Extravagant Mascara (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Extravagant Mascara (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Tusz mający za zadanie pogrubiać, podkręcać, rozdzielać i odżywiać. Czyli wszystko, czego można się spodziewać po tuszu, w jednym.
Tusz modeluje rzęsy precyzyjnie, zapewniając "graficzny", wyrazisty efekt, dzięki kombinacji trzech naturalnych wosków - pszczelego i dwóch roślinnych (Candellila, Carnauba), co pozwala na nałozenie dwóch warstw. Zawiera też roślinny polimer otrzymany z celulozy, olej z nasion bawełny i wosk jojoba.
Dostępny w czterech bardzo ładnych kolorach (czarny, brąz, oberżyna, granat). Występuje w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Nieeeeeee

Kupilam ten tusz od razu kiedy pojawil sie w Douglasie.Naprawde przecietny tusz za horrendalne pieniadze. Nie daje zadnych spektakularnych efektow jakie zapowiadaly spoty reklamowe i jakoscia nie odbiega od mascar Max Factora czy nawet Loreala.Trzeba nalozyc calkiem spora warstwe zeby uzyskac efekt pogrubiajacy a o jakims podkreceniu rzes w ogole nie ma mowy.Ot taki sobie zwykly specyfik ,ktory powinien kosztowac gora 1/4 swojej ceny.Tylko dla naiwnych snobow... :(Używam tego produktu od:uzywalam 4 lata temu

Bardzo dobrze go wspominam

To był pierwszy tusz z marek selektywnych. I byłam z niego bardzo zadowolona. Super wydłużał i pogrubiał rzęsy, dawał wręcz teatralny efekt. Tylko przy tym tuszu słyszałam komplementy że mam piękne rzęsy:) A rzęsy swoje mam średnie, nie za długie ale też nie krótkie. Byłam bardzo zadowolona, kupiłabym pewnie znowu ale cena troszkę duża.

Używam tego produktu od:4lat

MASAKRA

Jeżeli miałabym opisać ten tusz jednym słowem to byłoby "MASAKRA". Sięgając po tusz z górnej półki (z który dałam blisko 100 zł) oczekiwałam na prawdę wyjątkowy efekt. Jakże wielkie było moje rozczarowanie już po pierwszej aplikacji tego tuszu - pierwszą gwiazdkę odejmuję za szczoteczkę, która nieprzyjemnie skrobie powiekę przy próbach dosięgnięcia nasady rzęs. Kolejna gwiazdka - konsystencja. Tusz szybko wysycha na rzęsach, co utrudnia nałożenie kolejnej warstwy (a jest ona konieczna, ponieważ pierwsze nałożenie daje nijaki efekt). Następna gwiazdka - przy próbie nałożenia kolejnej warstwy rzęsy zaczynają się dziwnie wykręcać, co, jak trafnie określił mój chłopak, wygląda jak chrust w lesie. Nieład to zbyt delikatne słowo na to co powstaje na rzęsach - każda rzęsa wykręca się w inną stronę według własnego uznania. ... no i ostatnia gwiazdka - już po nałożeniu, a także w ciągu dnia, tusz zaczyna się osypywać pod powiekami i na policzkach.

Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem w stanie powiedzieć ani jednego pochlebnego słowa o tym tuszu. Generalnie spodziewałam się czegoś, a dostałam nic. Dodam, że nie jest to mój pierwszy tusz z górnej półki, ale pierwszy, który wywinął mi taki numer. Po tym doświadczeniu trudno mi powiedzieć czy sięgnę jeszcze kiedyś po jakiś tusz od Heleny Rubinstein.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (raczej go nie dokończę)

Manicure z chmurkami

na prawde dobry

Daje 5 gwiazdek, gdyz nie podkreca rzes (dodam ze moich rzes nie podkreca zaden tusz, zawsze uzywam zalotki, no ale mialam nadzieje ze moze ten...)
Pogrubia rewelacyjnie, dla lepszego efektu mozna nalozyc dwie warstwy a i tak nie sprawi ze sie skleja. Bardzo trwaly, nie odbija sie na powiekach. Polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

b dobry :)

tusz jest taki jak lubie ;) nie jest leisty dzięki czemu można uzyskać efekt pogrubionych rzęs. podkręca i nie kruszy sie w ciagu dnia, nie wymaga poprawek. wydłuża nawpeno troche też ;) kupiłam go za 30 euro w zestawie z płynem do demakijażu w douglasie. do tego ma super pojemik który łatwo porysować np pierścionkiem ;)
4 gwiazdki bo jest w nim coś czego mi brakuje <myśli>

Używam tego produktu od: nie pamiętam od kiedy

nigdy więcej

Mam wersiję wodoodporna tego tuszu powiem tam WIELKA PORAŻKA coś strasznego kupiłam ten tusz w zestawie i tak

- jak dla mnie jest za suchy
- zle się rozprawadza
- osypuję się
- na rzesach zostają takie drobinki tuszu
+ ze przy deszczu sie nie rozmazuje a ale tak chyba powinien zachowywać się tusz wodoodporny
- mało wydajnyj otworzyłam go 31 grudnia 2007 a dziś 20 lutego już do kosza nadaje się
Naprawdę nie wart tej ceny
niewiem jeszcze z takich drogich miałam YSL który z nich gorszy niewiem uważam że tusz z górnej półki powinna być dobra przynajmniej echccc dobrze ze puder i błyszczyk z tego zestawu jest dobre

Używam tego produktu od:2 m

Bardzo dobry

Nie jest to może mój ulubiony DiorShow, ale niewiele mu brakuje. Rzęsy są pogrubione i wydłużone, lekko podkręcone, efekt jest wyraźny i cieszący (nomen omen) oko. Dość duża, bardzo gęsta szczoteczka pozwala na uniknięcie grudek i staranny makijaż. Rzęsy mogłyby być jednak bardziej miękkie. Nie osypuje się i nie rozmazuje, nie ma też problemu z demakijażem. Mam kolor czarny, a ostatnio dokupiłam niebieski, który nawet na moich ciemnych rzęsach jest dość widoczny.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 pierwszych

przeciętny

Nie polecam tego tuszu, strasznie gęsty, choć udawało mi się pomalować nie sklejając rzęs. Nie osypuje się, ale trudno go usunąć mimo że to tusz niewodoodporny. Trudno usunąć niewielkie kropki powstałe przy malowaniu, efekt rozmazanego ciemnego cienia.

Używam tego produktu od: sierpnia
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

BOSKI

Super nie skleja wydluza,trwaly.Dla mnie bomba uzywam od zawsze jak tylko finanse pozwolą!
Szczoteczka idealnie rozczesuje rzesy.
Myśle że dobry dla tych dziewczyn którewlasnemają dość dlugie i grube,efekt wtedy filmowy

Używam tego produktu od:4lat

totalne rozczarowanie

Kupiłam tę makarę zachęcona promocją w tutejszej HR więc zapłaciłam za nią ok. 50zł. Wiem, że jest oryginalna i świeża (prod 2007rok), tym bardziej jestem zła i zawiedziona. To było moje drugie podejście do tuszu Heleny i przyrzekam uroczyście, że ostatnie. Niezależnie od tego jak maluję rzęsy (ruch wężowy czy pociągły), czy wycieram resztkę tuszu ze szczoteczki czy nie - efekt jest ciągle ten sam. Beznadziejnie posklejane rzęsy, uciapkana górna powieka. O dolnych nie wspominam, przestałam malować. Do tego tusz osypuje się po 3h, więc muszę cały dzień pilnować, żeby nie wyglądać jak panda w depresji. Koszmar po prostu. I to na pewno nie to, że się malować nie umiem! Ze dwa razy podczas całego używania coś się maskarze odwidziało i udało mi się umalować tak, jak obiecał producent - super wydłużone, grube rzęsy na caly dzień. Ale to jakiś magiczny wypadek przy pracy. Niestety :(
Nie wiem, w czym tkwi problem w tuszach HR - mam wrażenie, że one po prostu wysychają w ułamku sekundy podczas malowania, bo konsystencja wygląda na fajną, ale nic z tego nie wynika.
Teraz po raz pierwszy w życiu wywalam górnopółkowy kosmetyk do kubła i wracam do Diorshow Unlimited Diora.

Używam tego produktu od: 2m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1sze i ostatnie

nie umiem się nim malować

Próbowałam malować się nim na spokojnie, bez pośpiechu, starannie szczotkując rzęsy. Nic z tego. Skleja i jeszcze raz skleja moje rzęsy a ja tego nie znoszę. Owszem, nie osypuję się, ładna czerń, tylko co z tego? Pogrubia - bo skleja, ale nie podkręca. Więcej go nie kupię.Używam tego produktu od: 3 msc.

Dobry przez duże..D.

Posiadam czarną wersje tego tuszu,kupilam go we wrzesniu i mam go do tej pory(maluje oczy sporadycznie) i glownie ten aspekt pozwala mi go ocenic na bardzo dobry,poniewaz ten tusz jeszcze nigdy nie opsypał mi sie na policzek,nigdy nie rozmazał,nigdy nie piekły mnie po nim oczy...(a mam wrazliwe) dobrze sie zmywa,nawet delikatnymi preparatami do demakijazu...i pomimo tusz podobno traci swoja wartosc po 3 miesiacach ja w swoim niezauwazylam zadnej zmiany(moze dlatego ze rzadko go używam)
Jego wadą jest to ze niezauwazylam jakos specjalnie tego pogrubienia,i podkręcenia i wogole super wymodelowania...funkcje malujące ma jak kazdy inny...(oczywiscie nie z tych bardzo tanich)
Cena jest zby wygórowana jak dla mnieUżywam tego produktu od:wrzesien 2006
Ilość zużytych opakowań:niecale 1