Yves Rocher, Pure Calmille, Lotion Douceur Florale (Delikatny tonik kwiatowy) (stara wersja)

Delikatny tonik do każdego rodzaju cery. Łagodzi i tonizuje skórę twarzy przygotowując ją do dalszej pielęgnacji. Zawiera aktywny wyciąg z rumianku oraz wodę kwiatową z rumianku rzymskiego o działaniu łagodzącym i nawilżającym

Cena: 16,50 / 150ml

Ok

Tonik jak tonik, każdy jest prawie taki sam. A ten jest delikatny, o zapachu rumianku, który na początku mnie denerwował, ale teraz już się przyzwyczaiłam i nawet mi się podoba. Tonik dobrze oczyszcza i odświeża cerę i przygotowuje ją do dalszych zabiegów. I ma ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: Od ok. mies.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego (i kiedyś jeszcze go używałam)

Świetny kosmetyk

Po pierwsze i najważniejsze NIE ZAWIERA ALKOHOLU. Co prawda mam skórę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania ale jakoś nigdy nie pasowały mi kosmetyki z alkoholem, gdyż powodowały rozszerzanie naczynek na policzkach i zaczerwienienie.
Ten tonik jest świetnym kosmetykiem. Dobrze zbiera wszystko co pozostało po demakijażu lub myciu, niweluje uczucie ściągnięcia i troszkę nawilża - nie trzeba szybciochem szukać kremu do nałożenia. Doskonale się sprawdza w pielęgnacji okolic oczu - nie podrażnia a wręcz pielęgnuje.

Niestety nie ma właściwości matujących dlatego postanowiłam popróbować innych toników tej firmy i zobaczyć co z tego wyjdzie. Jeżeli nie znajdę czegoś lepszego to na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka, nie pamiętam dokładnie

KWC ZDECYDOWANIE

Pierwszy tonik dostałam w prezencie.
Nie byłam do niego specjalnie przekonana ale to się szybko zmieniło.
Tonik przy mojej bardzo wrażliwej i suchej skórze spisuje się lepiej niż woda termalna.
-Przede wszystkim świetnie koi skórę po demakijażu.
- Nawilża co wielu jego poprzednikom się nie udawało.
- Nigdy nie miałam po nim suchej skóry nawet jak krem nakładałam po 10-15 minutach od wykonania demakijażu.
- Ma bardzo przyjemny zapach.
- Jest wydajny.
Kiedyś nie mogłam go kupić i użyłam innego. Ta chwilowa zdrada tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że ten tonik jest moim ulubionym i już innego nie chcę.

Używam tego produktu od:trzech lat

Makijaż Maybelline

Delikatna pielęgnacja

Bardzo dobry kosmetyk!
Ma bardzo miły, delikatny zapach. Przyjemny w użyciu, przez otworek nalewa się akurat tyle płynu, ile potrzebujemy, nic się nie rozlewa. Delikatny, po użyciu skóra jest aksamitna i promieniejąca.
Jedyny minus to, jak zwykle u YR, opakowanie. Nieszczelny zatrzask w torbie podróżnej to prawdziwy problem :/

OK

Ja też mam wrażliwą i suchą skórę, ale ostatnie co mogłabym powiedzieć o tym toniku to to, że podrażnia.
Jest delikatny, dobrze odświeża cerę.
W zasadzie tonik jak tonik.
Kupuje go już od dłuższego czasu razem z żelem.
W promocji kosztuje koło 10 zł.
Nie dostrzegam zbyt dużych różnicy w tonikach, a ten nie podrażnia, jest delikatny i nie zawiera alkoholu.
Bezzapachowy, w wygodnym opakowaniu

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

podrażnia

Niestety, u mnie nic nie łagodzi. Mam cerę wrażliwą i naczynkową, po zastosowaniu tego toniku skóra jest bardziej zaczerwieniona i lekko piecze. Nie wiem czy jest to pewnego rodzaju uczulenie na jakiś jego składnik, czy zwyczajnie nie jest odpowiedni do mojego rodzaju cery. Przy użyciu innych toników nie miewałam takiego problemu.

Jedynym plusem jest jego śliczny zapach, przypomina mi cytrynową herbatę.

porażka

Kompletna porażka. Liczyłam na skuteczne łagodzenie podrażnień dzięki zawartości rumianku. Niestety, łagodzenie tonik ma tylko w nazwie. Po nałożeniu go wacikiem, twarz robi się zaczerwieniona, piecze. Nie polecam do skóry suchej i wrażliwej.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki

przyjemny i wydajny

Lubię Yves Rocher ze względu na częste i korzystne promocje :D

Ten tonik też nabyłam w promocji, za niecałe 10 zł. I opłacało się, bo jest baaardzo wydajny. Zwykle średnio na jedno opakowanie żelu do twarzy - szły ok. 2 toniki, natomiast tonik Yves Rocher (przy używaniu 2 razy dziennie) starczył mi na tyle, ile żel z tej samej serii (mniej więcej 3-4 miesiące).

Co do samego produktu - bardzo przyjemnie, delikatnie, kwiatowo pachnie, nie lepi się, szybko się wchłania, delikatnie oczyszcza i nawilża, dobrze odświeża. Opakowanie bardzo ładne, poręczne i praktyczne. Mimo, że w wyniku upadku, na samym początku odłamało mi się wieczko, to "klik" bardzo dobrze trzymał, i tonik nie wylewał się :D

Naprawdę godny polecenia do tonizowania i przygotowania skóry pod krem :)

Używam tego produktu od:wakacji

przyjemny i delikatny

Tonik bardzo ładnie pachnie. Jest delikatny, nie podrażnia skóry, nie uczula. Daje przyjemne uczucie odświeżenia, nie ściąga i nie wysusza skóry. Nadaje się do codziennej pielęgnacji raczej mało problemowych cer. W miarę wydajny. Teraz jest w większej (200ml) i innej butelce. Na szczęście po zwiększeniu objętości cena pozostała bez zmian.;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Piękny zapach:)

Mam dobrą ręke jeśli chodzi o toniki. Każdy, który wybieram okazują się naprawdę bardzo przyzwoitym produktem:)
Tak jest i z tym. To co najbardziej mi się w nim podoba to zapach! Jak dla mnie jest obłędnyi uwielbiam czuć go na skórze.
Ja niezbyt wiele wymagam od toniku. Najważniejsze dla mnie to, to żeby podczas używania nie powstawały nowe pryszcze. Po tym nie powstają:)
Jest delikatny i dobrze zmywa makijaż. (Bo ja używam toników tylkow jednym celu- tzn. po przyjściu do domu, gdy wiem że już nigdzie nie będę wychodzić, zmywam nim makijaż, a wieczorem dopiero oczyszczam twarz dokładnie żelem antybakteryjnym:))
Przyczepię się do ceny, bo jak dla mnie zbyt wysoka. Kupiłam go po promocji więc wyszło taniej.
Równie dobre są dla mnie toniki z Avonu, a tańsze:) W tym YR jednak kusi mnie zapach, więc dlatego pewnie jeszcze się spotkamy:D

mocno uczula!!!!!

ładnie mi łagodzi podrażnienia!!!
po jego użyciu twarz się mocno lepi, po czym pojawia się na niej wysypka, taka chropowata kaszka!!!!paskudztwo.
ładna buteleczka jest jedynym atutem, niestety tonik się wylewa, więc jest kompletnie niepraktyczna.
zreszta wiele jestem w stanie znieść i rzadko wywalam kosmetyk, ale tego paskudztwa nigdy więcej!!!!

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:kilka razy

Miły zapach.

W sumie ok. Mnie się jego zapach akurat podoba. Toniku nie nosi się na sobie, jego aromat zaraz się traci, ulatnia, więc może być intensywny, nie przeszkadza mi to.

Łagodzenia podrażnień to ja tam nie widziałam. Super efektów też nie. Ma tonizować i tonizuje, niczego więcej od toniku nie oczekuję :)

Minus za butelkę. Owszem, ładna, ale jej używanie do najmilszych nie należy. Nachylenie butelki zawsze kończy się chlupnięciem i rzadko trafieniem w wacik. :/
Trzeba innej metody, np. przykładania wacika do wylotu flachy i obracania - mało praktyczne rozwiązanie. :/

Używałam tego produktu: pół roku temu i jeszcze dawniej