Pomadka Moisture Whip

Pomadka Moisture Whip

Nawilżająca pomadka z filtrem SPF 8. Zawiera witaminę A, aloes, jest hypoalergiczna i testowana dermatologicznie. Delikatnie pokrywa usta.

piękne kolory mała trwałość

posiadane odcienie: sheer rose, sheer shell

Ogromna gama kolorów

lekkie krycie

łatwa aplikacja

średnio trwałe

ładnie nawilżają i pielęgnują usta

Używam tego produktu od:4 lat

wspomnienie....

Nie wiedzieć czemu, firmy mają tendencje do wycofywania dobrych produktów, skąd im się takie pomysły biorą?

Zaznaczyłam, że nie kupie ponownie, bo nie sposób ją zdobyć niestety.
To była moja pierwsza w życiu szminka, która pachniała jak kosmetyczka Babuni, tak mi sie kojarzy :) Bez dłuższych poszukiwań znalazłam wtedy idealny dla siebie kolor. Do dzisiaj ją mam i co jakiś czas chodzę po sklepach i pytam czy nie mają czegoś w tym odcieniu, niestety, nie mają :(
Przede wszystkim ta pomadka wyróżniała się brakiem brokatu, lekkością, a w połączeniu z bezbarwnym błyszczykiem palomy, prezentowała sie bajkowo.
Ach, jakbym chciała znowu ją mieć w swojej kosmetyczce...

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: dwa, trzy

szkoda, że już ich nie ma

To były bardzo fajne szminki i szkoda, ze wycofali je juz ze sklepow. Ostatnio udalo mi sie zakupic 2 sztuki sprowadzone z USA na allegro.
Szminki sa dosc trwale, maja swietna konsystencje, nie wyszuszaja ust, a wrecz mialam wrazenie, ze lekko je nawilzaja.
Wybor kolorow tez ogromny: ja mialam odcien ciemnego rozu oraz jasny lila-roz.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:trzy

Świąteczny makijaż

czemu ją wycofali?:((

nie rozumiem, dlaczego wycofano tak fantastyczny produkt. obecne pomadki Maybelline mogą się schować przy niegdysiejszych:(((( recenzowana pomadka bardzo łatwo się aplikowała, rewelacyjnie pielęgnowała usta i dawała nasycony kolor. i opakowanie - nie tandetne, takie jak obecnie - wszędobylski róż i kiczyk skierowany do nastolatek. byłam bardzo zadowolona z tej szminki i żałuję, że firma zrezygnowała z jej produkcji.

mmmm, co za kolor! :)

Mamnadzieję, że oceniam tę, którą posiadam (to zdjęcie takie małe, nawet po powiększzeniu). Świetnie rozprowadza się na ustach, dobrze nawilża, nie wysusza ust. Wspaniale się prezentuje (mam odcień nasyconego bordo), bo zawiera drobiutkie błyszczące drobinki, choć nie jest perłowa w ścisłym sensie. Nie jest trwała, ale zjada się równomiernie. Nie zostaje w "kreskach" na ustach. Gdyby była bardziej trwała, byłoby 5*. Polecam.

bardzo lubie

bardzo dobra szminka,kremowa, dość trwała, ale tylko "dość" dlatego **** a nie 5, bardzo dobrze nawilża moje skłonne do pierzchnięcia usta.

bardzo dobra

Bardzo lubię tę pomadkę - dobrze się rozprowadza cienką warstwą, nawilża usta, ładnie je uwypukla, trwałość nie jest rewelacyjna, ale poprawna - nie znika z ust zbyt szybko. Używając jej mam wrażenie, że to szminka pielęgnacyjna i tym zyskała moją sympatię. Mam bardzo ładny, naturalny kolorek kawowy.