Pierre Cardin, Emotion EDP

Pierre Cardin, Emotion EDP

Zmysłowy, nieodparty, kobiecy. Zapach emanujący kobiecością i uczuciami. Emotions Pierre Cardin otwiera cytrusowa i owocowa nuta górna ananasów, czarnej porzeczki, moreli, mandarynki i lychee. Delikatność serca łączą płatki róży i jaśminu, bambus, lilia wodna, magnolia, biały irys i orchidea. Drzewo sandałowe, paczula, wetiweria oraz piżmo stanowią nutę bazową.
Perfumy zamknięte w głęboko czerwoną, metaliczną butelkę w kształcie owalu ze srebrnym oknem.

wody perfumowane
kwiatowe, szyprowe

bardziej na tak :)

Perfumy upolowałam na allegro, co prawda używane, ale cóż... Może to i lepiej.

Są zdecydowane. Mocne, a wręcz seksowne, momentami ciężkie. Dla mnie dobre i na dzień i na wieczór.
Na początku źle się z nimi czuję - za to odejmuję pół gwiazdki.
Kolejne pół za trwałość - pierwsze dwie godziny są intensywne, potem ledwo przeze mnie wyczuwalne - trzeba się wwąchać żeby je poczuć.

Dłużej utrzymują się na ubraniu niż na skórze.

Opakowanie bardzo mi się podoba - jest zmysłowe, eleganckie i zmieści się w każdej torebce :)

Ilość zużytych opakowań: ok. 15 ml - połowa 30ml

Chłopiątko niebożątko

Perfumy dostałam od przyjaciółki jako ... unisex. I w pełni zgadzam się z tym trafnym określeniem. Mimo słodyczy, a nawet lepkiej, podduszającej bazy nie jest to zapach ani męski, ani kobiecy. Może dzięki wyczuwalnej nucie pieprzu?

Zapach w miarę neutralny. Dla mnie nijaki. Nie ma w sobie nic, co by mnie przyciągało, ale też nie ma niczego, co by mnie mocno odpychało.

Bardzo szybko przestaję czuć &quot;Emotion&quot;. Używam tylko jako bazy dla innych, leciutkich perfum letnich. Wtedy spełnia swoje zadanie jako utrwalacz.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 (z 75 ml)

Okropne itd...

Krótko:nie,nie,nie,nie............................................................................................................................
PRZEZ DUŻE NIE ! chorowałam po nim cały dzień-mdłości , ból głowy ,nawet po umyciu nadgarstków go czułam , taki słodki groszek z domieszką benzyny, do dziś jak o nim pomyślę to przewraca mi wnętrzności i to chyba wystarczy.Podziw dla Pań , które są wstanie je nosić!!!!

Używam tego produktu od:TESTY

Ładny, elegancki

Jeden z tych zapachów, które &quot;pachną na droższe&quot; ;) Nie sposób odmówić mu elegancji (przynajmniej ja nie umiem ;) ). Połączenie róży i jaśminu z wytrawniejszymi nutami (wyraźnie wyczuwalna paczula). Trwały, intensywność idealnie wypośrodkowana, ładny, ale się nie narzuca. Czasem taki zapach też jest potrzebny, nie zawsze muszę straszyć ziejącym siarką Smokiem ;)
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:póbka

zwyklak :)

Kiedyś używałam. Mam z nimi dobre wspomnienia. Teraz- nie jest to &quot;mój&quot; zapach. Z ciekawości jakś czas temu psiknełam sobie nimi na nadgarstek i powiem szczerze,że po prostu nudzi mnie ten zapach. Nawet trwały, poprawny. Kiedyś byłam nawet na tak.

Kocham ta perfume

Piękny zapach, uwielbiam ta perfume, a jestem wybredna co do zapachów. Zapach bardzo kobiecy, zmysłowy i długotrwały. Zdecydowanie polecam. Mój męzczyzna uwielbia zapach tych perfum.

Używam tego produktu od:od roku
Ilość zużytych opakowań:1v

Kiedys

Mam do tych perfumow prawdziwy sentyment, bo kupił mi je moj byly facet i wtedy to byly moje pierwsze markowe perfumy za taka duza kwote.

Zgadzam sie z nie ktorymi recezentkami, ze jest to zapach uniwersalny na kazda pore dnia i dla kobiety i dziewczynki. Nie zwykle uroczy, lekko, słodki i owocowy z wyczuwalna przezemnie nutka kwiatow.
Połaczenie bardzo kobiece, ale tez uniwersalne. Uwazam, ze moze podobac sie wielu jednak malo osob bedzie go uzywac:).

Bardzo trwały, buteleczka taka srednia.

Używam tego produktu od:kilka lat temu przez conajmniej 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ponad połowa z 1

wieczorowy niezbędnik

Z pewnością jest to jeden z tych zapachów, które trzymasz na wieczory, by być leciutko wyczuwaną dla otoczenia i zmysłową. W tej chwili zamieniłam go na Chopard Wish, ale wciąż to ta sama ciężka nuta.
Przede wszystkim to bardzo elegancki zapach i dobrze się trzyma na mojej skórze, a jak zauważyłam kwestia trzymania się jest dość indywidualna.
Opakowanie nie straszy, nawet całkiem dobrze wygląda ale generalnie nie jestem fanem opakowań jakie robi Pierre Cardin (męskie emotion to dopiero koszmarek półkowy).
Byłam posiadaczką opakowania 15ml, otrzymałam w prezencie i o dziwo bardzo szybko się wykończył- wniosek: potrafił oczarować i chciało się go używać.

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 15ml

Na wieczór

Fikuśne, acz nietandetne opakowanie, kryjące zapach mocny, który na początku nie powala, ale rozwija się w coś pięknego! Ja używam go w lecie, ze względu na intensywność nadaje się na wieczór, chociaż kropię się czasem i rano. Bardzo trwały - zdarzało mu się przetrwać wieczorne mycie i umilać mi poranek subtelniejszą już wonią.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: na razie połowa 50-tki

Intryga, seks i bajka

Jakiś czas temu będąc w perfumerii &quot;sprobowalam&quot; tych perfum i szczerze mówiąc nie zachwyciły mnie. Wydawało mi sie, że jest to, taki sobie zwyczajny zapach, owszem kobiecy i elegancki, ale nie powalający. Pamiętam, że kupilam inne perfumy, ale kiedy wróciłam do domu i poczułam rozwinięte &quot;Emotion&quot; na ręce, po prostu mnie zamurowało... Byłam wściekła na siebie, że nie poczekałm na Pierrea az pokaże wszystko co w sobie kryje, tylko kupilam inny zapach. Po jakimś czasie polecialam i kupilam Pierrea:) Jest to zapach jakich niewiele, z tych, ktore po pół godzinie zmieniają sie nie do poznania.. Staja się zapachem bardzo seksownym, takim lekko pieprznym;) z malutka nutką męskiego zapachu. Otoczenie absolutnie nie zostaje obojetne na zalety tego zapachu. Są oryginalne i intrygujące, są właśnie w moim stylu. Perfumy są bardzo trwałe, czuje je na sobie przez calutki dzień. Do tego niezwykła, bardzo ładna buteleczka. Polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego(30ml)

cieply i zmyslowy

Mam buteleczke 15 ml. Zapach jest wspanialy, cieply, zmyslowy i pieknie komponuje sie na skorze - nie jest nachalny ani migrenogenny :)
Uwielbiam go za jego elegancje i nienachalnosc. Bardzo trwaly.

Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Subtelny i ciepły

Czuję w nim owoce-głównie ananas i lychee- jakoś nawet porzeczka mi nie przeszkadza ; potem jest bardziej kwiatowo? ciepło i otulająco- nawet nie wyczuwam paczuli. Bardzo delikatny i miły zapach, może dla niektórych mało wyrazisty- dla mnie kojący- ale trzeba go używać na przemian z innymi, bo przestaje być wyczuwalny (receptory węchowe się przyzwyczajają?). Pierwszą butelkę dostałam w prezencie, ale na pewno nie będzie ostatnia.