Naturals, Soy & Lemongrass, Detoxifying Face Mask (Maseczka do twarzy `Soja i trawa cytrynowa`)

Maseczka uzupełniająca całą serię o działaniu regulującym. Zawiera glinkę i zastyga. W efekcie otrzymujemy gładką buzię.

Skład: Aqua, Kaolin, Alcohol denat., glycerin, bentonite, magnesium aluminum silicate, polysorbate 20, polysorbate 80, silica, corn starch/acrylamide/sodium acrylate copolymer, sodium citrate, methylparaben, xanthan gum, butylene glycol, parfum, tetrasodium edta, citric acid, propylene glycol, cymbopogon schoenanthus extract, phenoxyethanol, glycine soja exctract, helianthus annuus seed extract, melia azadirachta seed extract, vitis vinifera seed exctract, diazolidinyl urea, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobutylparaben

Cena: ok. 12,90zł / 75ml

Lubiłam ją

Oj lubilam ta maseczkę (zresztą jak całą tą serię) szkoda że wycofali :(
Maseczka świetnie oczyszczała, rozprawiała sie z syfkami (były zdecydowanie mniej zaczerwienione i mniejsze, szybciej sie goiły). Zapach bardzo mi odpowiadał. Problemy stwarzało tylko zmycie maseczki z twarzy - oj można było sie zdenerwować (i dlatego 4*)

Zaznaczyłam ze nie wiem czy kupię ponownie - jeśłi pokaże się w ofercie netto, internetowej lub na wyprzedaży to sie zapewnie skuszę.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2 - nie pamiętam

ani nie kocham,ani nienawidzę

Maseczka z glinką, jak to maseczka z glinką- oczyszcza, matuje, wygładza. Całkiem miło się ją stosuje-nie wysusza za mocno, nie podrażnia... Intensywnie pachnie jakimiś cytrusami, czy czymś podobnym... Ogólnie jest ok, nie mam się do czego przyczepić, ale tez nie ma w sobie nic, co mogłabym wychwalać.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1.

Za mocna!

W tej maseczce jak dla mnie za dużo czuć alkohol!! Podrażnia!!! Buzie po jej zmyciu mam bardzo ściągniętą, no ale przynajmniej matową:) i to jest jedyny jej plus-ładnie matuje mi cerę. Jest gęsta, starcza na długo...kurczę ale nie stosuje jej nawet raz w tygodniu i może dlatego:P! Oj jak na maseczkę jest dal mnie stanowczo za mocna i brzydko pachnie!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

dzienny smoky eyes

mocna.

To naprawdę porządna, mocno oczyszczająca maseczka. Przy regularnym stosowaniu widać efekty. Ja używam jej 2x w tygodniu po złuszczaniu peelingiem i jestem zachwycona. Pory są zwężone, skóra czysta, promienna, świeża.

Szkoda, że Avon ją wycofał :(

Mnie udało się ją kupić za 4,90zł w ofercie netto.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Zastyga aż miło

Polubiłam tą regulująco-detoksykującą maseczkę (szkoda, że w zgłoszeniu nie podano jej pełnej nazwy - Soja i trawa cytrynowa - regulująca maseczka detoksykująca). PLUSY: zapach - nie drażni, jest świeży; konsystencja - maseczkę bardzo wygodnie się rozprowadza; wydajna; szybko zastyga; ściąga pory, odświeża twarz, wchłania nadmiar sebum; poręczne, wygodne w użyciu opakowanie; może to nieco dziwny plus, ale ta maseczka wygląda na twarzy po prostu fajnie - czuję się w niej jak gejsza :) (podoba się to mojemu miłemu). MINUSY: trochę ciężko się ją zmywa; lekko przesusza miejsca, gdzie skóra nie jest tłusta (np. na policzkach); nie sprawia, że cera ulega radykalnej poprawie - jest raczej doraźna; mogłaby lepiej domykać pory. Po jej zmyciu z twarzy konieczne jest użycie dobrego kremu, wtedy efekt jest naprawdę OK. PODSUMOWUJĄC: bardzo spodobał mi się ten produkt i polecam go! 4* z minusem.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

taka sobie

Wypróbowałam tę maseczkę i już jej nie kupię. Mam cerę tłustą, ze skłonnością do trądziku, a ta maseczka nie radzi sobie z ropnymi krostkami. Matuje na krótko. Dość przyjemna w użyciu ze względu na zapach, nie ściąga cery tak mocno jak zielona glinka. Jeśli ktoś nie ma większych problemów z cerą, będzie zadowolony. :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy (3 razy w tyg.)

mocna

Więc....maseczka ta należy do jednej z moich ulubionych, jako że należy do świetnej serii z Soją i Trawą Cytrynową.
Ogromny plus za konsystencję-nakłada się super dokładnie, aksamitnie i równomiernie. Jeszcze takiego czegoś nie widziałam.
Plus za zapach-kocham tą serię właśnie za niego.
Plus za oczyszczanie-baardzo mocno działa, napina, zastanawiam się czy nie za bardzo.
Plus za efekt czysten zdrowo wyglądającej i matowej skóry.

Minusa daję za wiecznie powtarzający się mankament uzywania tejże maseczki. ZAWSZE tuż po jej użyciu, dostaję na linii zmarszki wokół ust pryszcza (!), już się w zasadzie to tego przyzwyczaiłam ale domyślam się ze zostało to spowodowane nadmiernym wysuszeniem skóry i sprowokowaniem gruczołów łojowych.
Na szczęście pryszcza się pozbywam i zapominam. Ale KWC już się nie należy.Używam tego produktu od:2 miesięcu

NIE

Nie wiem po jaką cholerę zamówiłam od razu dwa opakowania???!!! była jakaś promocja w stylu - kup jedną, a druga za połowę ceny. Zużyłam już jedną maseczkę więc mogę coś napisać na temat tego produktu.
Opakowanie ładne, konsystencja jak przy maseczkach z glinką - cholernie ciężko ją zmyć, zapach - może być, a regularna cena - zdecydowanie za wysoka w stosunku do jakości, ale do rzeczy:
Zacznijmy od tego, że jak zwykle producent koloryzuje pisząc, że jest to produkt detoksykujący, no chyba, że to szczypanie po nałożeniu nazywa detoksykacją... do cery wrażliwej, a ja taką posiadam, raczej się nie nadaje, bo powoduje zaczerwienienie choć nie jest aż tak agresywna jak jej siostra z serii brzoskwiniowej. Oczyszczenie cery jest raczej średnie - oczekiwałam czegoś więcej. Jednak nie jest tragiczne i tylko dzięki temu daję więcej niż jedną gwiazdkę natomiast rzekomy mat i ściągnięcie porów to można sobie między bajki wsadzić. Firma Avon ma tendencje do koloryzowania, oj ma...

Używam tego produktu od:chyba przez pół roku męczyłam jedną tubkę, druga czeka w kolejce i doczekać się nie może;)

tania skuteczność

Maseczka, zaraz po kremie z tej serii (bardzo udanej serii), zajmuje drugie miejsce. Po jej zastosowaniu moja tłusta skóra jest przyjemnie gładka oraz matowa i co ważne - nie wysuszona. Wystarczy nałożyć cienką warstwę maseczki, aby otrzymać widoczny efekt, co jest plusem jeśli chodzi o wydajność. Podoba mi się także niska cena oraz opakowanie produktu - (proste, poręczne, w ładnej szacie). Alkoholowy zapach kosmetyku obniża jednak notę produktu, stąd gwiazdka mniej.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego opakowania.

...Nie wiem tylko czy kiedyś jeszcze będę mogła nabyć ten produkt, bo cała sojowa seria chyba na dobre została wycofana ze sprzedaży...

było minęło i nie wróci więcej

Kupiłam, użyłam, ZUżyłam.
Następnego opakowania nie będzie.
Co prawda najmniejszej krzywdy mi nie wyrządziła, ale żadnego pozytywnego efektu też nie zauważyłam.
Nieporównywalnie gorsza (wg mnie, of course :) ) od maseczki z drzewem herbacianym z Avonu

Nie leczy, nie koi, bo to tego że maseczki mojej skóry nie oczyszczają w widoczny sposób to już jestem przyzwyczajona
Na dodatek trochę swędziała mnie twarz, gdy kosmetyk wysychał :P
Chciałam dać 2 **, ale w końcu dałam 3 ***, bo jak widzę: niektórzy są z niej zadowoleni ;)
Zatem może po prostu moja cera jest zbyt wymagająca?

używałam nieregularnie, starczyła na kilka miesięcy

naprawdę działa

Maseczkę zakupiłam razem z kremem z tej samej serii. Podobnie jak krem jest bardzo przyjemna w używaniu :-). Zwęża pory, wygładza i matuje buzię. Co prawda nie jest to efekt szczególnie długotrwały, ale wart zachodu :-). Tym bardziej, że maseczka ma przyjemną konsystencję i zapach. Ważne jest dla mnie też to, że nie przesusza skóry i łatwo można ją zmyć. Jest też bardzo wydajna, używam jej od kilku tygodni, a z tubki niewiele ubyło :-).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Idealna

Ta maseczka jest rewelacyjna. Najlepsza z wszystkich, które dotąd miałam.
Mam mieszaną skórę, dość mocno zanieczyszczoną. Maseczka świetnie ją oczyszcza, rozjaśnia. Stosuję ją raz w tygodniu, inaczej przesuszyłabym skórę, ale w ten sposób jest właśnie idealnie. Skóra jest po niej gładka, rozjaśniona. Maseczka ślicznie pachnie, jest wydajna.
Szkoda tylko, że chyba Avon wycofał ją.