Oriflame Colour, Express Make-Up Remover (Ekspresowy płyn do demakijażu) (stara wersja)

Odpowiedni do wrażliwej skóry i dla osób noszących szkła kontaktowe. Dokładnie i szybko usuwa wszystkie pozostałości makijażu.

bdb

Świetny.RAdzi sobie bardzo dobrze z wodoodpornym makijażem,jest delikatny dla skóry,można go używać nawet do oczu-nie zaszkodzi.Przystępna cena.
Kiedyś z tej firmy kupiłam jakiś..dwufazowy?trzeba go było najpierw wymieszać i dopiero używać,był strasznie tłusty i po zmyciu makijażu trzeba było zmywać płyn,z tym nie ma takich problemów:)naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od:1rok
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

bardzo dobry

Ten płyn jest na prawdę świetny. niestety nie ma go już w katalogach w regularnej sprzedaży.
jest delikatny dla skóry,nie wysusza jej, ale dobrze zmywa makijaż. Jest też delikatny dla skóry oka.Nie wywołał u mnie podrażnień, jak to robi dwufazowy płyn do demakijażu tej samej marki. Opakowanie niestety nie jest zbyt wydajne. Ostatnio przestawiłam się na płyny micelarne i nie jest on już niezbędnikiem w mojej kosmetyczce
Używam tego produktu od:używałam ok.1,5miesiąca

jak najbardziej do polecenia

Płyn polecany przez wizażanki zagościł u mnie. Na pewno nei zamienię go już na żadne mleczko. Nie jest tłusty, nie zostawia tłustego filmu na twarzy. Nie robi mgły przed oczami i nie podrażnia. Dobrze zmywa. Dostaje 4* ze względu na cenę - regularna wysoka, w promocji do zniesienia;) i za wydajność bo wydaje mi się niezbyt wysoka, nie używam go codziennie (ze 2-3 dni w tyg. przeważnie demakijaż oczu, chociaż twarzy też czasami).

Używam tego produktu od:3 m-ce
Ilość zużytych opakowań:koniec 1-go

Manicure - geometryczny french

Fantastyczny!

Na stałe zagościł na mojej półce. Dokładnie usuwa makijaż, w ogóle nie podrażnia oczu, nie szczypie, jest bardzo delikatny i skuteczny zarazem. Cena może nie wydaje się niska (16 zł w promocji i to rzadko, normalnie ok. 24 zł), ale moje oczy są tego warte. Z resztą więcej straciłam na wyprobówywaniu różnych preparatów i każdy podrażniał, więc ten będę chwalić pod niebiosa :-) Płyn jest bardzo wydajny. Z ręką na sercu godny polecenia.

Używam tego produktu od: bardzo długo miałam pierwsze opakowanie, używałam raz dziennie
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

bardzo dobry

Dokładnie usuwa makijaż, zarówno twarzy, jak i oczu. Nie szczypie w oczy, nie zostawia lepkiej warstwy na skórze, jak niektóre płyny do demakijażu. Dosyć wydajny.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.