Nivea Visage, Krem pod oczy

Nivea Visage, Krem pod oczy

Dzięki zawartości ekstraktu z ogórka i żeń-szenia oraz rozświetlających pigmentów krem usuwa widoczne oznaki stresu i zmęczenia, a także;
- redukuje cienie pod oczami, co jest zasługą ekstraktu z żeń-szenia i odbijających światło pigmentów,
- likwiduje tzw. worki pod oczami dzięki zawartości ekstraktu z ogórka,
- wygładza skórę wokół oczu i przynosi natychmiastowe uczucie nawilżenia i odświeżenia,
- zawiera system filtrów mineralnych chroniących przed promieniowaniem UVA i UVB,
- zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skory wokół oczu dzięki zawartości witaminy E.
Krem Pod Oczy NIVEA Visage nakłada się koniuszkami palców na oczyszczoną skórę pod oczami delikatnie go wklepując. Krem wchłania się bardzo szybko przygotowując skórę wokół oczu pod makijaż.

Skład: aqua, glycerin, octyldodecyl myristate, stearic acid, cyclomethicone, cetearyl isononanoate, octyldodecanol, stearyl alcohol, cetyl alcohol, glyceryl stearate, distarch phosphate, tocopheryl acetate, cucumis sativus, panax ginseng, titanium dioxide, talc, alumina, propylene glycol, sodium polyacrylate, silica, trisodium EDTA, sodium carbomer, phenoxyethanol, DMDM hydantoin, sodium benzoate

Cena: 25 zł

bardzo dobry

uwazam ze za taka cene kremik jest naprawde swietny, probowalam juz wielu kremow pod oczy i za kazdym razem wracam do tego, jest delikatny,w moim wypadku juz po pierwszym uzyciu widzilaam roznice,przyjemnie i delikatnie chlodzi skore pod oczami,pozwala oczom "obudzic sie" z rana,since pod oczami staly sie mniej widoczne,przyjemnie pachnie-wad nie zauwazylam

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

jest OK

jak dla mnie krem jest średni, zaraz po nałożeniu jakby likwidował sińce, ale później już nie widzę efektu, może dlatego że używam go co drugi dzień :) uważam że krem jest przeznaczony dla młodych usób lubiących poimprezować i sprawdza się krótkotrwale, ale czego można spodziewać się za takie pieniądze, niestety za jakość trzeba płacić...

Używam tego produktu od:3 miesięcy

tylko ładne opakowanie

Krem pod oczy Nivea był moim pierwszym, i chyba najdroższym jak do tej pory kremem pod oczy.

O ile dobrze pamiętam miał ogórkowy zapach, mocno alkoholową konsystencję. Nie odprężał oczu, tak po nałożeniu, jak i przy dłuższym okresie stosowania. Skóra wokół oczu nie poprawiła swojego stanu, moje sine podkowki nawet nie rozjaśniły się o 1 punkt w jakiejkolwiek skali. Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszkowe - nie mogę się wypowiedziec, ale ten krem chyba jest przeznaczony do pielęgnacji powiek osób nie borykających się z problemem zmarszczek.

Ponieważ był to mój pierwszy produkt w walce z sińcami pod oczami, i nie był najtańszy, stwierdziłam, że chyba nic mi nie pomoże. A tu proszę, kiedyś, zaskoczona niezmiernie niską ceną (< 6PLN) kupiłam: żel ze świetlikem firmy FlosLek. Moje sińce juz po 2tygodniowej walce stały się niemal niewidoczne :). Tanie nie znaczy złe. Wypróbujcie same, albo poczytajcie opinie o FlosLeku na recenzjach.

A nivea - niech się chowa.

Używałam tego produktu 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 0,5

wrastające włoski

hmm zauwazylam zmarszczki...

postanowilam z wiekiem rozpoczac walke ze zmarszczkami i musze stwierdzic ze chcialam najpierw sprobowac z nizszej polki poniewaz zmarszcki sa dopiero powstajace...ale mam dziwne wrazenie ze od momentu stosowania tego kremu widze je jeszcze bardziej...jka to mozliwe????

Używam tego produktu od:1 tydzien

na -3

Niby wszystko jak należy: konsystencja ok, zapach nie drażniący, słoiczek miły, a jednak cos z nim nie tak. Moze to ze po nalozeniu dziwnie spina skore, zamiast ja nawilzac - napina. potwornie sie wałkuje, a tego w kosmetykach nie lubię. Jak na takie defekty dosc drogi, ale lepszy od gamy produktow pod oczy z serii AA czy Sorai.

Używam tego produktu od: 2005
Ilość zużytych opakowań: nie do konca 1

Na razie najlepszy

Uwielbiam ten kremik.
Primo, ładnie nawilża(!) i wygładza skórę pod oczami. Lekko pomaga nawet na drobne zmarszczki (aczkolwiek kremu przeciwzmarszczkowego on nie zastąpi).
Secundo, pomaga na zmęczone oczy, opuchlizny, przynosi ulgę. Pomaga na worki, a nawet trochę na cienie pod oczami. I choć niewiele to jest to jakiś sukces, biorąc pod uwagę że na moje podkowy nic nie działa.
Tertio, nie podrażnia. Nawet jak niechcący dostanie się do oka, nie powoduje żadnej wielkiej dewastacji.
Cena też ok.

Próbowałam jeszcze różnych specyfików, ale zawsze wracam do Nivea. Używam odmiany "Aqua Sensation" i jestem jak najbardziej zadowolona.

Zapomniałabym dodać... krem bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. Szybko sie wchłania. Nie wałkuje się i jest wydajny.
PS. Odnośnie innych komentarzy. Jeżeli komuś krem sie wałkuje, tzn. że za dużo nałożył. Wystarczy niewielka ilość, krem działa a problemu nie ma.

Używam tego produktu od:dłuuugo

Zecydowanie na tak!!!!!!!

Jak dla mnie jest najlepszy!Sama byłam w szoku po pierwszym użyciu.Odrazu po nałożeniu było widac różnicę po jakimś czasie stosowania efekty są zadziwiające!Pełna podziwu jestem!KRem jest super! Spełnia swoje zadanie w 100000000%PLECAM jak najbardziej ponieważ na mnie zadziałał świetnie!

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:5 bo mama tez używa:)

dziwadełko

serio, serio ;)
niby pomaga rano na opuchlizny lub przemęczenie różnego rodzaju :D ale czasami przy codziennym stosowaniu wysusza :mad: stosowałam tez czasem na powieki jak były przesuszone demakijażem i piekło nieznośnie. poszukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 i ostatnie

dobry

Kremik działa po regularnym zatssowaniu-cienie znikają, worki tez, wygładza skóre. Ale ten zapach jakby mizeria;/ fuj;/ Zapach można jednak ścierpiec dla takiego efektu:)

Używam tego produktu od:3 lat

wysuszyl mi skóre

Zaczełam jej uzywac i zaczeły mi znikać cienie pod oczami i ogólnie skóra w okolicach oczu stała sie łądniejsza, niestety :( po pewnym czasie zaczeła mi wysychac skóra na powiece, dlatego tez nie kupie więcej tegoz kremu, została mi ponad połowa tego kremu i niewiem co teraz z nią zrobić :(.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

po pewnym czasie widze efekty

Widze ze ten kremik nie ma najlepszej opinii, ale w moim przypadku sie sprawdzil choc zauważyłam to po jakimś czasie od skonczenia pierwszego sloiczka - rzeczywiscie skora wokół oczu była nawilzona i bardziej "jędrna". Jako nieliczny kremik (a uzywałam i droższych i tańszych)nie uczulił mnie, jest raczej bezzapachowy - tzn zapach jakis tam posiada ale nie podraznia on wogóle moich oczu co miało miejsce np. z kremikiem soraya.
Nie lubie za bardzo stosowac kremów pod oczy bo troche z nimi zabawy, ale ten jest mily w uzytku i ładnie sie wchłania a do tego ma miły dla oka słoiczek ;-)
Wydaje mi sie ze jest to fajny kremik, szczególnie dla młodych dziewczyn, raczej zapobiegawczo na przyszłośc ;-)

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego słoiczka

beznadziejny

Aqua sensation - już sobie wyobrażałam to mega nawilżenie i ukojenie moich zmęczonych oczu więc bez zahamowań wydałam te 22zł. I co?? Na pięknej nazwie i obietnicach producenta się skończyło. Zero nawilżenia, zero ukojenia, żadnego chłodzenia. Po peostu pieniądze wyrzucone w błoto. Czuję się tak jakbym niczego nie stosowała:(