Healthy Skin Enhancer Tinted Moisturizer

Healthy Skin Enhancer Tinted Moisturizer

Lekki, beztłuszczowy podkład nawilżający z ochroną przeciwsłoneczną SPF 20. Łączy w sobie właściwości:
- pielęgnacyjne - zawiera składniki nawilżające, witaminy i ekstrakt z oliwek oraz retinol, dzięki któremu wygładza drobne zmarszczki,
- upiększające - rozświetla cerę i tonuje,
- ochronne - dzięki kombinacji filtrów przeciwsłonecznych.
Występuje w 6 odcieniach.

Skład: Active Ingredients: Octinoxate 7.0%, Octisalate 3.0%, Titanium Dioxide 5.1%
Inactive Ingredients: Water, Isopropyl Isostearate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Retinol, Arginine, Olive Fruit Extract (Olea Europaea), BHT, Silica, Polysorbate 20, Sclerotium Gum, Tetrasodium EDTA, Erythorbic Acid, Isostearyl Palmitate, Polysilicone 11, PEG 100 Stearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, PEG-75 Stearate, Ceteth 20, Steareth 20, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Fragrance, May Contain: Iron Oxides, Lauroyl Lysine

Cena: $12 / 30 ml

Zawiodlam sie

Kupujac kosmetyki bardzo zwracam uwage na opakowania.Musza mi sie po prostu podobac i to mnie po raz kolejny zwiodlo w kolorowce Neurogeny..Szualam jakiegos lekkiego podkladu lub kremu koloryzujacego na lato.Padlo na Neutrogene.No coz opakowanie choc plastikowe jest ladne i poreczne-z pompka.Niestety tutaj pojawia sie pierwszy problem nie tyle z samym dozownikiem,ale podkladem.Nawet jesli wstrzasam nim mocno,zawsze najpier wyciska sie jakby zaschniety podklad,przez co po prostu marnujemy kosmetyk.Sam krem ma fajna konsystencje,rozprowadza sie dosc dobrze.Ja uzywalam pedzla Revlona choc zdarzalo mi rozprowadzac podkad palcami i tez bylo o.k.Sam krem koloryzujacy wyglada sredniawo na twarzy.Cos tam maskuje i ujednolica,ale niestety nie tworzy efektu wypoczetej,gladakiej twarzy.Mysle,ze jest deczko widoczny.Nie przypadl mi do gustu.Raczej szukam podkladow,ktore w jakis tam sposob mnie upieksza,a ten podklad tego nie zrobil,wiec lezy sobie w kosmetyczce i sie kurzy.Moze kiedys do niego wroce o ile sie nie przeterminuje.

Używam tego produktu od: od 2010 roku

polecam

Kupiłam pod wpływem ksiażki Pauli Begun i bardzo mi się spodobał. Mam mieszaną cerę, nie potrzebuję wielkiego krycia, bardziej wyrównania kolorytu skóry, ożywienia, "ostudzenia naczynek".
Na skórze kolor jest jaśniejszy niż w buteleczce (przeżyłam szok gdy kupiłam kiedyś podkład true match loreala o podobnym kolorze w buteleczce- był za ciemny), pięknie ujednolica skórę, ma filtr, jest lekki, nie uczula, jest wydajny, praktyczna i higieniczna pompka.
Miałam najjaśniejszy odcień. Lepszy niż podkład neutrogeny w tubce!
Uzywałam bardzo długo, ale teraz raczej nie będę, bo mój "kanał do stanów" szwankuje, a w polsce tylko na allegro, po co tyle placic. Teraz używam minerałów z BM i też jest dobrze;-)

Ilość zużytych opakowań: wiele

Niestety i to bardzo

Kupiłam, bo wierzyłam ślepo w Paule Begoun. A ona ten produkt bardzo lubi.
I był to najgorszy produkt jaki używałam, do właściwie, makijażu....
Odcień miałam za ciemny. Poza tym permanentnie się świeciłam. Mialam przez caly czas poczucie, ze coś mam na twarzy.
Nie podobalo mi sie opakowanie.
Po nim nie używałam tego rodzaju kosmetyków przez lata i w zasadzie do dzisiaj jestem uprzedzona.
Wiec niestety nie, nie polecam, i to wcale.
Być może dobry dla nastolatek z doskonałą cerą.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 pelnowymiarowe

Manicure - odwrócony french

Bardzo dobry

Byłam mile zaskoczona, jest lekki jednak bardzo ładnie wyrównuje kolor skóry, nadaje jedwabisty wygląd, długo utrzymuje się na skórze. Mimo tylko kilku odcieni można wybrać właściwy dla siebie który nie wygląda ani odrobinę sztucznie, pomarańczowo czy też zbyt jasno. Jest to krem koloryzujący i nie można się spodziewać mocnego krycia. Super wygodny kremik koloryzujący na lato, chroni, dodaje blasku i wyrównuje kolor skóry nie obciążając jej.

Ilość zużytych opakowań: jedno i w kolejce czeka drugie

Pozytywne zaskoczenie:)

Szukalam ostatnio lekkiego podkladu na wiosne.Poczatkowo zamierzalam kupic podklad ktory mial swietne recenzje ale byl duzo drozszy-znalazlam recenzje podkladu Neutrogena ktory mial podobne wlasciwosci a byl sporo tanszy i zdecydowalam sie kupic go.

Plusy:
-podklad rzeczywiscie jest bardzo leciutki
-nie mam problemow z nalozeniem podkladu
rozprowadza sie szybko i bez probelmu
-mam najjasniejszy odcien-poczatkowo myslalam ze bedzie za ciemny bo tak wygladal w opakowaniu jednak po nalozeniu stapia sie on ze skora i do niej dopasowuje-nie jest za ciemny
-lekko rozswietla i wydaje mi sie ze wygladza skore
-wydaje mi sie ze mam mniej pryszczy odkad go uzywam
-krycie nie jest slabe-zakryl moje krostki nawet calkiem dobrze
-nie czuje go na twarzy
-zawiera retinol i SPF20

Ogolnie same zalety ale rezerwuje jedna gwiazdke w razie czego:)