J&E Atkinsons, I Coloniali, Spirit of Africa, Latte Irorinfrescante Per il Corpo all Aloe e Karite (Nawilżająco-odświeżające mleczko do ciała)

Zgłaszająca osoba: kamyk78

Karite to ekstrakt pozyskiwany z drzewa masłowego rosnącego w centralnej Afryce. Drzewo to jest nazywane przez lokalną ludność drzewem młodości lub drzewem zdrowia. Masło Karite jest cenione ze względu na swoje właściwości nawilżające, wygładzające i ochronne. Aloes pochodzi z Południowej Afryki. Dla Egipcjan Aloes to "roślina nieśmiertelności" natomiast Beduini minowali Aloes "lilią pustyni" W kosmetologi Aloes ceniony jest ze względu na swoje włąściwości wygładzające, silnie nawilżające oraz odświerzające.

Mleczko ma płynną konstytencję i jest w sprayu. Nalezy spryskać nim ciałao i masować je aż do całkowitego wchłonięcia produktu w skórę.

Cena: ok. 16EUR / 250ml

Zamiast luksusowych perfum

Uwielbiam Spirit of Africa, do niedawna mozna było serię dostać w Douglassie ale jakoś dziwnie zniknęła mimo, że cieszyła się sporym powodzeniem. Wypróbowałam chyba wszystkie produkty Africa- od mydła w kostce po mleczka i balsamy. Zacznę od zapachu: rozgrzane do białości piaski pustyni, tamaryszek, zapach orientalnych przypraw korzennych- istne upojenie dla zmysłów. W dodatku ciało potraktowane balsamem pachnie do samego wieczora ta ulotną leniwą senną zmysłowością. Skóra jest gładka, aksamitnie lśniaca i miękka. Idealny przez cały rok. Gdy używam Spirit of Africa czuję się niczym owinięta tym przejrzystym wibrującym aromatem, który towarzyszy mi cały dzień. I zauwazyłam, że i innym się podoba gdyż dość czesto pytają, czego uzywam mając na myśli perfumy. A ja jestem wredna....i zawsze odpowiadam, że nie pamiętam XD.

Ilość zużytych opakowań: oj wieeeleeee

drugie wcielenie slonika kenzo

Przede wszystkim powalający zapach!!! Pachnie jak słonik Kenzo i właściwie za sam zapach daję mu 3 gwiazdki. Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne to zasłużył tylko jedną gwiazdkę bo nawilża bardzo kiepściutko. Ma bardzo rzadką konsystencję, właściwie wodnistą ale producent zadbał o atomizer więc aplikacja nie sprawia problemu. Podsumowując: przyjemny umilacz zabiegów pielęgnacyjnych(zapach) ale nie wiem czy skuszę się na ponowny zakup - jednak cena jest lekko zaporowa jak na tak marną pielęgnację.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 z 250ml