L'Oreal Paris, Colorista, Washout (Dwutygodniowy kolor)

L'Oreal Paris, Colorista, Washout (Dwutygodniowy kolor)

Pojemność 1 szt

Paleta Colorista mieni się w 24 kolorach. Od pastelowych oraz wyrazistych różów i turkusów poprzez zieleń po odcienie czerwieni. Co więcej - z Colorista od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna - #doityourway.

Colorista Washout - zabawa kolorem od mocnych odcieni po pastelowe, trwałość od 1 do 2 tygodni w zależności od pożądanego efektu.

koloryzujące
hipoalergiczna
w butelce
żel
Trwałość
do kilku myć

Używa produktu od: próbka

Fiolet - MASAKRA

Zachęciła mnie bogata paleta barw i promocja w Rossmannie i to był największy błąd ! Wybrałam kolor fioletowy i postanowiłam zrobić ombre na moich naturalnych włosach w odcieniu średniego blondu. Aplikacja ok. Kolor fioletowy tez całkiem niezły. Niesłychanie brudziłam wszystko w zasięgu moich włosów, gdy tylko poczuły odrobinę wody. To jeszcze można przeboleć ale po zejściu fioletowego koloru została mi na włosach okropna i TRWAŁA ZIELEŃ będąca EFEKTEM UBOCZNYM . Nie farbowałam włosów od 3 lat i teraz zmuszona byłam nałożyć farbę. Zaczęłam od jasnego brązu, który początkowo pokrył zieleń ale po 4 myciach ponownie WYLAZŁA!!! Kolejna farba była w kolorze rudym i teraz po dwóch tygodniach znów końcówki wpadają w zieleń .
Wiec jeśli planujecie chwilową zmianę z tym produktem, przygotujcie się na dodatkowe koszty w formie wizyty u fryzjera!

Dwa miesiące! !!

Kupiłam go na wakacje. Pomysł Czerwień na rozjasnione końcówki wydawał się idealny.
Malowało mi się szybko i łatwo. Nie pobrudzilo mi strasznie skóry. Efekt był powalający. Mocne różowo czerwone kosmyki. Z opakowaniem nie miało to nic wspólnego, ale efekt i tak mi się bardzo podobał. Podobał mi się przez tydzień, potem dwa i trzy tez. Po tym czasie wg producenta powinno być po wszystkim. W moim przypadku było odwrotnie. Kolor wyplukiwal się dwa miesiące. Kolor stracił na intensywności i zaczynał podchodzić pod kasztan. Mimo wszystko -dalej byłam zadowolona z efektu. Efekt był naturalny, nie odcinal się i zmusił mnie do zmiany;) zachciało mi się czarnego brązu. O dziwo szamponetka złapała bez problemu.
Jeśli będzie za rok...pewnie kupię ponownie. Lepsza trwałość niż farby fryzjerskie

Lilac Hair

Trwałość zależna jest od koloru i ilości jaką nałożymy, ja wybrałam lilac hair, za 1 razem nałożyłam go na końce włosów i przeczesałam, efekt utrzymał się około tygodnia.

Za drugim razem nałożyłam go więcej na większe partie włosów- kolor trzymało około 9 dni.

Za trzecim razem- bo na tyle starczyła mi tubka poglębiłam wypłukujący się efekt na włosach z drugiej aplikacji, trzymało się jeszcze tydzień.

Włosy mam rozjaśniane, półdługie.

Kolor
- jest dość ciekawy, spłukuje się do odcienia fioletowej płukanki.

Kondycja włosów
- lekko osłabia ale nie tak mocno jak ich farba.

Aplikacja bardzo wygodna.

Mimo wszystko wolę użyć tonera lub płukanki, zapłacę mniej za taką zabawę.

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

hmmm

Zależało mi żeby znów nie zniszczyć włosów. Zachęcona reklamą zaszalałam i na promocji w rossmanie kupiłam kolor red hair, w teorii przeznaczony dla brunetek. Po zafarbowaniu moje blond włosy przybrały odcień rubinu . Kolor zaczął mi się bardziej dopiero po kilku myciach, gdy spod spodu zaczęły prześwitywać blond refleksy. Utrzymywał się dużo dłużej niż zapewnia producent (u mnie 3 miesiące). Farba sama w sobie wydajna i mimo, że mam długie włosy, w łazience stoi jeszcze 1/4 tubki. Jeślibym kupiła ponownie, to inny kolor.

Używa produktu od: próbka

Pół na pół

Trzy miesiące temu postanowiłam zaszaleć i zrobić sobie niebieskie ombre. Na jasnych blond włosach bardzo szybko złapał ładny kolor. Jednak wcale nie zszedł po 5-10 myciach. Większość po jakichś 20 myciach zeszło, ale do dzisiaj mam lekko turkusowe włosy na najjaśniejszych końcówkach.

Za taką cenę oczekiwałam czegoś innego

Przymknęłabym oko, jeśli farba zmyłaby się po jednym myciu - w końcu był to pastelowy róż, w dodatku szamponetka - ale nie w chwili, gdy zapłaciłam za nią 30 złotych, a producent zapewnia, że utrzyma się 3-5 myć - czyli prawie dwa tygodnie, w moim przypadku. Kolor wyszedł piękny, włosy wyglądały jak wata cukrowa - no śliczne :) Ale co z tego, jeśli po jednym myciu została z nich tylko biało-różowa poświata? Szkoda też, że były potem suche - mam porównanie do szamponetek Marion, które na moje włosy działają jak fajna, zmiękczająca odżywka. :)

NIE POLECAM!

Kupiłam zachęcona reklamą, a skoro wakacje, na 2 tygodnie można zaszaleć prawda? Akurat na urlopik. Kupiłam farbę w kolorze szaro-niebieskim. Generalnie pokryła moje włosy... JEDNAK NIE ZMYWA SIĘ OD MIESIĄCA! a raczej zmywa się, jednak baaaardzo powoli. Musiałam kupić ten szampon FADER od nich i lekko widzę postępy.

Stanowczo odradzam !!

Chciałam pofarbować włosy na wakacje. Zdecydowałam się na czerwoną farbę zmywalną l'oreal colorista washout . Kolor na mych włosach pofarbował też wszystkie ręczniki oraz pościel :( !! W pierwszych myciach woda robiła się czerwona , więc łatwo było stwierdzić , że kolor się zmywa . Lecz od szóstego mycia włosów kolor za nic nie chciał zejść!! Włosy myłam każdego dnia po trzy razy , i nie schodziło. Nawet do dziś ten kolor jest widoczny.

Całkiem dobre

Kupiłam produkt (Lilac) w Rossmannie na tydzień. Myślałam, że będzie dość intensywny kolor, ale myliłam się. Za pierwszym razem kolor był jaśniuteńki, dopiero gdy zrobiłam za drugim razem, udało się uzyskać bardziej intensywny odcień, ale tylko na końcówkach (trzymałam za drugim razem 30 min.). Po trzech myciach nie było ani śladu koloryzacji na moich włosach, które są bardzo jasne.

Beznadzieja, nie chce się zmyć !

Mam naturalne włosy w kolorze jasny brąz i pofarbowałam je farbą czerwoną #redhair na początku lipca , jest już koniec wakacji , a moje włosy są w kolorze brudnym , ciemnym różo-bordo , nawet nie wiem jak ten kolor opisać , złożyłam już cała tubkę Colorista Fader i jedynie widzę lekki efekt , myłam włosy często , robiłam maski które mieszalam z Faderem co zniszczyło moje włosy , nie użyje tego produktu następny raz , ale mam problem zaraz szkoła a ja nie mogę iść z włosami w takim stanie . Może ktoś da mi jakaś radę jak zmyć tą farbę do końca . Pomocyyyy! Praktycznie od 5 myć włosy ciagle są w tym samym stanie ! Wcześniej użyłam farby błękitnej , a kolor wyszedł zielony i ledwo widoczny nie zmył się do końca i zrobiłam czerwona farba

Jedna tubka to za mało!

Mam długie włosy, do połowy pleców. Na koloryzację zużywam nie mniej niż dwie tubki, dlatego farbę kupuje jedynie na promocjach.
Jasny róż, to całkowita pomyłka. Na moim naturalnym jasnym blondzie praktycznie w ogóle nie był widoczny, a już po pierwszym myciu nie było po nim śladu. Za to doskonałe sprawdza się odcień ciemnego różu.

Bardzo lubię

Produkt nie uczula, nie drażni. Mam efekt ombre, więc wszystkie kolory "łapią". Niestety dla posiadaczek długich włosów taki 2 tygodniowy efekt to drogi biznes bo na jednej tubce się nie skończy. Mimo, że mam blond ombre to kolory pastel są naprawdę pastel. Delikatnie widoczne, większego efektu nie robią. Wybrałam turkus z serii vivid i dopiero zobaczyłam co to WOW. Zdecydowany, mocny kolor. Trzymał o wiele dłużej niż 2 tygodnie.