Avon, Celebre, Skin Softener (Perfumowany krem do ciała)

Avon, Celebre, Skin Softener (Perfumowany krem do ciała)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Luksusowy, perfumowany, nawilżający krem do ciała.

Cena: 22,90 zł / 150 ml

Wspomnienie!

Używałam kremu o zapachu Celebre jako 1o-latka ;). Razem z moją młodsza siostrą dostałyśmy takie pachnidełko od cioci - konsultantki Avon. Nasz kremik był mniejszy (miał chyba 50 ml, tak mi się wydaje) i był w przepięknym opakowaniu: szklanym lekko zaokraglonym słoiczku z zakrętką w kształcie fioletowego kwiatka. Nawet dziś, jako dorosła osoba, poleciałabym na taki słoiczek, więc można sobie wyobrazić jakie cudo to było dla 10-latki. Kremik pieknie pachniał (Celebre to nie jestjakieś cudo, ale pachnie miło) i nawe nieźle nawilżał, z tego, co pamiętam. Piękne wspomnienie.

Używam tego produktu od: używałam około 14 lat temu ;)
Ilość zużytych opakowań: jedno, chyba 50ml na spółkę z siostrą

Śliczny zapach!!

Mój ulubiony balsam:) Dobrze się rozprowadza

i bardzo ładnie nawilża. Cena do jakości jest rewelacyjna!

Czy jest on jeszcze w katalogu?

Używam tego produktu od: rok temu

wspomnienia czar..

Uzywalam tego kremu dobrych kilka lat temu.Dawno to bylo,tak bardzo dawno ze nie pamietam dzialania ;p mial w sloiczku intensywny zapach perfum i lekka konsystencje ,ale jakos niechetnie go uzywalam. Moze i bym skusila sie na kolejne opakowanie,lubie perfumy w kremie ale juz nie ma niestety zostal wycofany z oferty avonu :(
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: ok pol opakowania

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

mój ulubiony

kiedyś był to mój ulubiony balsam, bardzo fajny zapach który długo się utrzymywał, szybko się wchłaniał, dobrze nawilżał jak na balsam perfumowany.
tak szczerze mówiąc nie mam pojęcia dlaczego przestałam go używać. jeżeli go jeszcze kiedyś pojawi sie w katalogu na pewno go kupię.

Używam tego produktu od:jakieś4 lat temu

super wygładza

kupiłam dawno temu i jakoś tak odłozyłam na półkę nie używając sama nawet nie wiem czemu, bo gdybym wcześniej wiedziała jaki jest dobry w życiu nie przeleżałby 2 lata. Krem bardzo dobrze się wchłaniał i nawilżał, nie był tłusty, zapach imitujący perfumy ale zupełnie nienachalny i wydaje mi się że szybko ulatniał się. Najlepszą cechą jaką miał to to że pozostawiał cuuuudownie gładką skórę, rzadko który balsam ma takie właściwości. Dzieki niemu polubiłam balsamy w słoiczkach.
Nie wiem czy będę używać bo nie orientuję się czy nadal jest w ofercie avonu :)))

Milutki

Właśnie nie mogłam się oprzeć i czekać aż inne kremy do ciała mi się pokończą i otworzyłam ten :) Naprawdę prześliczny jest zapach perfum a w formie kremu są naprawdę dobrym pomysłem. Krem się błyskawicznie wchłania i rzeczywiście skóra po nim jest miękka i gładziutka. Zapach otula ciało na dłuższy czas i jest dokonałym uzupełnieniem do perfum - chyba znowu je sobie kupię :)

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo dobry

fajnie sie rozprowadza

no i slicznie pachnie

poza tym fajnie nawilza

super cena super pojemnosc

szkoda tyklko ze juz nie ma go w katalogu

polecam

Używam tego produktu od:rok temu
Ilość zużytych opakowań1

polecam!

Bardzo fajny kremik, pięknie pachnie, coś dla fanek zapachu Celebre :). Używam go sporadycznie jako kremu do rąk, i muszę przyznać, że zapach utrzymuje się bardzo długo.
Krem ma świetną konsystencję, dobrze się nakłada i wchłania. Jest również bardzo wydajny.
Na pewno będę go jeszcze dłuuugo używać :).

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 niepełne

****

Swego czasu kupiłam ten balsam jako uzupełnienie do mojej chwilowej fascynacji, wody Celebre, i choć samej wody już nie używam, do kremu chętnie wracam.
Kosmetyk ma bardzo lekką konsystencję, przypomina wręcz emulsję. W opakowaniu pachnie dosyć intensywnie, jednak na skórze przybiera znacznie delikatniejszą formę. Otula ją zapachem kwiatów, a równocześnie delikatnie ją nawilża i pielęgnuje. Wchłania się błyskawicznie, nie pozostawia po sobie żadnego filmu, dzięki czemu swobodnie można go nałożyć 'pod' zwiewną letnią sukienkę ;) Zapach jest stosunkowo trwały, dzięki czemu można w tej przyjemnej woni spędzić spokojnie kilka godzin.
Opakowanie, w którym krem zamknięto jest malutkie, acz poręczne i wygodne. Kosmetyk sam w sobie nie jest wydajny, chyba, że stosuje się go punktowo, na wybrane partie ciała. Nie wydaje mi się abym mogła stosować go w codziennej pielęgnacji, gdyż pewnie po kilku tygodniach miałabym serdecznie dość wonii Celebre. Niemniej jednak 'dawkowany' stopniowo, cieszy się moim uznaniem już kolejny rok.

Używam tego kosmetyku od około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka