Lancome, Resurface - C Microdermabrasion

Lancome, Resurface - C Microdermabrasion

Zgłaszająca osoba: neuilly

Dwuetapowa mikrodermabrazja. Pierwszy etap - nałożenie Polishing Cream - kremu złuszczającego składającego się z 20 % mikrokryształków aluminium, kompleksu biologicznie eksfoliującego 6 %, oleju z nasion moreli i masła karite. Drugi etap - nałożenie Radiance Renewing Vitamin C Serum rozświetlającego skórę, z 5 % zawartością witaminy C i prowitaminy B5. Zestaw przeznaczony dla kobiet powyżej 25 roku życia, przywraca skórze gładkość, zmiejsza rozszerzone pory, rozświetla skórę.

Cena: 335 zł / zestaw: 50 ml krem złuszczający + 30 ml serum

średni

Zacznę od tego, że kupiłam go na przecenie w sephorze za 140 zł i tyle ten zestaw jest warty, cena regularna jest nie do przyjęcia.
Krok pierwszy złuszczanie dość mocne i duże kryształyki, ale to plus dobrze ścierały naskórek. Przy czym nie rózniły się zbytnio od zestawu np Loreala. Nie zapychały mnie buźka dobrze wygładzona, pory zmniejszone.
krok drugi Serum z witaminą C bardo tłusty krem o chrakterystycznym zapchu, jednak jego ilość zbyt mała nie wystarczyła do końca słoiczka z kroku 1. I bardzo podobne pod względem zapachu i właściwości do kremu La Roche Activ C.
Po Lancome spodziewałam się czegoś więcej...a jestem fanką domowej mikrodermabrazji uważam go za produkt średni nie warty absolutnie ceny za jaką można go kupić w Polsce. Kupię go ponownie jeśli znadję go za taką cenę jak pierwsze opakowanie.

Za tę cenę oczekiwałam czegoś znacznie skuteczniejszego i przyjemniejszego . Zestaw wśród wielu dostępnych na rynku nie wyróżnia się niczym szczególnym - poza ceną . Peeling okazał się dla mnie trochę zapychający - może to zasługa masła karite ,nie wiem . W każdym razie poleruje skórę tak samo jak peeling z zestawu Vichy czy dermabrazji LOreal . Prócz pozostawienia delikatnego natłuszczenia niczym się od ww. nie różni. A serum z wit. C to ... wypisz wymaluj Redermic La Roche Posay :D prawie taka sama konsystencja - to jest jeszcze lżejsze , może ciut ładniejszy zapach . Serum jest dla mojej cery zdecydowanie za lekkie i suche - nie nawilża, pozostawia cerę gładką dzięki silikonom ( coś w rodzaju wygładzenia Idealist ) nie rozpromienia jej tak, jak wiele innych kosmetyków z wit. C. Zużyłam ten zestaw z ociąganiem , w połowie głównie do szyi i dekoltu bo na twarz już nie miałam ochoty . Za tę cenę uważam ten zestaw za średni , słaby i naprawdę niczym nie wyróżniający się spośród wielu podobnych ( a czasami znacznie tańszych ). Nie polecam .