Hean, Pearly Shine Lip Gloss

Hean, Pearly Shine Lip Gloss

Zgłaszająca osoba: kiniek29

Pielęgnacyjny błyszczyk do ust z witaminami E i C. Błyszczyk w płynie o lekkiej konsystencji, który pielęgnuje usta, nadaje im kolor i piękny połysk. Ładnie się rozprowadza, a wygodny aplikator w postaci gąbeczki ułatwia wykonanie perfekcyjnego makijażu. Błyszczyk występuje w 9 fajniutkich kolorach oraz w wersji transparentnej.

Cena: ok. 8 zł / 9 ml

Aplikacja
Cena
Wydajność

Minusy-

Z opakowania od razu zmyły mi się litery..
Niewiem więc jaki mam odcień:P

Nawet spoko :) .

Miałam kolor taki jakby koralowy. Taki bardzo naturalny, jakby podbijający naturalny odcień moich ust. Na ustach dawał piękny perłowy połysk, a w słońcu mienił się tysiącami drobinek, i to w ogóle niewyczuwalnych. Nie zużyłam go do końca, bo zwykle używałam różnych błyszczyków na zmianę.

Używam tego produktu od: dawna

Jak szminka w płynie

Kupiłam ten błyszczyk w sklepie internetowym, zachęcił mnie tytuł perły rynku kosmetycznego.
Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie jeśli chodzi o krycie i kolor na ustach. Efekt nie przypomina błyszczyka, a raczej gęstą, kryjącą pomadkę w płynie, o perłowo-drobinkowym połysku (ale nie brokatowym). Usta są pięknie wypełnione i ponętne. Trwałość taka sobie, utrzymuje się do dwóch godzin, jeśli nic nie jemy ani nie pijemy. Smak i zapach nie powalają, ale może to i dobrze, bo nic nie kusi do zjadania błyszczyka. Cena niska w stosunku do jakości i pojemności.
To, co mi w nim nie pasuje to tandetne opakowanie. Prezentuje się nieciekawie, szczególnie że wszystkie napisy zdarły się od noszenia w torebce oraz szpatułka rozkleiła się na dwie części, co sprawia duże trudności w aplikacji.

Raczej słaby

Ujdzie. Duża gama bardzo ładnych kolorów ułatwia zakup.

Zalety:
+nadaje ustom ładny połysk
+chroni wargi na dworze
+bardzo wydajny

Wady:
-po jakimś czasie na ustach robi się biały nalot
-trwałość
-zbiera się w kącikach ust
-opakowanie

Dziwny jest ten błyszczyk. Nadaje ustom delikatny, ładny odcień, ale po jakimś czasie zamienia się w biały nalot, który trudno się ściera. Stanowi bardzo dobrą ochronę dla ust w niesprzyjających wargom warunkach atmosferycznych.

Oceniam błyszczyk w kolorze "12 ultra rose" (jasny róż).

Używam tego produktu od: rok

Tani i dobry

Błyszczyk ma ciekawe kolorki, każdy znajdzie dla siebie odpowiedni, jest tani, ładnie wygląda na ustach, daje połysk a jednocześnie pielęgnuje je. Warto spróbować.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:używam

Jak za tę cenę - KWC!

Do nabycia błyszczyku skłonił mnie kolor (mam nr 16 coffee) - prześliczny, najbardziej cielisty ze wszystkich beżów, jakie do tej pory testowałam (a było tego, że ho ho...).

Zalety:
- kolor okazał się być ślicznie kryjący, na czym szczególnie mi zależy
- drobinki maleńkie, widać je w zasadzie tylko przy analizie mikroskopowej ;) i nie rozpełzają się po całej twarzy
- nie wysusza ust
- jak na błyszczyk, trwałość jest bardzo zadowalająca
- schodzi równomiernie, nie waży się, nie gromadzi w załamaniach
- wygodny aplikatorek, nabiera się spora ilość błyszczyku
- nie uczula, a często mam z tym problem

Wady - brak.

Na opakowaniu jest naklejka informująca, że błyszczyk zdobył tytuł "Perły Rynku Kosmetycznego 2006". I wcale się nie dziwię.