AA Bacoclalmine, Krem ujędrniający multiwitaminowy, półtłusty na dzień i na noc dla cery wrażliwej

Krem dla osób w każdym wieku o cerze wrażliwej, skłonnej do alergii i podrażnień, narażonej na stres oraz ujemny wpływ środowiska. Pielęgnacyjna formuła kremu została oparta na Bacocalmine - aktywnym składniku stosowanym w systemie leczniczym Ayurweda. Preparat redukuje nadwrażliwość na negatywne bodźce zewnętrzne, hamuje procesy starzenia się skóry, działa łagodząco. Skóra jest bardziej ujędrniona, zrelaksowana, bez objawów podrażnień i stresu.

cudowny

krem poleciła mi pani w małej drogerii. martwiłam się, że krem mnie zapcha, powstanie więcej zaskórników a skóra bęzie tłusta i błyszcząca. A jednak ten krem znacząco poprawił wygląd mojej skóry: pryszcze zniknęły, podobnie jak zaskórniki i ślady po nich. Zniknął też problem łuszczącej się i ściągniętej skóry.

Plusem są witaminy, eleganckie opakowanie, cena i oczywiście działanie! Jedynym minusem jest niestety dostępnosć.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 0,5 pierwszego

nie dla mnie

+sprawdził się przy zaostrzeniu AZS - nie podrażnia skóry, ładnie nawilżył i "rozmiękczył" suche, łuszczące plamki
+tani
+neutralny, kremowaty zapach
-nie nadaje się pod oczy, producent nie mówi nic na ten temat, ale dla mnie idealny krem do wrażliwej cery nada się także pod oczy, skoro ten powoduje łzawienie, to taki super delikatny nie jest
- zapycha, stosowałam go tylko przy podrażnieniach skóry, ale nawet wtedy, przy krótkim używaniu zapychał - ostatnio wystarczyły mu 3 dni żeby wyprodukować kilka wulkanów na czole i żuchwie
po otwarciu pomyślałam - dlaczego nazwali go półtłusty, skoro jest taki lekki? ale przy nakładaniu na twarz robi się gęsty, tępy, troche trudno go rozsmarować
mieszana cera się po nim świeci, nie spodziewałam sie niczego innego i nie mam o to pretensji, ale więcej nie kupię, na uczelenie wolę krem Ziaji calma HLC, bo nie zapycha

Używam tego produktu od: wiosny 2009

godny polecenia:)

polecam na noc poniewaz powoduje lekki b?ysk. Slicznie pachnie, slicznie sie wchlania, uspokaja skóre jest gesty i tresciwy a jednoczesnie latwo sie rozprowadza. W srodku kartonika naprawde bardzo eleganckie przezroczyste opakowanie z bardzo elegancja szata graficzna, krem posiada zabezpieczajacy przed skazeniami z zewnatrz- dozownik. Odzywia dziala bez zarzutu

U?ywam tego produktu od:kilka tyg
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

tak! tak!

Pierwszy raz w zyciu spotkalam sie z takim kremem. Likwiduje pop?kane naczynka, nawil?a, pory s? mniej widoczne. Idealny krem pod makija? (ale ze to jest krem pó?t?usty to po na?ozeniu na twarz trzeba u?ych chusteczki by wch?on??a nadmiar kremu) Nast?pnego opakowania chyba nie kupie, bo nie lubie u?ywa? ci?gle tego samego kremu.
Krem jest godny polecenia!!

U?ywam tego produktu od:-
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1opakowanie

Zawsze miałam problemy z cerą - rozszerzone pory, popękane naczynka, no i sporo "niespodzianek". Już po kilku dniach używania tego kremu (do pary z kremem tej samej firmy nawilżającym do cery naczynkowej) zauważyłam poprawę, cera zaczęła się goić. Byłam w szoku, bo żaden inny kosmetyk nie dokonał takich cudów. Co prawda naczynka jeszcze nie uległy poprawie ale wiem, że na to trzeba czasu (chociaż skóra jest spokojniejsza, nie piecze, jest ugaszona). Jedyne co mnie troszkę martwi, to czy nie za wcześnie go używam, mam 25 lat, a krem ujędrnia (co widać), skóra jest super, ale trochę się waham. Poza tym poleca!!!!!

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Krem ten okazał się dla mnie zbyt tłusty, ciężki. Skóra po nałożeniu bardzo się świeciła. Miałam wrażenie jakby się dusiła. Według mnie krem ma za gęstą konsystencje. Ciężko się go rozprowadza i długo się wchłania.
Za plusy mogę uznać przyjemny zapach i to, że pomógł moim wysuszonym ustom ;)

ilość zużytych opakowań: 1

Rewelacja

Po prostu super. Moja skóra skłonna do niespodzianek go uwielbia- niespodzianki oczywiście zupełnie zniknęły. Jest delikatna, ekstra nawilżona, w pięknym kolorku... Same plusy