Beauty Creator, Attraction, Przeciwzmarszczkowo-odnawiający krem na noc

Beauty Creator, Attraction, Przeciwzmarszczkowo-odnawiający krem na noc

Przeciwzmarszczkowo-odnawiający krem na noc przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, wymagającej intensywnego pobudzenia, odnowy i poprawy wyglądu. Krem zawiera wysoce zaawansowane składniki aktywne, które już po pierwszej aplikacji kosmetyku zdecydowanie poprawiają wygląd skóry, stymulują procesy regeneracyjne na poziomach komórkowych pobudzając ją do odnowy podczas snu. Wyraźnie wygładza zmarszczki, poprawia jędrność, sprężystość i napięcie skóry. Zapewnia jej głębokie odżywienie i nawilżenie oraz likwiduje oznaki zmęczenia i stresu z całego dnia. Sprawia, że skóra staje się wyraźnie młodsza, bardziej gładka, pełna szczęścia i blasku.
Rezultat:
* wyraźnie wygładzona, napięta i jędrna skóra
* intensywna stymulacja komórek skóry do odnowy w czasie snu, dzięki czemu skóra odzyskuje atrakcyjność i młodość
* kompleksowe odżywienie i nawilżenie skóry
* likwidacja wszelkich oznak zmęczenia i stresu z całego dnia.

Cena: 15 zł / 50 ml

przyzwoity

W plastikowym słoiczku mieści się dość lekki krem, który łatwo rozsmarować na twarzy bez wałkowania. Ma ładny zapach, kwiatowo-owocowy. W przypadku mojej mieszanej cery nie wchłania się całkowicie po aplikacji - choć trzeba przyznac, że ja sobie kremu na noc nie żałuję ;)
Pozostawia lekki film, który jest trochę klejący. Skóra po nim delikatnie swieci - nie jest to jednak aż tak istotne, bo z kremem na noc nie biegam po mieście.
Nie podrażnia, nawilża odpowiednio, nie jest za ciężki. Nie zachwycił ale i nie zraził mnie. Zużyje do końca bez odrazy.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

za lekki

Tani, wydajny, przyjemnie sie go nakłada. Stosuje prewencyjnie, zatem nie wypowiem sie o właściwościach przeciwzmarszczkowych. Przyjemnie, chyba trochę owocowo pachnie. Jest bardzo lekki, puszysty - szybko się go rozsmarowuje, szybko wchłąnia. Nawilża. Nie pozostawia filmu i to włąsnie w nim mnie denerwuje, bo mam poczucie, że jest za lekki na noc. Dla mnie, przy cerze normalnej, zatem sucha - na pewno jeszcze słąbiej go odczuje.