem! dlatego tez zaznaczyłam że nie wiem czy zakupię go ponownie ponieważ chyba nigdy się nie skończy...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego, chyba nigdy go nie zużyje do końca

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Tego własnie szukałam.

a wiec tak;
opakowanie:super,jestem pewna ze napewno w torebce mi sie nic nie rozwali ani nie wysypie z niego dzieki opakowaniu
kolor: wild rose Wysmienity,wlasnie takiego szukalam,super prezentuje sie na twarzy.
Pedzelek dodatkowy: do nieczego dzieki niemu korzystanie z różu jest nie praktyczne,robi placki,lepiej zaiwestowac w inny

Używam tego produktu od:niedawna

Dla mnie idealny!

Zdziwiło mnie, że ten produkt ma tak niską średnią. Używałam wielu różów ale ten akurat mnie zachwycił! :)
+ tani
+ lekki
+ matowy
+ wydajny, wystarczy niewielka ilość
+ ładny kolorek
+ trwałe opakowanie, mimo że z kartonika
+ trzyma się na mojej buzi cały dzień
+ przy użyciu dużego pędzla do różu łatwo się rozprowadza dając efekt naturalnego rumieńca

- pędzelek, jak zresztą w prawie każdym różu jest do niczego.

Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

+ wydajny, niedrogi (szczegolnie w promocji)

+ Efekt naturalny. Chociaz w pudełku zalatywał mi trochę fioletem to na twarzy daje efekt naturalnego rumienca. Wydaje mi się, ze bardziej nadaję się dla dziewczyn z ciemniejsza karnacja niz dla bladolicych, ale mogę się mylić ;)

+ matowy!, nie tak łatwo znalezc coś bez drobinek..

Generalnie jedyne do czego można się przyczepić to to o czym wspominamy już forumki - trzeba nakładać dużym pędzlem (absolutnie nie nadajade się do tego to maleństwo dołączane do różu (ale dobrze, ze w ogole jest - może przydać się do czegoś innego :)). Jak się probuje nakładać zbyt małym i twardym pędzelkiem to robi plamy i trudno jest go rozetrzeć.

Reasumująć, bardzo fajny naturalny, matowy rumieniec.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Badziew

Plusy
+cena
+całkiem ciekawe opakowanie
+nawet niezły kolorek (wild rose)

Minusy:
-nie da się go nałożyć!Już odrobina robi placki na twarzy,nałożony wogóle (!) się nie rozciera,więc placek zostaje :mad:
-daje mocny kolor,już nie wielka ilość jest bardzo widoczna,praktycznie nie da się go stopniować (no chyba,że do jakiegoś kosmicznego efektu)
-szybko schodzi ze skóry.Nawet nie musiałam dotykać policzków,a on po prostu znikał
-miękki,kruszący,ciężki w obsłudze
-pedzelek do niczego (ale to właściwie norma)
+-matowy-za takimi nie przepadam,ale dla kogoś może to być plusem

Nie wem,co ja z tym fantem teraz zrobi,ale raczej nie zużyję,bo tego się nie da używać.Odradzam!

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dla młodych dziewczyn

Pzede wszystkim skusiłam się na piękny kolor - wild rose. W opakowaniu wyglądał świetnie, był dokładnie taki, jakiego potrezbowałam. Zapłaciłam za niego w promocji 6 zł i nie żałuje, chociaż gdybym zapłaciła więcej to pewnie bym taka szczęśliwa nie była :))
Opakowanie wykonane z bardzo twardego kartonu, nie uważam żeby był to minus różu, choć z drugiej strony dość się wysypuje z opakowania. Aplikator - mały pędzelek o idealnym kształcie, ale nie do tego typu różów - należy więc zainwestować w coś bardziej okrągłego i miększego. Aplikator rozprowadza róż nierównomiernie, tworzy plamki, które jednak bardzo łatwo można rozetrzeć - ale czy o to chodzi?
Na pewno jest wydajny i ładny pod względem kolorystycznym - jest jednak trochę za mocny, a wcieranie go utrwala jeszcze ten efekt.
Jest dobry jako pierwszy (i ostatni?) róż dla nastolatek.

Tragedia

Skusiłam się niska ceną i dużą pojemnością.
Opakowanie tandetne, faktycznie dla młodych dziewczątek, ale tylko opakowanie, albowiem młode dziewczę przy braku wprawy tym różem tylko się oszpeci
w opakowaniu wygląda całkiem niewinnie, ot taki delikatny różyk na policzki. Nic bardziej mylnego!- po nałożeniu ( Broń Boże załączonym pędzelkiem) uzyskujemy zaskakujący efekt niesamowicie czerwonych polików
Fatalnie sie rozprowadza, nierównomiernie.
Używam tego produktu od:6 mies
Szkoda, że nie mogę ocenić cieni w serii Part. to byłaby jazda. po nałożeniu koloru Plum przez cała dobę maiłam bordowy tatuaż na powiece
Natomiast po użyciu pomadki z tej samej serii maiłam wrażenie, że użyłam smaru do silników. W ten sposób skutecznie wyleczyłam sie z kosmetyków z serii Girls party

Fajny nowy gadżet :)

OPAKOWANIE
Z twardej tektury - i jak na ten materiał jest rzeczywiście bardzo trwałe. Mimo to dość łatwo się niszczy (rysuje). Zawartość (róż) ma tendencję do wypadania z opakowania przy przechylaniu, toteż trzeba ją sobie ewentualnie samej przykleić. Brak lusterka. Dołączony pędzelek.
Młodszej siostrze bardzo podoba się to opakowanie, ja chyba jestem jednak bardziej tradycyjna i wolałabym coś trwalszego.

PĘDZELEK
Nie nadaje się do nakładania tego różu - zostawia wyraźne plamy. Ale miło że producent pomyślał o jego dołączeniu.
Ja z konieczności uzywam tego pędzelka, mocno przy tym rozcierając nałożony na twarz kosmetyk.

ZAWARTOŚĆ
Róż w dość intensywnym kolorze - trzeba nakładać go baardzo oszczędnie aby wyglądał naturalnie. Według mnie jest to jednak kosmetyk matowy, nie tak jak podano w opisie - rozświetlający. Dobrze matuje i wygląda ładnie przez cały dzień. Świetnie nadaje się na wieczór (zgodnie zresztą z nazwą ;))

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego (i zważywszy na to, że trzeba nakładać go bardzo oszczędnie - jeszcze na długo mi starczy)

kiepski

Róż kupiłam z czystej ciekawości. Niesety okazał się kiepski.
Trudno nim wymodelować policzki, kolor jest strasznie intensywny, wręcz nienaturalny :( ZOstawia smugi i plamy (a raczej duże placki). Ściera się równomiernie. Pędzelek dołączony do opakowania jest tragiczny, nałożenie nim różu graniczy z cudem. Ponadto mam wrażenie , że kosmetyk zatyka pory - po krótkim czasie wyskoczyły mi krostki na policzkach.