Wonderlips Volume Lipgloss

Wonderlips Volume Lipgloss

Dzięki czynnikowi Maxi-Lip przy regularnym stosowaniu błyszczyka objętość ust może się zwiększyć nawet do 40%. Błyszczyk ma kremową konsystencję, która pielęgnuje i chłodzi wargi, a przy tym nie pozostawia klejącej się warstwy. Do wyboru w sześciu odcieniach.

Cena: 16,99 zł / 10 ml

Super!!

Pracuje w branży kosmetycznej. Z marką Manhattan mam do czynienia na co dzień.
Próbowałam wszystkich odcieni:

401 natural glow
402 sexy pink
403 peach glow
404 red fusion
405 champagne
406 golden brown

Ulubione: 403, 402

Efekt delikatnego mrowienia odczułam po błyszczyku 403.
Jest to odcień bardzo naturalny, mieszanka odcienia brzoskwiniowego, lekko różowego, wpada w beż..
Perłowy, super się rozprowadza.

Błyszczyki nie są zbyt trwałe,
zapach kremowy,
jedynie odcień 403 nie posiada zbyt dużych ilości drobinek (dla mnie super)

Tubka 10 ml starcza naprawdę na długo.
Wart zakupu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka, w trakcie

Świetny :D

Strzał w dziesiątkę :D kupiłam za jakieś śmieszne pieniądze na allegro.A tak mi się podoba,że jeszcze będę na niego polować :D
+ma świetny zapach
+super połysk,nie spływa z ust przy dużej ilości
+fajny,delikatny,transparentny kolor-mam jasny róż
+wygodne i fajne opakowanie
+trwaość-zupełnie niezła-znowu miłe zaskoczenie :D

-nie stwierdzam :D

Używam tego produktu od:tydzień

Dobry i niedrogi

Mam kolor brązowy. Ładnie, delikatnie wygląda na ustach. Zauważyłam lekkie mrowienie po nałożeniu ale efektu powiększenia nie zaobserwowałam. Być może pojawi się przy dłuższym stosowaniu.
Oceniam go dobrze chociaż posiadam go z czystego przypadku sprawił się nieźle. Cena też jest rozsądna.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: nie całe pierwsze

depilacja ciąża

bardzo przyjemny

Mam kolory pomaranczowy, brazowy i ze srebrnymi drobinkami.

Nie ma efektu tafli, ale nie tego oczekiwalam. Taki szminkowy bardziej, pomaranczowy ma super kolor na ustach, trzyma sie bardzo przyzwoicie, dosc odporny na jedzenie i picie. Nie ma smaku, zpaach tez dosc delikatny (szminkowy;) ). Mrowienie czasami czuc, nie sadze zeby powiekszal, ale nie ma efektu uporczywego chlodzenia przez kilkanascie minut tylko przez moment (jak np w wibo).

Godny polecenia dla osob szukajacych koloru i braku tafli.

Używam tego produktu od: jakiegos czasu

b.dobry

Bardzo fajny błyszczyk. Żadnego chłodzenia, mrowienia nie czuje, ale szybko odratował moje wysuszone zimnem usta. Kolory super - nie ma miliona wielkich drobinek brokatu, nie jest bardzo intensywny. Zapach...niezbyt mi przypadł do gustu, chyba troche chemiczny. Porządny, tani błyszczyk. Używam tego produktu od:tygodnia

całkiem całkiem

Fajny błyszczyk, dobrze się rozprowadza, ładnie wygląda na ustach, nawet trochę czasu na nich wytrzymuje, do tego ładnie pachnie i coś tam szczypie po ustach na samym początku dzięki temu wyglądają na jędrniejsze. Testuję dwa kolorki, biały i champagne.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania

świetny

Mam go od dluższego czasu i albo ulegam sile sugestii, albo ten błyszczyk DZIAŁA - bo mam wrażenie i widzę, że usta się powiększyły, czy może raczej są jakby bardziej "napuchnięte", takie wydatniejsze.
Konsystencja idealna, gęsta, coś pomiędzy szminką a płynnym błyszczykiem, dzięki czemu dość długo utrzymuje się na ustach. Dużo migoczących drobinek. Zapach prawie niewyczuwalny, smak też (nie cierpię smakowo-zapachowych błyszczydeł). Efekt chłodzenia jest niewyraźny, trwa po nałożeniu zaledwie chwilkę, ale w sumie po co to komu?
Ważne, że ogólnie kosmetyk okazał się strzałem w 10!

miły drobiazg

Miałam kiedyś ten błyszczyk, nie pamiętam nazwy koloru, ale jest na zdjęciu (ten pomarańczowy). Bardzo ładnie wyglądał na ustach. Błyszczyk łatwo się rozprowadza, jednak ani efektu chłodzenia, ani powiększenia ust nie zauważyłam. Ogólnie fajny, ale nie wiem czy kupię ponownie bo jakaś rewelacja to nie jest.

Używam tego produktu od:

miluśny

Całkiem fajny: ładnie sie błyszczy, po jakiejś chwili od nałożenia przyjemnie chłodzi. Nie skleja. Trzeba też dodać że dość mocno pokrywa kolorkiem-mam biały i brzoskwiniowy i naprawdę widać konkretny kolor na ustach.Nie zauważyłam jakoś specjalnie efektu powiększenia ust, ale są naprawdę ładne dzięki tym świecącym drobinkom.