Lancome, Vinéfit Cool Gel (Chłodzący żel do twarzy)

Lancome, Vinéfit Cool Gel (Chłodzący żel do twarzy)

Zdecydowanie najlepszy z całej serii Vinefit. Delikatny krem-żel o przecudownym zapachu, wspaniały na upalne dni dla tłustej, mieszanej i normalnej cery. Świetnie nawilża.

Taki sobie - nic szczególnego

Zużyłam, bez entuzjazmu, w lato tubkę tego cuda. Żel jak żel - nieszczególnie się zachwyciłam. Nawilża owszem, ale pozostawia na twarzy taką irytującą kleistą warstwę...Niezbyt wydajny, na plus ładny zapach i przyjemna konsystencja. Chyba nie warto - za tę cenę.

Używam tego produktu od:lato

wysypka na wysypce

Moja buzia nie reaguje negatywnie na byle co. mam cere mieszana z malymi wypryskami. Wiekszosc kremow mnie nie irytuje, nawet gdy nie spelniaja swoich obietnic, ale ten krem to poprostu tragedia.
Dluuuuugo nie moglam sie wyleczyc z czerwonej wysypki ktora powstala po uzyciu tego kremu. Nie wiem co w nim jest, ale bylam w szoku czujac to okropne pieczenie a potem widzac swoja twarz.
Kasa poszla w kibelek.

Używam tego produktu od:nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: pare kropelek z pierwszego

ojejjjjj ..... **

Kupiłam ten produkt za namową konsultatntki w Sephorze. W tej ocenie napiszę tylko to co robi ten żel, bo poprostu gdybym miała napisac czego nie robi to byłaby za długa lista ;) Tak więc : przepięknie pachnie, aplikacja jego jest bardzo przyjemna, lekko chłodzi skórę :) oraz PODRAŻNIA. Jedna gwiazda za zapach i chłodek ;)

Makijaż Maybelline

Niewypał

ŚWIETNY!

Bardzo dobry nawilżacz na lato.Idealnie i błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu, jest leciutki, dobrze nawilża, ślicznie pachnie, odświeża, chłodzi...Ufff! naprawdę jest niezły.Ma jednak dwa minusy, za które odebrałam gwiazdkę: nie ma filtrów (polecam zatem lotion Vinefit SPF 8 lub 15!) przeciwsłonecznych i bardzo piecze wrażliwą skórę.Ilość zużytych opakowań: 1.

zapach i nic wiecej

Lekka kostynencja, zapach wprost przecudny !! Ale... to wszystko... Bezsensem dla mnie jest kupienie kremu, dla samej przyjemnosci go nakladania i zapachu. Od tego sa balsamy, perfumy, wody orzezwiajace. Vinefit jako zel pod podklad ani nie chroni ani nie nawilza, po prostu takie pachnace mazidelko, raczej jako jakis mily dodatek dla kobiet majacych sporo czasu i pieniedzy. :-)))

rewelacja

jest bardzo lekki, idealny na upal(sprawdzilam), wchlania sie blyskawicznie, dobrze nawilza i ten zapach !! nakladanie go na twarz to naprawde przyjemnosc!

Super

Zgłosiłam, a teraz oceniam. Moje wspaniałe letnie odkrycie - nawilża, chłodzi, przecudownie pachnie. Jedynym, choć chyba jednak sporym minusem, jest brak filtrów słonecznych.