Oriflame Colour, Illuminate Eye Crayon (Rozświetlające cienie do powiek) (nowa wersja)

Pojemność 1,6 g

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Kremowe cienie o intensywnym, perłowym połysku. W sześciu olśniewających odcieniach. Łatwo się rozprowadzają, tworząc gładką taflę koloru. Dostępne w sześciu kolorach:

- Night Fever,

- Pink Wave,

- City Lights,

- Urban Rave,

- Central Park,

- Skyscraper Blue.

Skład: octyldodecanol, nylon-12, candelilla cera (euphorbia cerifera wax), vp/hexadecene copolymer, polybutene, phenyl trimethicone, trimethylsiloxysilicate, calcium aluminum borosilicate, synthetic fluorphlogopite , bisabolol, tocopheryl acetate, panthenol, methylparaben, propylparaben, silica, (+/- ci 77019, ci 77891, ci 77499, ci 77491, ci 77820, ci 16035, ci 77742, ci 77510, ci 77288, ci 77861) may contain mica, titanium dioxide, iron oxides, silver, red 40 lake, manganese violet, ferric ferrocyanide, chromium oxide green, tin oxide

Cena: 19,90zł / 1,6g

Hmmm.. Ciężko powiedzieć

Kupiłam go na promocji za 10zł. Wybrałam kolor srebrny, który jest bardzo piękny i intensywny.
Dlaczego 3 gwiazdki?
+ ładnie wygląda świeżo po malowaniu
- ma zdolność do zbierania się w jednym punkcie
- nietrwały ( po kilku godzinach częściowo znika)
- cena ( nie dałabym za niego 20zł!)
+wydajny (pamiętam, że miałam go przez długi czas)
- wymaga poprawek, jeśli chcemy go mieć przez cały dzień)
+ łatwo się go nakłada
- mógłby być cieńszy, bo wg mnie sztyft jest za gruby

Więc nie polecam go, chyba, że ktoś ma czas na poprawki w ciągu dnia. Największym plusem jest intensywność i wydajność. Ale to, niestety, nie wystarcza....

Używam tego produktu od: nie pamiętam

srednio

mam kolor fioletowy

ZALETY:
-kolor
-latwo sie naklada
-wygodny
-wydajny
-cena (czesto na promocji)

WADY:
-zelowo-kremowa konsystencja mialam nadzieje ze troche zaschnie na powiece ale nici
-nietrwala z racji konsystencji
-brokat
-zbija sie w zalamaniu powieki

Ilość zużytych opakowań: polowa 1 opakowania

ładne ale nietrwałe

ŁADNE KOLORY, INTENSYWNE ALE NIETRWAŁE

POSIADAM DWA KOLORY SREBRNY I ZŁOTY NIE PAMIĘTAM ICH NAZW ORGINALNYCH

Plusy:

-intensywny kolor
-nie trzeba go dużo nakładać
-ładne opakowanie
-jest dosyć tani w promocji
Minusy:
-WAŁKUJE SIĘ
-JEST BARDZO NIETRWAŁY NIE WYTRZYMUJE NAWET GODZINY NA POWIEKACH A JEŻELI CHCEMY BY UTRZYMAŁ SIĘ DŁUŻEJ TO UŻYJMY BAZY NP JA UŻYWAM AVON NIEWIDZIALNEGO PODKŁADU
Używam tego produktu od:co najmniej 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nie zużyte dwa

Manicure - marynarskie paski

ok

Posiadam nową wersję tego cienia, nowszą niż na zdjęciu, odcień srebrny.
Plusy:
-bardzo trwały
-intensywny kolor
-nie wałkuje się
-nie trzeba go dużo nakładać
-ładne opakowanie
Minusy:
-kredka jest gruba, co utrudnia aplikację

Używam tego produktu od:2mies
Ilość zużytych opakowań:w 1

Toż to pomyłka

Coś strasznego. Nie utrzymuje się długo. Zbiera się w załamaniu powieki a to co się nie zbierze w tajemniczy sposób znika z powieki zostawiając taką ledwo widoczną brokatową warstwę. Kupiłam skuszona promocją ale to naprawdę jakaś pomyłka. Do rozświetlania pod łukiem brwiowym lub w kąciku oka również się nie nadaje ponieważ po jakimś czasie ( kilka godzin ) przybiera kolor podkładu i staje się żółty po prostu.

Używam tego produktu od: odkąd był dostępny w katalogu
Ilość zużytych opakowań: męczę się z jednym

Zawiedziona

Posiadam kolor Central Park. Odkąd go kupiłam prawie wcale nie był używany. Bardzo szybko zaczyna zbierać się w załamaniu powieki. Próbowałam go używać razem z cieniem w kamieniu, również nie spełnił moich oczekiwań. Jest zbyt gruby, aby używać go w charakterze kredki. Nadaje się jedynie do rozwietlania wewnętrznego kącika oczu. Używam tego produktu od: 2 lat?

świetny!

Dla mnie te cienie są istnym mistrzostwem :)
Nigdy nie zdarzyło mi się, by jakikolwiek cień, z wielu, które używałam, nie zbierał się w załamaniach powieki, a to małe cudo mnie tak pozytywnie zaskoczyło. Dodatkowy plus za trwałość i ładne kolorki :)

Ilość zużytych opakowań: mam 2 odcienie

Nie polecam

Cień mam już rok, używam sporadycznie. Od początku mi się rzuciło w oczy, że bardzo szybko cień ten osiada w zagłębieniu powieki, co jest bardzo dużym minusem. Kolor jest bardzo ładny, jasno zielony, używam go jako kredki, bo jako cień położony na całą powiekę się nie sprawdził.

Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Co to ma być?!

Ubóstwiam błyszczące/migoczące/połyskujące/iskrzące cienie do oczu, wiec jak coś mi się spodoba, to koniecznie muszę to wypróbować na moich oczętach.

Mam kolor Central Park - jasnozielony. Rzeczywiście przepięknie się błyszczy, oko nim pomalowane przyciąga uwagę.
Dobrze i równomiernie się rozprowadza, bez problemy można go rozetrzeć palcem.

Na tym kończą się zalety tego cienia. :rolleyes:

Jest koszmarnie nietrwały. Już po godzinie ściera się i zbiera w załamaniu powieki. Nie nadaje się więc do pomalowania nim całej powieki. Można próbować robić korekty, ale doprowadzi to do tego, że sztyft skończy się w błyskawicznym tempie, bo wcale nie jest go tak dużo. Kiedy pierwszy raz wyjęłam go z kartonika byłam mocno zdumiona, gdyż spodziewałam się, że sztyft będzie trochę grubszy.

Próbowałam stosować go w charakterze bazy pod sypki cień Bell w tym samym odcieniu. Nakładałam niewielką ilość sztyftu, rozprowadzałam go palcem na powiece i nakładałam cień sypki. Porażka - nie dość, że sztyft ten nie przedłużył trwałośći cienia, to jeszcze ją zmniejszył :mad: Skandal.

Męczę ten kosmetyk już od bardzo długiego czasu i w tej chwili używam go wyłącznie do malowania wewnętrznej strony dolnej powieki. Tylko do tego się nadaje.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie mogę zmęczyć jednego

Dobry

Z kredki byłam zadowolona.Najbardziej odpowiadał mi kolor -Urban Rave-bo kocham fiolety:)Kredka dobrze się rozprowadza,ładnie rozświetla.Kolor może być intensywny,jeśli nałoży się go na całe oko lub spełniać funkcję highlitera nałożony w wewnętrznych kącikach oczu lub pod łukiem brwiowym.Jednak bardzo szybko odkłada się w załamaniu powieki.To jest jedyna wada,ale-niestety-bardzo istotna.:|

Używałam tego produktu przez 3miesiące

jako kredka super:)

mam dwa kolory- niebieski i ten brazowozloty..
cien albo rozsamrowuje palcem po calej powiece- taka cienka warstwa, co ladnie rozswietla oko i trzyma sie caly dzien ( dzis znow testowalam:P) nie uzywam zadnej bazy.. przy nalozeniu duzej ilosci faktcyznie walkuje sie, jednak ja polecam go do namalowania samych kresek zarowno na dolnej jak i na gornej powiece- wyglada olsniewajaco.. i jest bardzo wydajny, moj braz uzywam dosc czesto a jeszcze polowy nie zuzylam..
szkoda tylko, ze przy pomalowania calego oka grubsza, abrdziej wieczorowa warstwa nie trzyma sie dlugo..

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: mam 2

szkoda, że nie trwały ;(

Mam kolor pink wave ...ślicznie opalizujący...bardzo mi się podoba...co mi się nie podoba to to ze cień po krótkim czasie zbiera się w załamani powieki!!! Gdyby nie to było by super...

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: