Subrina Recept Intensive Plus, Lotion Against Hair Loss (Kuracja przeciw wypadaniu włosów w ampułkach)

Pojemność 40 szt

Zawiera duże ilości wyciągu z chmielu, dzięki czemu skutecznie ogranicza wypadanie włosów, a jednocześnie przyśpiesza ich porost. Ochrania włosy, sprawiając, że stają się zdrowe i wypielęgnowane.

Warto spróbować

Pierwsze opakowanie zużyłam kilka miesięcy temu tak bardziej profilaktycznie, a na poważnie zaczęłam stosować od razu gdy kilka tygodni temu zauważyłam podejrzaną ilość włosów wyłażącą przy rozczesywaniu. Trochę z tym specyfikiem zachodu, bo nakłada się go jakieś pół godziny przed myciem włosów, na suchą skórę głowy. Tak więc osobie, która tak jak ja myje głowę rano przed wyjściem do pracy, na kurację pozostają tylko weekendy. Ale to chyba wystarcza, bo wygląda na to, że specyfik pomaga. Wraz z szamponem Neril w dość krótkim okresie ograniczył migrację moich włosów z czaszki.

Trochę drogo wypada, bo jedno opakowanie to w końcu tylko cztery aplikacje. Ale niewykluczone, że zrobię sobie jeszcze z niego powtórkę, tak na wszelki wypadek.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w sumie 3