Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Colorista, Spray 1-dniowy

Colorista, Spray 1-dniowy

Pojemność 1 szt

Paleta Colorista mieni się w 24 kolorach. Od pastelowych oraz wyrazistych różów i turkusów poprzez zieleń po odcienie czerwieni. Co więcej - z Colorista od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna - #doityourway.
Colorista Spray 1-dniowy - błyskawiczny efekt nałożenia i zmycia. Znika po 1 myciu.

koloryzujące
hipoalergiczna
w sprayu
Trwałość
do kilku myć

Używa produktu od: próbka

Mieszane uczucia

Produkt kupiłam na promocji w Rossmannie za ok 19.90 zł. Byłam bardzo ciekawa tej serii, bo zamierzałam zakupić farbę na kilka myć, ale najpierw wolałam wypróbować spray. Mój kolor to #hotpinkhair. Barwa sama w sobie jest świetna, na moich ciemnych włosach był bardzo dobrze widoczny. To jest chyba jego największy (może jedyny) plus. Włosy po nim są jednak okropne! Moje są dość suche i zniszczone, łatwo się łamią i rozdwajają, a spray bardzo pogorszył sprawę. Nie da się rozczesać włosów, pozostają suche strąki. Poza tym farba barwi WSZYSTKO - ubranie, ręce, kiedy przeczesuję włosy palcami, nawet twarz, gdy włosy się z nią zetkną. Kolejnym minusem jest wydajność: takie opakowanie wystarczyło zaledwie na końcówki moje i koleżanki, więc szału nie ma... Według mnie za duża cena, za taką ilość produktu. Spray z serii Colorista nie porwał mnie, aczkolwiek może kiedyś wypróbuje inne produkty z tej serii.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605546].usefull || 0 }}% pomocna.

TRAGEDIA

Razem z koleżanką kupiłyśmy kolory #lavender i #pastelblue. Obie mamy rozjaśnione włosy niestety produkt W OGÓLE się nie sprawdził. Kolor prawie w ogóle nie łapie a jak go widać to jest obrzydliwy- z szarym podtonem. Do tego widać na włosach drobiny brokatu. W niczym nie przypomina efektu farbowania włosów kolorową farbą :(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1601631].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

hmm

Zakupiłam produkt z czystej ciekawości w kolorze turkusowym.
Zaaplikowałam go na końcówki. Efekt mi się podobał, wyszedł ładny kolor na moich ciemnych włosach ALE myślałam, że po wyschnięciu włosy nie będą brudziły, a brudziły cały czas.
Włosy brudzą ubrania i dłonie po każdorazowym dotknięciu. Jest to ogromny minus tego produktu. Fakt, że kolor łatwo się zmywa ale jak gdzieś się wychodzi to nie zawsze można umyć ręce. A chodzenie z niebieskimi dłońmi no niekoniecznie jest estetyczne. Po za tym włosy były tępe.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596386].usefull || 0 }}% pomocna.
Salon fryzjerski

Słabo

Kupiłam go dla córki, nastolatki. Ma blond włosy więc założyłyśmy, że odcień bluehair będzie na jej włosach dobrze widoczny. Niestety ledwo go widać, a za 20zł, to słaby wynik. Dobrze, że nie kupiłam 2 innych odcieni, które chciała i najpierw wypróbowałyśmy niebieski, byłyby to zmarnowane pieniądze. Na zdjęciu widać jak to wygląda nałożone na włosy, w dużym zbliżeniu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596176].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalna porażka

Kupiłam zwiedziona reklamami i modą na kolorowe końcówki. Nie chciałam pajacować cały tydzień, wiec wybralam wersje jedno dniową. Oj jakie rozczarowanie...
Plusów- brak
Minusy
- produkt malo wydajny. Mam cienkie wlosy do lopatek. Caly spray nie wystarczyl na uzyskanie odpowiedniego efektu
-kolor jasno rozowy wyszedl dosc ciemny na rozjasnianych wlosach
-kolor wgl nie pokryl moich wlosow, byly to delikatne refleksy ktorych nikt prawie nie zauwazyl
-skleil spray wlosy i sprawil ze byly szorstkie
-po przeczesaniu wlosow i wyrwaniu polowy z nich kolor poprostu zszedl. Caly roz pozostal na szczotce ( w formie pylku). Wlosy wymagaly czesania praktycznie caly czas bo byly nieestetycznie posklejane, a kolor zszedl calkowicie po 2 godzinach.
Nigdy nie zalowalam tak bardzo 20 zl jak w tym przypadku. Nie dajcie sie dziewczyny nabierac na to.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571056].usefull || 0 }}% pomocna.

Ddno i wodorosty

Nie rozumiem skąd ten zachwyt.
Mam bardzo jasne blond włosy, a więc kolor powinien być widoczny. Niestety nie.

Po pierwszej opakowanie nie wystarczyło mi nawet na 1/3 włosów, a nie mam ich wcale dużo - wręcz przeciwnie. Kolor który wyszedł nie przypominał tego na opakowaniu. No po prostu jakiś żart. Wypsikałam CAŁE opakowanie a skonczyłam tylko z kilkoma pasemkami.

-Drogi
-Niewydajny
- Nie daje efektu

Szkoda pieniędzy dziewczyny, juz lepszy od tego jest spray z Claire's za 18zł

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564826].usefull || 0 }}% pomocna.

turquoise

Ostatnio testowałam na swoich włosach kolor #turquoise i jestem pod wrażeniem efektu! Myślałam, że będę musiała trochę odczekać, aż farba wyschnie (ok 15 minut), jednak efekt jest praktycznie natychmiastowy i czas oczekiwania na wyschnięcie jest bardzo krótki. Mój kolor włosów (ciemny brąz) nie był żadną przeszkodą w koloryzacji,spray chwycił nie tylko jaśniejsze końcówki, ale i ciemne pasma.
To świetnie, że marka Loreal wpadła na taki pomysł, aby zrobić podział na produkty dla brunetek i dla blondynek. Nie musiałam tracić czasu na to, aby zastanawiać się, czy kolor mi chwyci czy nie.
Efekt, jak podkreślono na opakowaniu, jest jednodniowy, więc nie było problemu z tym, że farba nie do końca schodzi. Po umyciu głowy - ani śladu po farbie.
Bardzo polecam, ja już czaję się na kolejne opakowanie :) myślę, że to najlepsza recenzja ;).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553961].usefull || 0 }}% pomocna.

Super sposób na zmianę kolorku

Kupiłam Lavenderhair i miałam duże wątpliwości czy to zadziała, ale postanowiłam spróbować i nie żałuję. Faktycznie kolor chwycił od razu i wyszedł bardzo intensywny. Bardzo podobał mi się efekt końcowy, a jeszcze bardziej zaskoczyła mnie łatwość zmycia tego koloru. Zszedł faktycznie po jednym myciu. Polecam ten spray dla każdego kto chce zmienić kolorek włosów na jedno wyjście.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553406].usefull || 0 }}% pomocna.

kolor

zabawa kolorem jest łatwa i przyjemna, spray nie brudzi , usuwa się łatwo, a kolory są ładne głebokie lsniące i soczyste,bawiłam się już kilka razy na końcowki lub pasma po długosci, kolor mozna nawet wyczesac i tez zniknie polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549551].usefull || 0 }}% pomocna.

#torquisehair

Wzięłam na spróbowanie turkusowy spray i wyszedł super! Ładnie się trzymał cały wieczór i też bez problemu zszedł przy myciu włosów. Już się przymierzam do #hot pink. Coś czuję, że prędzej, czy później będę miała wszystkie kolory tęczy na głowie ;D Bardzo polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548091].usefull || 0 }}% pomocna.