Skinlights Color Lighting (rozświetlający kremowy róż do policzków)

Skinlights Color Lighting (rozświetlający kremowy róż do policzków)

Kremowy róż do policzków. Nadaje delikatny odcień dodatkowo rozświetlając skórę. Dostępny w 5 odcieniach. Nadaje się również do makijażu oczu.

Cena: ? / 3.11 g

Małe cudo!

Mam kolor Sunny.
Cudo! Stosuję na policzki - pięknie rozświetla, ożywia skórę, a także na powieki - jako cień zbiera się w załamaniach, dlatego używam pod łukiem brwiowym. Efekt naprawdę świetny!
Bardzo dobrze się go rozprowadza, jest bardzo wydajny.
Ponownie nie kupię, bo już go nie ma w sprzedaży. Używam tego produktu od: 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Doskonały

A ja go ciągle używam, już zamówiłam sobie koloejne opakowanie. Nie wiem, dlaczego znajduje się w dziale zapomniane kosmetyki, skoro jest świetny. Ja mam kolor Mocha, to taki beż jak położy się go na policzki, na oczy jako cienie. Ja używam go na powieki jako cienie, na policzki, na czoło i brodę i efekt jest - naturalnie opalona lekko błyszcząca skóra. Tak jak po wakacjach. Super. Teraz mam ochotę jeszcze na kolorek złocisty:)
Ja zużyję moje zapasy, to kupię ten złocisty kolorek :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele

ciekawy

Róż dostałam jako gratis do zakupów. Mam odcień różowy, taki jak na fotce zamieszczonej do zgłoszenia. Stosuje go szczególnie w lato, bo jest lekki i na tę potrę roku o niebo lepszy od pudrowych. Daje delikatne rumieńce, delikatnie opalizujace w słońcu. Róż ściera się równomiernie ale z racji swojej kremowości jest mniej twrały od tych w kamieniu. Jako cień do oczu sprawdza się nieźle, jednak jak większość tego typu kosmetyków lubi wałkować się w załamaniach.