Colorista, Spray 1-dniowy

Colorista, Spray 1-dniowy

Pojemność 1 szt

Paleta Colorista mieni się w 24 kolorach. Od pastelowych oraz wyrazistych różów i turkusów poprzez zieleń po odcienie czerwieni. Co więcej - z Colorista od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna - #doityourway.
Colorista Spray 1-dniowy - błyskawiczny efekt nałożenia i zmycia. Znika po 1 myciu.

koloryzujące
hipoalergiczna
w sprayu
Trwałość
do kilku myć

Porażka

Kolory są ciekawe, ale aplikacja tego produktu mnie przerasta, ciężko nałożyć go równo, włosy się po nim kleją, są obciążone (a próbowałam na kilka sposobów).

Zmył się po 1 myciu jak obiecuje producent, chociaż hot pink zmył się do lekkiej różowej poświaty.

Używałam odcienia hot pink i grey hair.

Prościej i taniej kupić toner.

Masakra

Kolor piękny, ale na tym koniec pozytywnych aspektów. Aplikacja ciężka, kolor trudno uzyskać równo. Włosy po nim są matowe, przesuszone, posklejane. Po umyciu efekt siana nadal jest wyczuwalny pomimo zastosowania odżywki.

Rozczarowanie :(

Jednodniowy spray do włosów L`Oreal Paris Colorista kupiłam w kolorze różowym. Specyfik ten jest zmywalny po jednym myciu włosów, u mnie zszedł bez problemu ale zrobiłam sobie tylko jedno pasemko na wypróbowanie. Po jego użyciu włosy wyglądają na strasznie suche i są takie sianowate w dotyku. Kolor bardzo mi się podobał, jednak nie zdecydowałabym się na użycie sprayu na całych włosach, zbyt brzydko wyglądają takie matowe i szorstkie. Kosmetyk tak zafascynował mojego chłopaka, że i on postanowił go wypróbować i spryskał sobie połowę włosów U niego na ciemnych włosach kolor wyszedł trochę bardziej czerwony niż różowy, ale szybko zszedł z włosów. Ogólnie nie polecam tego sprayu, poza ładnym kolorem nie widzę w nim plusów. Jest drogi, na długie włosy jedno opakowanie nie wystarczy i do tego włosy po jego użyciu są bardzo suche i matowe

Konferencja babyliss

Najgorzej wydane pieniądze ever

Spray w kolorze pastel blue zakupiłam na promocji w Rossie. Kusiła mnie farba dwutygodniowa w tym samym odcieniu i chciałam przekonać się, jak to będzie wyglądać.
Mam długie włosy, także nawet nie liczyłam, że spray zdoła je całe pokryć. Wymagałam od niego jedynie 3 cm końcówek. Niestety, skończyło się na połowie włosów, a dodam, że to, co udało mi się choć trochę zafarbować naprawdę szalenie odbiegało od zadowolającego krycia.
Trwałość również tragiczna. Włosów starałam się nie dotykać a i tak kolor zszedł po jakichś 2 godzinach, bez ingerencji wody.
Szkoda kasy. Nie jest to warte 2 zł, a co dopiero 2 dych.
Odradzam

Słabe 2,5/10

Nie do końca tego się spodziewałam, za oszałamiającą cenę 21,99 zł (w promocji).
Zakup miał służyć przekonaniu się, czy kolor rzeczywiście będzie widać na każdych włosach i w tym jednym nie zawiódł.

Ogółem, na jakąś imprezę - na upartego tak, lakier do włosów już wtedy niepotrzebny. Do użycia, tak po prostu - lepiej kupić jakąś szamponetkę/farbę/inne.

dziadostwo niestety

Zacznę od plusów bo tych jest mniej. Faktycznie przy pierwszym myciu kolor się zmywa i nie odbarwia ani nie niszczy. Do tego kolor jest bardzo wyrazisty-testowałam lavener. W recenzjach na portalach, opiniach znajomych i z netu nasłuchałam się że jest świetny i starczy na parę użyć-tak samo powiedziałam mi pracownica Rossmanna...I tu zaczyna się zło. Kupiłam i psiakam końcówki (długość włosów lekko za łopatki) jedno pasmo trzeba chwile psikać bo wiadomo jest to spray więc krople nie rozkładają się równomiernie. Po zrobieniu połowy głowy owo cudo się skończyło...No tak wyglądałam jakbym z psychiatryka zwiała pół lavendy pół blondu. Wściekłam sie do Rossa 3 km z reszta wyjdź tak z domu. Musiałam od razu zmyć. 27,99 POSZŁO SIĘ TRZEPAĆ. Starczy na króciutkie włosy na raz lub na te pod pachą jak ktoś ma :P. A o tym by w przypadku dłuższych włosów użyć paru opakowań informacji na produkcie nie ma. Jestem wściekłą i nie wrócę więcej.

Masakra

Nie kupujcie tego, zniszczycie sobie włosy. Moje po 1 razie ( już nigdy więcej) są totalnie przesuszone i kompletnie straciły kolor wcześniej były intensywnie brązowe i lśniące teraz są wyblakłe i matowe.

Bubel jakich mało

Szeroko reklamowany produkt, to marketingowy bubel.
Nie wydajny, drogi a do tego nie trzymający koloru.
Kupiłam kolor turkusowy do ciemnych włosów. Spray ledwo pokrył końcówki, ale nie wysechł. Brudził wszystko: skórę, uszy, dłonie przy przeczysewaniu.
Po dwóch godzinach oczekiwania, że może farba wreszcie wyschnie, zmyłam głowę.
20 zł to zdecydowanie zbyt wygórowana cena. Nie dałabym 5 zł za ten szajs.

Średni

Posiadam w kolorze różowym, na moich jasnych włosach wyszedł bardzo ładnie. Spray nie jest wydajny, kolor z każdą godziną blednie. Nie zauważyłam żeby brudził ubrania. Nie zmywa się do końca z włosów :/

A miało być tak pięknie

Niestety przychylam się do opinii innych recenzentek - to nie jest udany produkt. Zacznijmy od opakowania, które jest malutkie i bardzo mało wydajne. Starczyło mi raptem na kilka pasemek na włosach długości do ramion. Jeśli chodzi o działanie, to w pierwszej chwili efekt kolorystyczny na włosach był super, niestety również bardzo szybko się ściera/osypuje i pod koniec dnia pasemek nie było prawie w ogóle widać. Bardzo się zawiodłam...

Nie

Wybrałam kolor PINKHAIR. Co prawda odcień sam w sobie bardzo ładny, niestety w jednym opakowaniu jest tak mało sprayu, że starczył mi wyłącznie na końcówki! Z utrzymywaniem się na włosach też jest ciężko, po kilku godzinach był już praktycznie niewidoczny. Mimo, że kupiłam go na promocji w Rossmanie ciężko mi przeboleć te 20 złotych.

Mieszane uczucia

Produkt kupiłam na promocji w Rossmannie za ok 19.90 zł. Byłam bardzo ciekawa tej serii, bo zamierzałam zakupić farbę na kilka myć, ale najpierw wolałam wypróbować spray. Mój kolor to #hotpinkhair. Barwa sama w sobie jest świetna, na moich ciemnych włosach był bardzo dobrze widoczny. To jest chyba jego największy (może jedyny) plus. Włosy po nim są jednak okropne! Moje są dość suche i zniszczone, łatwo się łamią i rozdwajają, a spray bardzo pogorszył sprawę. Nie da się rozczesać włosów, pozostają suche strąki. Poza tym farba barwi WSZYSTKO - ubranie, ręce, kiedy przeczesuję włosy palcami, nawet twarz, gdy włosy się z nią zetkną. Kolejnym minusem jest wydajność: takie opakowanie wystarczyło zaledwie na końcówki moje i koleżanki, więc szału nie ma... Według mnie za duża cena, za taką ilość produktu. Spray z serii Colorista nie porwał mnie, aczkolwiek może kiedyś wypróbuje inne produkty z tej serii.