Asia Beauty, Balsam do włosów

Asia Beauty, Balsam do włosów

Balsam zapewnia wyjątkową miękkość oraz łatwe rozczesywanie trudnym do ułożenia i wymagającym pielęgnacji włosom. Formuła z ekstraktem kwiatu lotosu i proteinami soi pielęgnuje włosy i nadaje im elegancki połysk.

Cena: 10 zł / 200 ml

Miałam z szamponem

+ nadaje łądny połysk włosom
+ urzekająco pachnie
+ włosy są po niej śliskie i przyjemne w dotyku
+ odżywia lekko włosy i nie obciąża ich
+ nie powoduje łupieżu ani podrażnień
+ ułatwia rozczesywanie

lubię markę Schwarzkopf:)) Kupię ją pewnie jeszcze, bo minusów w nim nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 całe + szampon

Do niczego!

Ten kosmetyk w ogóle nie spełnia obietnic producenta, właściwie to nic nie robi z włosami. Po jej spłukaniu, nawet nie czuję, że miałam coś na włosach.
Włosy może i są nieco miększe, ale tak działa każda odżywka przecież.
Nie rozczesują się łatwiej, wręcz przeciwnie - plączą się strasznie i co najgorsze - puszą się!
Połysk? Ha ha, bez przesady, nic takiego nie zauważyłam...
Zapach ok, ale co z tego, jeśli działanie do d*** ? :/

Podsumowując - beznadzieja, nie polecam nikomu, chyba że ktoś ma niewymagające włosy i nie potrzebuje intensywnej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, ale od dawna z przerwami

dla mnie bdb

Moim zdaniem jest to kwc w swojej kategorii, czyli przeznaczony dla włosów trudnych do ułożenia.Mam włosy sztywne i gęste i ten balsam wspaniale ułatwia mi układanie włosów, przy okazji włosy są błyszczące i zadbane.Nie polecam do włosów podatnych bo może je jesze dodatkowo zmiękczyć i włosy szybko oklapną.Wreszcie mogę spokojnie nabrać włosy na okrągłą szczotkę i spokojnie układać i nic mi nie nie wylatuje i nie ciągnie:] czyli ja osobiście polecam ,ale nie do każdych włosów.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

Manicure z chmurkami

dobra

Stosowalam ten balsam i z szamponem z tej serii i sama odzywke z innym szamponem i jestem zadowolona z efektow. Choc od razu zaznaczam, ze nie mam zniszczonych wlosow w ogole. Po balsamie wloski sa miekkie i dobrze sie rozczesuja (ale to mam po kazdym balsamie). Moje wlosy same w sobie sa blyszczace. Nie ukladam ich, wiec nie wiem tak naprawde czy sa bardziej podatne na ukladanie po nim. Generalnie ok jak dla mnie. Nie wiem czy kupie ponownie, bo lubie testowac kosmetyki do wlosow.

Używam tego produktu od:rok temu

Dobry,ale wywołuje łupież!

Wszystko byłoby super gdyby kosmetyk nie wywoływał łupieżu,a szkoda bo jakość rewelacja.Prawdziwy balsam dla włosów!Po jego zastosowaniu już od razu włosy znacznie się wygładziły i odżyły.Dostarczył im na prawdę mega porcję odżywienia i nawilżenia.Bosko pachnie!Jedyny minus,to łupież po jego zastosowaniu,także nie dla osób o wrażliwej skórze głowy ze skłonnościami to reakcji ubocznych!

Używam tego produktu od:Nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:Kilka razy z jednego opakowania

Zaskakująco dobra

Gliss Kur to według mojego dotychczasowego doświadczenia bardzo przereklamowana seria kosmetyków do pielęgnacji włosów. Balsam dostałam od siostry, która kupiła komplet, a potrzebowała tylko szamponu. Muszę przyznać, że jestem zaskoczona jej dobrym działaniem. Wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów, nadaje im miękkość i połysk. Trzeba włożyć co prawda dużo trudu w spłukanie, by nie obciążył włosów, ale efekt zastosowania jest zauważalny. Ładny, mocny i orientalny zapach, co jest chyba jedynym plusem większości produktów Gliss Kur. Ale ta odżywka ma ich na szczęście trochę więcej :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Tragedia

U mnie ta odzywka nie sprawdzila sie w najmniejszym stopniu... Plusow nie zauwazylam zadnych, a glowne minusy to:

- bardzo obciazone wlosy
- zbyt wodnista konsystencja
- zapach (ale to juz kwestia indywidualna)

Z mojej strony-nigdy wiecej!Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecale pierwsze ale napewno ostatnie

raczej nie

raczej nie polecam.wlosy bardzo dobrze sie rozczesuja, ale balsam bardzo obciaza wlosy.w zwiazku z tym moje przetluszczajace sie nie wygladaly za dobrze.oprocz tego wlosy byly pozlepiane, pozbawione sprezystosci

Używam tego produktu od:w tamtym roku

Średni

Nie podoba mi się jego zapach. Jestem też rozcarowana efektem, którego w prawdzie nie było. Jest wydajny,ale innych plusów u mnie nie uzyskał. Jestem na "NIE"!

Używam tego produktu od: nie pamiętam

kiepski

Moja poprzedniczka dobrze to ujęła - balsam ma mało właściwości odżywczych. Na moich włosach efekt po zastosowaniu tego kosmetyku jest zerowy. No może nie zerowy - obciąża włosy :) to jedyny efekt jaki zauważyłam :) moje włosy są po nim przyklapnięte i tracą gęstość. Balsam jest mało wydajny i jak na moje oko trochę za rzadki. Jedyne, co mi się w nim podoba to zapach.

Używam tego produktu od: 2-óch tygodni

początek fajny..

Dużym atutem tego balsamu jest napewno jego zapach. Uwielbiam go. Sam balsam w sobie ma mało właściwości odżywczych. Włosy po użyciu są rzeczywiście w lepszej formie do układania i mają rzeczywiście fajny połysk.

Używam tego produktu od://6msc temu

nieudany

Niby odzywka do wlosow trudnych w ulozeniu, a zadnej poprawy dzieki niej nie zauwazylam. Co do polysku rowniez raczej jest jak bylo, wlosy nie sa miekkie (ale z moim typem wlosow o to ciezko).
Bardzo obciaza moje wlosy, nawet gdy nakladam niewiele.

Plusy takie jak w przypadku szamponu (a i tutaj napisze, ze nie polecam stosowania tych 2 specyfikow razem bo obciazaja)
ladny i dlugo utrzymujacy sie zapach

Wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: 2 mcy