Aroma Spa, Odnawiający kremowy żel pod prysznic `Odżywcze migdały i słodki krem`

Odżywczy migdałowy krem będzie pielęgnował ciało, a subtelna nuta żelu pobudzi zmysły.

Delikatna piana dokładnie oczyści skórę, która na długo pozostanie wyjątkowo świeża, kusząco pachnąca oraz idealnie nawilżona.

Zawiera krystalicznie czystą wodę ze szwajcarskiego lodowca, intensywnie odżywiające wyciągi ze szwajcarskich roślin, regenerujący i nawilżający ekstrakt z migdałów.

podoba mi się

Oczywiście do zakupu zachęciła mnie duża butelka i niezbyt wysoka cena. Zawartość mile mnie zaskoczyła, ponieważ żel jest gęsty i przyjemny w użyciu. Zapach- nie podoba mi się, taki powiedzmy, poprawny, co mnie drażni. Natomiast za łagodność i komfort skóry daję mu dużego plusa, bo nie zauważyłam przesuszenia skóry. Można zrezygnować z balsamu po zmyciu tego żelu, jeśli np. się spieszymy. Nie wiem czy kupię ponownie, ale jest dobrym i wydajnym kosmetykiem, o czym się przekonałam.

Polecam.

(+)
Lubię ten kosmetyk ze względu na gęstą konsystencję i świetną pianę jaką wytwarza.
Dobrze zmywa zanieczyszczenia ze skóry, pozostawiając ją pachnącą i delikatną w dotyku.
Mycie staje się istną rozkoszą dla zmysłów zmęczonych dniem. Intensywny zapach odrobinę pobudza.

(-)
Trochę nieporęczne opakowanie. Najlepiej stawiać butelkę dnem do góry, żeby w każdej chwili można było łatwo wylać na rączkę żel :)

CUDO!

Wszystkie żele z tej serii powalają zapachem-mogłabym je jeść, spać w nich, wąchać non-stop. Cudownie pachną, tworzą gęstą pianę, każdy spełnia swoją rolę (odświeżenie, energia, relaks...), są mega wydajne no i stosunkowo tanie ponieważ mają 345ml. POLECAM KAŻDEJ I KAŻDEMU. Mmmmmm...cudo!

Tylko dlaczego zniknęły ze sklepów? :(

Używam tego produktu od: w przeszłości używałam ponieważ zniknął z polskich sklepów

Dieta na AZS

całkiem fajny żel

Balsam jest dość gęsty, ale mimo to dobrze się pieni. Jest wydajny. Mi akurat zapach odpowiada, choc nie lubie migdalow ;) tylko niestety trochę mało czuć to nawilzenie, o ktorym jest napisane na opakowaniu..

Używam tego produktu od:3 mce
Ilość zużytych opakowań:pół

Nijaki.

Zwykły żel, z poprawnymi właściwościami - nie wysusza, dobrze myje, fajnie się pieni.
Ale zapach jest koszmarny - stare, zleżałe migdały i tony pudru. Sprawiał że po kąpieli miałam ochotę umyć się jeszcze raz.
Do tego mało wydajny. Cieszę się że się już skończył bo więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca

Po prostu rozkoszny

Aż się nie chce wychodzić spod prysznica...

Mamy tu gęsty, kremowy żel, który doskonale się pieni, nawilża skórę, a w dodatku rewelacyjnie pachnie - słodko i kremowo. Osobom lubiącym słodkie aromaty zapach z pewnością się spodoba, natomiast odradzałabym zakup osobom nie przepadającym aż tak za słodyczami.

Po użyciu tego żelu skóra jest miękka i gładka, a w dodatku dość długo utrzymuje zapach preparatu.

Żel jest dość gęsty, więc po jakimś czasie dobrze jest go postawić na zakrętce (płaskiej na szczęście), bo po zużyciu połowy zawartości trzeba nieźle potrząsać butelką, aby wycisnąć z niej trochę żelu.

Używam tego produktu od: uzywam obecnie od jakiegoś miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

odżywczy i słodki krem...

żel sprawdza sie doskonale- nie wysusza a nawilża skórę, ma bardzo apetyczny zapach- kremowy- zapach migdałów jest stonowany. Na wielki plus zaliczam wyciągi roslinne, które pojawiaja sie zaraz po sls,a przed zapachem. Cena bardzo niska jak na tę pojemnośc- żel naprawde godny polecenia. doskonały na zimę jak i na lato.

Używam tego produktu od:4m-ce na zmianę z innymi

Gdyby nie ten zapach...!

Mnie w tym kosmetyku nie podoba się to, co tak zachwyca innych - czyli zapach. Nigdy nie przepadałam za migdałową wonią w kosmetykach, ale tutaj jest dla mnie wyjątkowo trudna do zniesienia i kojarzy się z zapachem taniego proszku do prania. Poza tym wszystko jest w porządku, może poza sporadycznym podrażnianiem okolic intymnych, kiedy trochę piany tam się dostanie.
Konsystencja bardzo gęsta, taka budyniowata, piany mnóstwo, a więc kosmetyk jest wydajny, nie wysusza skóry i pozostawia naprawdę jedwabistą, bardzo przyjemną w dotyku skórę.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Boska substancja... ;)

Uwielbiam ten kosmetyk. Kiedy go kupuję zawsze znika w zastraszającym tempie, ponieważ oprócz mnie maści się nim cała rodzina - również jej męska część :D I żadno z nas na pewno sobie nie żałuje ;)

Zapach jest po prostu obłędny. Zatrzymuje czas w miejscu i sprawia, że mam ochotę pod tym prysznicem tkwić do końca świata ;) Wylezienie spod ciepłego prysznica gdy wokół roznosi się aromat "Odżywczych Migdałów i Słodkiego Kremu" wymaga ogromnej siły woli. Ja ćwiczę to od roku więc jakoś daję radę ;)

Poza tym właściwości pielęgnujące są naprawdę rewelacyjne. Po zastosowaniu skóra jest mięciutka, nawilżona, satynowa...Czysta poezja.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3-4?

na zimowe wieczory

wspanialy zapach i gesta konsystencja to glowne atuty tego kosmetyku. jest naprawde wydajny i wspaniale komponuje sie z ciepla woda:) dobrze oczyszcza skore i nie wysusza jej. daje duzo piany. czego chciec wiecej?:)

Używam tego produktu od: zuzylam razem z mama, jakis miesiac temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Ulubiony różuś ;))

Mój ukochany. Chyba jeszcze ukochańszy od lawendowego :) Cudownie słodko różowy, pachnący... niebiańsko a raczej cukierkowo :), taki w sam raz do zjedzenia. Gdyby był jadalny to ja bym go zjadła z przyjemnościa. Walory? Same. Moje wszystkie zmysły wariują przy nim. Skóra jest po nim super. Pachnie, jest nawilżona. Konsystencja roku- taki kremik. Można się zakochać co niniejszym uczyniłam :]

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Pychotka :)

Bardzo milutki krem pod prysznic.
Fajny kremowo-budyniowy zapach, gęsta konsystencja, dobre właściwości myjące, pianka bardzo puszysta, skóra pozostaje nawilżona.
Sprawdza sie doskonale. Polecam !!!Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1/3