Dezodorant dla pań

Dezodorant dla pań

W składzie pielęgnacyjny kompleks Sensiva - skutecznie i długotrwale chroni przed przykrym zapachem potu.
Dostępny w 4 wersjach:
- Biały
- Ulra Light
- Ultra Fresh
- Ultra Soft

Cena: 3,50zł / 75ml

flowerbomb

Nie wiem, skąd on się znalazł w moim domu, ale skoro robię generalne porządki lub tzw. 'czystki' [tzn. próbuję zużyć wszelakie kosmetyki zalegające na półkach], dopadłam i ten dezodorant. Mam wersję niebieską- zapach przy aplikacji wręcz duszący, absolutna flowerbomb :D! Używam, gdy nie wychodzę z domu, wtedy się sprawdza, chroni przed odorem i przed samym potem w pewnym stopniu. Nie nadaje się jednak na bardziej ekstremalne sytuacje, z tego też powodu nie kupię go poraz drugi.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

Taki zwykły

Faktycznie długo "chroni przed brzydkim zapachem potu"; może nie aż 24h, jak podaje producent, ale od rana do wieczora wytrzymuje. Jest delikatny, nie podrażnia skóry. Kiepski spryskiwacz - ta plastikowa część, którą się naciska, odpadła mi już przy pierwszym użyciu (podobnie zresztą działo się z innymi produktami tej firmy). Mam wersję niebieską, której zapach jest średni raczej, nie żeby był brzydki, ale jeśli jeszcze kiedyś kupię ten dezodorant, to na pewno będę próbować innego "koloru".
Generalnie za tą cenę można spokojnie polecić.