Aroma Spa, Odprężający kremowy żel pod prysznic `Kojąca lawenda i rumianek`

Aroma Spa, Odprężający kremowy żel pod prysznic `Kojąca lawenda i rumianek`

Kojący rumianek oraz subtelny zapach kwiatów lawendy przywróci dobre samopoczucie i przyniesie radość zmysłom.

Delikatna piana dokładnie oczyści skórę, która na długo pozostanie wyjątkowo świeża, kusząco pachnąca oraz idealnie nawilżona.

Zawiera krystalicznie czystą wodę ze szwajcarskiego lodowca, intensywnie odżywiające wyciągi ze szwajcarskich ziół. Kojący ekstrakt z lawendy.

Cena: ok. 12zł / 345ml

sietny

Jedyna seria zeli pod prysznic,po ktorych nie potrzebowalam balsamu. Szkoda,ze ich nie kontynuuja. Gwiazdke odejmuje za zapach. Nie byl idealny. Wersja morska byla najlepsza.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Koi skórę

Był bardzo przyjemny. Używałam go wiele lat temu, a mimo to pamiętam wciąż tą lawendę. Nigdzie już nie wyczułam tak realistycznej i kojącej lawendy. Starczył mi na bardzo długo i miał taką gęstą konsystencję, przez co było dużo piany ;)

Używam tego produktu od: wiele lat

dziwadło

Kupiłam go bo lubię zapach lawendy.Jak się okazało lawendy w nim jak na lekarstwo.Pieni się obficie - niech mu będzie.Spłukać to to masakra !! Lałam na siebie hektolitry wody a skóra wciąż się pieniła i była lepka. Miałam przez to wrażenie niedomycia :/

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:pół jednego

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Jednak nie

Bardzo fajny żel. Dobrze sie pieni, nie wysusza skóry.
Zapach całkiem przyjemny, choć nie jest to nic rewelacyjnego.
Bardzo wygodna butelka, łatwo dozować zel, a pod koniec mozna z łatnwością postawić ją do góry dnem.
Warto kupic w promocji, bo cena regularna (12 zł) jest troche za wysoka.
Niestety obniżam poprzednią ocenę, bo zauważyłam, że żel podrażnia skóre np. po goleniu pod pachami. Kolejną wadą jest to, że osiada na brodziku w postaci zaschnietej piany. Jednak w sumie nie polecam.
Używam tego produktu od: kilka tygodni

Gdzie tam jest lawenda??

Kupienie tego żelu to był mega błąd.
1 - Gdzie tam jest lawenda albo rumianek? Mnie sie ten zapach kojarzy...z truskawkami! (co dziwne, balsam St.Ives miał identyczny zapach). W dodatku bardzo zapach jest bardzo mocny.
2. Wstawienie w nazwie "odprężajacy żel pod prysznic" to chyba był chwyt marketingowy. Wcale nie czułam sie odprężona ale raczej zirytowana.
4. Konsystencję ma dziwną, wolę typowe żele pod prysznic.
5. Nie dość że nie nawilża to jeszcze wysusza. Wielki minus.

Za tą cenę absolutnie sie nie opłaca!

Używam tego produktu od: 2 miiesiące
Ilość zużytych opakowań: pół butelki

Obrzydliwy.

Żel kupiłam przypadkiem, z ciekawości, bo nigdy nie miałam nic pod prysznic tej firmy, a w głowie kołatało mi przekonanie o wysokich ocenach ich żeli. Przekonanie słuszne, ale wcale go nie podzielam. Jest to najbardziej obrzydliwy żel pod prysznic, jaki kiedykolwiek zagościł w mojej łazience.

Po pierwsze żel ma koszmarny, duszący, intensywny, chemiczny zapach. W żaden sposób nie przypomina ani lawendy, ani rumianku, za to dusi i wywołuje mdłości pod prysznicem. Na szczęście na skórze osiada znacznie mniej intensywnie i nie tak drażniąco i szybko sie ulatnia.

Po drugie żel ma okropną konsystencję gęstego śluzu i taki sam poślizg. Powiedziałabym, że ten poślizg to przesada. Żel ciągnie się po skórze, pozostawiając po sobie uczucie niedomycia i lepkości.

Po trzecie i najważniejsze, okropnie wysusza skórę. Jest ściągnięta, wysuszona i szczypie. Nie może być chyba gorzej.

Jestem okropnie rozczarowana i męczę się z tym żelem, przetykając sobie katorgę przyjemniejszymi specyfikami kąpielowymi. Niech on się w końcu skończy! Nawet nie wiem, czemu go wciąż używam, jakoś tak żal wyrzucić, bo tak sympatycznie wygląda.

Ilość zużytych opakowań: w wielkich męczarniach zużyłam już pół tej ogromnej butelki

Mój faworyt :)

Jest to zdecydowanie mój ulubiony żel-krem pod prysznic. Piszę żel-krem bo właśnie taką ma konsystencje- niesamowicie kremową, bardzo apetyczną :) Cudownie się pieni, w moim odczuciu także nawilża skórę, genialnie pachnie. Same plusy, czego chcieć więcej od żelu pod prysznic? :)
Może nie jest zbyt wydajny, ale mega drogi też nie jest więc można sobie na niego pozwolić. Chociaż używam bardzo różnych produktów pod prysznic, jednak do tego zawsze powracam :)
Polecałabym osobom które wolą do mycia bardziej konsystencje kremową a nie żelu pod prysznic.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Oj tak!

Super kosmetyk!Jest wydajny.Prześlicznie pachnie.Ma fajne opakowanie i etykietę.Konsystencja kremowa, coś podobnego do kisielu,ale dla mnie bomba!Cena dosyć droga,ale naprawdę opłaca się.Dobrze się pieni i myje.Pozostawia skórę przyjemną w dotyku i ładnie pachnie.Gorąco polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

oj słabo

Tak zachwalany ale nie zdołał mnie przekonać do siebie. Na plus jest jego konsystencja, taka kremowa i przyjemnie się go rozprowadza po skórze. Zawiódł mnie za to jego zapach,w ogole nie pachnie lawendą ani rumiankiem, za to kojarzy mi sie z zapachem jagód ale nie jest on przyjemny. Absolutnie nie czułam sie odpręzona ani zrelaksowana- pic na wodę. Do tego strasznie szybko go ubywało, skonczył mi sie po dwóch tygodniach, jednym słowem jestem na NIE

Używam tego produktu od:2 tyg

Szkoda kasy!!

Kupiłam ten żel ze względu na dobre opinie ale niestety rozczarowałam się.
+ kremowa konsystencja
+wydajny
+fajna piana
-dziwny zapach, nie ma nic wspólnego z lawendą
-zapach kompletnie znika już nawet podczas kąpieli
-zero nawilżenia ale cóż tego sie nie spodziewałam
-zapach mnie nie relaksuje, pachie raczej pobudzająco
-wygórowana cena bo nie jest wart swej ceny za średnią przyjemność jego używania.
-mimo że niedawno zaczęłam go używać to zapach mnie znudził
Edit:
Kompletnie niewydajny i w dodatku nie chce się zmyć ze skóry,ble!!
Używam tego produktu od:pare tygodni
Ilość zużytych opakowań:2/3

Przyjemniaczek !

W zasadzie same plusy :
+ kremowa konsystencja
+ przyjemny zapach
+ nie wysusza
+ skóra odczuwalnie przyjemna w dotyku
+ wydajny
+ rozsądna cena

Jedynie co moge napisać z negatywów to fakt że nie ma w sobie czegoś "niepowtarzalnego" ale generalnie (udzieliło mi się od Dody;)) jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

fajny

Kupiłam skuszona pozytywnymi recenzjami. Zapach jest dziwny, ale przyjemny, wg mnie lawendy to tam w ogóle nie ma:) .Wg mnie najbardziej udany zapach wśród kosmetyków tej serii.
Gęsty, kremowy, świetnie sie pieni na gąbce, dobrze się spłukuje, nie wysusza skóry ani jej nie podrażnia.
Stosunek ceny do pojemności i wydajności bardzo dobry.
Używam tego produktu od: około tygodnia

Edit po ponad miesiącu stosowania
Muszę zrewidować moje zdanie na jego temat, jednak wysusza:( przy dłuższym stosowaniu skórę na łydkach zmienił w pergamin. W połowie opakowania zapach zaczął mnie drażnić, więc nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca