Asia Beauty, Szampon

Asia Beauty, Szampon

Szampon z drogocennymi azjatyckimi esencjami delikatnie myje oraz pielęgnuje trudne do ułożenia i wymagające pielęgnacji włosy. Super nowoczesna formuła z ekstraktem kwiatu lotosu i proteinami soi nadaje włosom wyjątkową miękkość i olśniewający blask. Szampon łączy wyjątkową efektywność pielęgnacji z azjatycką perfekcją działania.

Cena: 10 zł / 250 ml

Rewelacyjny!

Bardzo fajny szampon, dobrze pachnie, dobrze się pieni i całkiem nieźle radzi sobie z moimi niesfornymi włosami. Nawilża je, odżywia i widocznie uzdrawia. Są potem pachnące i mocniejsze, lepiej się układają. Jest bardzo wydajny i stosunkowo niedrogi. Mogę go polecić, bo należy do tych lepszych produktów do włosów, za niekoniecznie niebotyczną cenę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Miałam razem z odżywką

Ciężko orzec, czy jest to mój faworyt, chyba nie koniecznie, ale nie jest złym szamponem. Pamiętam, że:

+ nadaje łądny połysk włosom
+ urzekająco pachnie
+ włosy są po nim śliskie i przyjemne w dotyku
+ dobrze się pieni
+ nie powoduje łupieżu ani podrażnień

Ale jakiś specjalnych cudów na kiju nie zauważyłam, z resztą to jest po prostu szampon jakich wiele:)) Ale lubię markę Schwarzkopf:)) Kupię go pewnie jeszcze, bo minusów w nim nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 całe + odżywka

Mam mieszane odczucia

Kupilam go, bo lubie testowac szampony ale nie wiem czy się jeszcze po niego skusze.
Szampon jest średni, obciąża włosy i jak dla mnie nie nadaje się do czestego stosowania.
Włosy są po nim gładsze i lepiej się układają.
Szampon pięknie pachnie, ma bardzo fajne i ładne opakowanie.
Niczym nie zachwyca prócz zapachem. Dla kogos to myje wloski rzadko będzie idealny.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:miesiąc

Make up no make up H&M

Szampon jest do bani

Mam włosy normalne, po użyciu tego szamponu dostałam lekkiego łupieżu i włosy się o wiele szybciej przetłuszczały, a także stały się ciężkie, oraz matowe... Nie polecam ;]

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz tydzień temu ;)

Bomba.

Kupilam go, bo namawiała mnie koleżanka. Jest cudny. Moje włosy się i tak przetłuszczają w ekspresowym tempie, a on nic nie zmienił, ale nadał moim włosom blasku, sprawił, że były mięciutkie i łatwiej mi je było rozczesać. Ciągle zmieniam szampony, ostatnio miałam ochotę do niego wrócić, lecz niestety, ciężko mi go znaleźć w sklepach.

Piękny zapach

Gdyby nie intrygujący zapach, to nie wiem, czy pokusiłabym się o kupno. Szampon jest średni, obciąża mi włosy, a nie przepadam za tym uczuciem. Jest dość gęsty, przyjemnie się pieni. Włosy są po nim gładsze i lepiej się układają. Niestety jest za tłusty i przetłuszcza włosy.

Jak na razie bomba!

Używam tego szamponu dopiero od tygodnia, ale jak na razie jestem z niego niesamowicie zadowolona! Moim zdaniem robi to,co obiecuje: pielęgnuje włosy zniszczone, nie obciążjaąc tym samym zdrowych. Mam włosy ze skłonnością do przetłuszczania, ale końcówki ze względu na codzienne układanie są suche. Od lat myję włosy codziennie, bo po południu drugiego dnia wyglądają już b. źle, nie mogę sobie na to w pracy pozwolić ;-). Pomimo codziennego mycia Glissem (co prawda dopiero od tygodnia) nie zauważyłam obciążenia włosów, a są one bardzo miłe w dotyku, wydaje mi się być ich jakoś tak więcej, świetnie się układają i zdrowo wyglądają. Na pewno kupie jeszcze :-)Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

od czasu do czasu

Ten szampon ma kilka plusów. Generalnie na codzień nie używam takich "tłustych" silikonowatych produktów, bo obciążają mi włosy, a używam też pianki więc to byłaby już przesada. Jednak ten szampon sprawia, że włosy mi błyszczą i pięknie się układają, więc na wielkie wyjścia myję nim włosy i jestem zadowolona. Niektórzy tu narzekali na przetłuszczanie- ja używam jedynie na wyjścia do klubu czy wieczorem ze znajomymi, więc kilka godzin pięknie lśni i pomaga. Nie ryzykuję mycia nim na codzień.
Jest wydajny, całkiem ładnie pachnie, ma przyjemna butelkę i jest produktem stosunkowo tanim.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo dobry

Szampon pięknie pachnie, ma bardzo fajne i ładne opakowanie.
Super nadaje się do włosów trudnych do ułożenia, dobrze się pieni.

Włosy po nim są miękkie i pięknie pachną:)Używam tego produktu od:6 miesięcy

Zapowiadał się fajnie

Pierwsze mycia włosów tym szamponem zaskoczyły mnie - włosy były błyszczące, nie sianowate. Jednak po dłuzszym czsaie zauwazyłam że zupełnie nie odpowiada moim włosów:
- pojawiło się swędzenie skóry
- pojawił się lekki lupież
- włosy robiły się sianowate i puszace.

Gliss Kur to zdecydowanie produkty nie dla moich włosów

Używam tego produktu od:ok 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: neicałe 1

nie

szampon - oropieństwo
straszliwie obciąza włosy, choć moje sa suche !
wogóle mam wrazenie jakbym włosów nie myła
to jakas pomyłka, miałam raz ten szampon, walczyłam z nim troche, ale w końcu oddałam mamie, która też zadowolona nie była
nigdy wiecej

Używam tego produktu od:jakis czas temu

Szampon bardzo dobry! Stworzyony jak dla mnie. Mam włosy krecone i suche. Jest delikatny, ma śliczny zapach, a moje włosy nie są po nim takie suche. Używam dodatkowo do tego odżywke z tej samej serii, która również jest idealna dla moich wlosów.
Polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiaca