Rose Face Cream

Rose Face Cream

Nawilża, odżywia i rewitalizuje skórę, pomaga jej zachować młody wygląd. Z ekstraktem z dzikiej róży. Stosuj go na dzień i na noc na oczyszczoną skórę.

średniak

Średnio nawilża, natłuszcza, ale zapycha. Na dzień za tłusty, na noc za słaby. Zapach dziwny, konsystencja mi sie podoba. Wydajny. Użyłam kilka razy do twarzy, potem do ciała, potem przejęła go mama. Nie zachwycił mnie i już więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: ???
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

cudowny!

Cera mieszana-niby kosmetyk jest dla suchej skóry,ale mojej krzywdy nie robi.

Używam na dzień pod makijaż-idealnie się rozprowadza podkład na nim.
Krem ma idealną konsystencję,znośny(świetny!) zapach różany i jest bardzo wydajny-kropla wystarczy na buzię.
Będę do niego wracać-odstawilam na kilka dni i zastąpiłam ogórkowym Ziaji,ale tamten zapycha:(
Krem Oriflame nie zapycha,takiego lekkiego kremu dawno nie miałam!
Dla skóry suchej trochę za lekki jest jednak jeśli chodzi o nawilżenie(mama testowała na swojej suchej)
**** zdecydowanie zasłużone.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

uroczy :)

lubię ten kremik. jest raczej delikatny. ma przyjemne dla oka opakowanie, subtelny zapach i lekką, śmietankową konsystencję. dobrze się rozprowadza na skórze, dosyć szybko się wchłania. natłuszcza skórę, sprawia, że jest miękka i jedwabista w dotyku. nie zatyka porów.
nie daję mu więcej gwiazdek, ponieważ średnio dobrze nawilża skórę, jest za słaby w działaniu jeśli chodzi o moje suche policzki (więc nie polecam go osobom o suchej skórze).
myślę, że jest dobry pod makijaż, skóra nie błyszczy się po nim jak oszalała, tylko delikatnie, zdrowo świeci.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

przyjemny

Krem ma puszystą, jakby kremową konsystencję. Jest raczej półtłusty niż nawilżający, ale nie zapycha porów. Ma śliczny, różany zapach. Jest bardzo wydajny. Mógłby lepiej nawilżać.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

śmietanka

świetny kremik, już dawno nie spotkałam takiej superowej delikatnej konsystencji.Nie jest za tłusty, mam cerę mieszaną i wrazliwą,może na super upały wystarczy po prostu mniej nałożyć.Delikatnie się rozprowadza nie uczula.Bardzo estetyczne opakowanie.Poza tym nawilża naprawdę skórę i delikatnie odżywia.Skóra jest mięciutka i suche wartwy stają się gładkie.
Polecam za tą cenę to naprawde dobry krem,delikatny i wydajny,w ładnym opakowaniu,i dla oczu i dla skóry:)Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

odejmuje jedna gwiazdkę, najsuchsze partie pozostaly suche, a nawilzyla je woda termalna,jak przestalam ja uzywac efekt juz nie jest tak spektakularny ale nadal ok;)

NIE

Po otwarciu zaraz narzucił mi się straszliwy, intensywny zapach. Krem dość mocno natłuszcza skórę - próbowalam go używać więc tylko na noc, skończyło się jednakże na 2 czy 3 takich eksperymentach - zapycha. W okolicach nosa zaczęły tworzyć się wągry i grudki. Natychmiast odstawiłam. Nie wiem jak daje sobie radę z nawilżaniem. Zużyła go mama, która też nim się nie zachwyca.

***

Krem kupiłam wraz z innymi produktami z różanej linii, mianowicie z maseczką i tonikiem. I właściwie z całej tej trójki, z niego jestem najmniej zadowolona.
Kosmetyk zamknięto w 75 ml słoiczku, który tylko z pozoru wydaje się być małym. Tak naprawdę kremu jest w nim diabelnie dużo. Na dodatek konsystencja kosmetyku również dodaje mu wydajności - krem jest bardzo treściwy i właściwie wystarczy nanieść na twarz tylko odrobinkę. Nie wchłania się błyskawicznie, wymaga delikatnego wcierania w naskórek. Pozostawia po sobie stosunkowo tłusty film. W zasadzie to wyklucza go do stosowania na dzień, bo choć dobrze współgra z kosmetykami kolorowymi, to jednak przetłuszcza cerę sprawiając, że podkład spływa po kilku godzinach. A tak się nie powinno dziać.
Dlatego stosuję go na noc, ale... na noc znam dużo lepsze preparaty, które intensywniej pielęgnują skórę i które z większą przyjemnością używam. Stąd mój dylemat - co z nim zrobić? Na razie aplikuję go sobie od czasu do czasu, co wyklucza ocenę jego efektów przy systematycznym stosowaniu.
Zatem, jak krem zachowuje się używany właściwie doraźnie? Mocno natłuszcza i lekko nawilża cerę, jednak na pewno nie poradzi sobie z większymi problemami dotyczącymi przesuszenia skóry. Ponadto w miejscach szczególnie wrażliwych (policzki, płatki nosa), a także w przesuszonych powoduje uczucie pieczenia. Nie tworzy zaczerwienień, ale już takie podrażnienie powoduje u mnie duży dyskomfort.
W dłuższej perspektywie krem utrzymuje stały poziom nawilżenia i elastyczności skóry. Odświeża skórę, odpręża, ale nie powiedziałabym, że ją rozświetla, czy odżywia.
Tak naprawdę jest to przeciętny niskopółkowy krem nawilżający, który choć ma 'różę' w nazwie, bynajmniej nią nie pachnie. A to sprawia, że zdecydowanie do niego nie wrócę.

Używam tego kosmetyku od 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego