Colorista, Spray 1-dniowy

Colorista, Spray 1-dniowy

Pojemność 1 szt

Paleta Colorista mieni się w 24 kolorach. Od pastelowych oraz wyrazistych różów i turkusów poprzez zieleń po odcienie czerwieni. Co więcej - z Colorista od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna - #doityourway.
Colorista Spray 1-dniowy - błyskawiczny efekt nałożenia i zmycia. Znika po 1 myciu.

koloryzujące
hipoalergiczna
w sprayu
Trwałość
do kilku myć

Słabe 2,5/10

Nie do końca tego się spodziewałam, za oszałamiającą cenę 21,99 zł (w promocji).
Zakup miał służyć przekonaniu się, czy kolor rzeczywiście będzie widać na każdych włosach i w tym jednym nie zawiódł.

Ogółem, na jakąś imprezę - na upartego tak, lakier do włosów już wtedy niepotrzebny. Do użycia, tak po prostu - lepiej kupić jakąś szamponetkę/farbę/inne.

dziadostwo niestety

Zacznę od plusów bo tych jest mniej. Faktycznie przy pierwszym myciu kolor się zmywa i nie odbarwia ani nie niszczy. Do tego kolor jest bardzo wyrazisty-testowałam lavener. W recenzjach na portalach, opiniach znajomych i z netu nasłuchałam się że jest świetny i starczy na parę użyć-tak samo powiedziałam mi pracownica Rossmanna...I tu zaczyna się zło. Kupiłam i psiakam końcówki (długość włosów lekko za łopatki) jedno pasmo trzeba chwile psikać bo wiadomo jest to spray więc krople nie rozkładają się równomiernie. Po zrobieniu połowy głowy owo cudo się skończyło...No tak wyglądałam jakbym z psychiatryka zwiała pół lavendy pół blondu. Wściekłam sie do Rossa 3 km z reszta wyjdź tak z domu. Musiałam od razu zmyć. 27,99 POSZŁO SIĘ TRZEPAĆ. Starczy na króciutkie włosy na raz lub na te pod pachą jak ktoś ma :P. A o tym by w przypadku dłuższych włosów użyć paru opakowań informacji na produkcie nie ma. Jestem wściekłą i nie wrócę więcej.

Masakra

Nie kupujcie tego, zniszczycie sobie włosy. Moje po 1 razie ( już nigdy więcej) są totalnie przesuszone i kompletnie straciły kolor wcześniej były intensywnie brązowe i lśniące teraz są wyblakłe i matowe.

WŁOSY lokówka objętość

Bubel jakich mało

Szeroko reklamowany produkt, to marketingowy bubel.
Nie wydajny, drogi a do tego nie trzymający koloru.
Kupiłam kolor turkusowy do ciemnych włosów. Spray ledwo pokrył końcówki, ale nie wysechł. Brudził wszystko: skórę, uszy, dłonie przy przeczysewaniu.
Po dwóch godzinach oczekiwania, że może farba wreszcie wyschnie, zmyłam głowę.
20 zł to zdecydowanie zbyt wygórowana cena. Nie dałabym 5 zł za ten szajs.

Średni

Posiadam w kolorze różowym, na moich jasnych włosach wyszedł bardzo ładnie. Spray nie jest wydajny, kolor z każdą godziną blednie. Nie zauważyłam żeby brudził ubrania. Nie zmywa się do końca z włosów :/

A miało być tak pięknie

Niestety przychylam się do opinii innych recenzentek - to nie jest udany produkt. Zacznijmy od opakowania, które jest malutkie i bardzo mało wydajne. Starczyło mi raptem na kilka pasemek na włosach długości do ramion. Jeśli chodzi o działanie, to w pierwszej chwili efekt kolorystyczny na włosach był super, niestety również bardzo szybko się ściera/osypuje i pod koniec dnia pasemek nie było prawie w ogóle widać. Bardzo się zawiodłam...

Nie

Wybrałam kolor PINKHAIR. Co prawda odcień sam w sobie bardzo ładny, niestety w jednym opakowaniu jest tak mało sprayu, że starczył mi wyłącznie na końcówki! Z utrzymywaniem się na włosach też jest ciężko, po kilku godzinach był już praktycznie niewidoczny. Mimo, że kupiłam go na promocji w Rossmanie ciężko mi przeboleć te 20 złotych.

Mieszane uczucia

Produkt kupiłam na promocji w Rossmannie za ok 19.90 zł. Byłam bardzo ciekawa tej serii, bo zamierzałam zakupić farbę na kilka myć, ale najpierw wolałam wypróbować spray. Mój kolor to #hotpinkhair. Barwa sama w sobie jest świetna, na moich ciemnych włosach był bardzo dobrze widoczny. To jest chyba jego największy (może jedyny) plus. Włosy po nim są jednak okropne! Moje są dość suche i zniszczone, łatwo się łamią i rozdwajają, a spray bardzo pogorszył sprawę. Nie da się rozczesać włosów, pozostają suche strąki. Poza tym farba barwi WSZYSTKO - ubranie, ręce, kiedy przeczesuję włosy palcami, nawet twarz, gdy włosy się z nią zetkną. Kolejnym minusem jest wydajność: takie opakowanie wystarczyło zaledwie na końcówki moje i koleżanki, więc szału nie ma... Według mnie za duża cena, za taką ilość produktu. Spray z serii Colorista nie porwał mnie, aczkolwiek może kiedyś wypróbuje inne produkty z tej serii.

TRAGEDIA

Razem z koleżanką kupiłyśmy kolory #lavender i #pastelblue. Obie mamy rozjaśnione włosy niestety produkt W OGÓLE się nie sprawdził. Kolor prawie w ogóle nie łapie a jak go widać to jest obrzydliwy- z szarym podtonem. Do tego widać na włosach drobiny brokatu. W niczym nie przypomina efektu farbowania włosów kolorową farbą :(

hmm

Zakupiłam produkt z czystej ciekawości w kolorze turkusowym.
Zaaplikowałam go na końcówki. Efekt mi się podobał, wyszedł ładny kolor na moich ciemnych włosach ALE myślałam, że po wyschnięciu włosy nie będą brudziły, a brudziły cały czas.
Włosy brudzą ubrania i dłonie po każdorazowym dotknięciu. Jest to ogromny minus tego produktu. Fakt, że kolor łatwo się zmywa ale jak gdzieś się wychodzi to nie zawsze można umyć ręce. A chodzenie z niebieskimi dłońmi no niekoniecznie jest estetyczne. Po za tym włosy były tępe.

Słabo

Kupiłam go dla córki, nastolatki. Ma blond włosy więc założyłyśmy, że odcień bluehair będzie na jej włosach dobrze widoczny. Niestety ledwo go widać, a za 20zł, to słaby wynik. Dobrze, że nie kupiłam 2 innych odcieni, które chciała i najpierw wypróbowałyśmy niebieski, byłyby to zmarnowane pieniądze. Na zdjęciu widać jak to wygląda nałożone na włosy, w dużym zbliżeniu.

Totalna porażka

Kupiłam zwiedziona reklamami i modą na kolorowe końcówki. Nie chciałam pajacować cały tydzień, wiec wybralam wersje jedno dniową. Oj jakie rozczarowanie...
Plusów- brak
Minusy
- produkt malo wydajny. Mam cienkie wlosy do lopatek. Caly spray nie wystarczyl na uzyskanie odpowiedniego efektu
-kolor jasno rozowy wyszedl dosc ciemny na rozjasnianych wlosach
-kolor wgl nie pokryl moich wlosow, byly to delikatne refleksy ktorych nikt prawie nie zauwazyl
-skleil spray wlosy i sprawil ze byly szorstkie
-po przeczesaniu wlosow i wyrwaniu polowy z nich kolor poprostu zszedl. Caly roz pozostal na szczotce ( w formie pylku). Wlosy wymagaly czesania praktycznie caly czas bo byly nieestetycznie posklejane, a kolor zszedl calkowicie po 2 godzinach.
Nigdy nie zalowalam tak bardzo 20 zl jak w tym przypadku. Nie dajcie sie dziewczyny nabierac na to.