Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Colorista, Spray 1-dniowy

Colorista, Spray 1-dniowy

Pojemność 1 szt

Paleta Colorista mieni się w 24 kolorach. Od pastelowych oraz wyrazistych różów i turkusów poprzez zieleń po odcienie czerwieni. Co więcej - z Colorista od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna - #doityourway.
Colorista Spray 1-dniowy - błyskawiczny efekt nałożenia i zmycia. Znika po 1 myciu.

koloryzujące
hipoalergiczna
w sprayu
Trwałość
do kilku myć

Wykorzystała: kilka próbek

fajna zabwa kolorem

uzywałam już trwałej farby od Colorista. Ale w między czasie bawiłam się też 1dniowym sprayem . Zmywa się po pierwszym myciu, nie wysusza, a kolory sa extra! można poszaleć <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542791].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolorowe szaleństwo w mgnieniu oka!

Koleżanka namówiła mnie do kupna tego produktu i powiem szczerze, że nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu końcowego. Bardzo dobrze farbuje włosy w ciągu krótkiej chwili, nie niszczy ich i nie pozostawia niechcianych śladów po myciu głowy. Świetny jeśli chcemy się udać na jakąś imprezę. Potężna barwa dostępnych kolorów pozwala zaszaleć. Polecam każdemu, kto chce zafarbować włosy na 1 wieczór w ekspresowym tempie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541056].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry na imprezę

Świetnie nadaje się na imprezy. Jak dla mnie rewelacja bo bardzo dobrze kryje a pozbyć się go można w ciągu 10 minut. Jedno opakowanie spokojnie wystarczy na kilka farbowań. Dodatkowym atutem jest potężna ilość dostępnych kolorów i to, że nie niszczy włosów! Rewelacja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540631].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Najlepsza szybka koloryzacja włosów

Czekałam na taki produkt tej firmy, Zawsze kupowałam ich farby, ale ten spray jest na prawdę genialny. Mogę wieczorem mieć szalony kolor końcówek, a potem zmyć go i wrzucić do normalnego, tradycyjnego koloru, Efekt jest natychmiastowy i na każdym odcieniu wygląda super. Testowałam razem z przyjaciółką bo mamy różne odcienie i wyszło perfekcyjnie. No i co najważniejsze jest kilka na prawdę świetnych i nietuzinkowych kolorów!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501576].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy na imprezke

użyłam już kilka razy idąc na impreze. Kolory są super! Nie ma problemu ze zmyciem . Włosy się nie niszczą jak przy jakiś innych farbkach... Naprawde polecam urozmaicić sobie fryzurę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493846].usefull || 0 }}% pomocna.

Szarość w modzie: Colorista Grey

Zawsze bardzo podobały mi się te modne odcienie szarości na włosach, jednak nigdy nie odważyłam się zafarbować włosów na taki kolor - totalnie nie byłam pewna czy mi pasuje.
Bardzo cieszę się, że tego nie zrobiłam, bo alternatywa w formie sprayu jest dla mnie o wiele bardziej satysfakcjonująca.
Kupiłam spray na próbę i nie zawiodłam się - produkt jest świetny! Pozwala na błyskawiczny efekt, nie skleja włosów i utrzymuje się w moim przypadku od godziny 12;00 przez cały wieczór, rano już po rozczesaniu zanika - i to super! O to chodzi:) Bardzo dobre wyjście dla osób, które na drugi dzień muszą iść do pracy, a zależy im jednak na wieczornym szaleństwie.
Przy okazji nie trzeba rezygnować ze swojego koloru lub zwyczajnie sprawdzić czy w takim innym będzie nam dobrze.
Cena produktu: bardzo przystępna, biorąc pod uwagę efekt i wydajność. Użyłam swojego sprayu już 3 razy na prawie całe włosy i gdy potrząsam nim teraz, mam wrażenie, że jest prawie cały.
Polecam dziewczyny! Szalejcie z kolorami :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493106].usefull || 0 }}% pomocna.