Inspiracja, Aksamitny olejek do ciała

Inspiracja, Aksamitny olejek do ciała

Pięknie pachnąca, nawilżająca mgiełka do pielęgnacji ciała.
Szybko się wchłania, absolutnie nie pozostawia tłustego filmu na skórze, a przy tym bardzo wydajna. Nogi potraktowane tym olejkiem są aksamitne (naprawdę!).

Cena: ok. 30 zł

Brrr...

Spodziewalam sie wiele po tym specyfiku, niestety bardzo mnie rozczarowal. W sumie nie wiadomo co to jest... zbyt suche jak na oliwke czy olejek, zbyt tluste jak na mgielke do ciala :/ Forma aerozolu sprawia, ze po rozpyleniu olejek jest wszedzie dookola, tylko nie tam gdzie trzeba, czyli na skorze. Bardzo slabiutko nawilza, wlasciwie w ogole nie natluszcza. Skora po uzyciu pachnie zjełczałym tluszczem! Jego stosowanie po prostu mija sie z celem...

wystarcza na krótko

Podzielam opinnie poprzedniczek, skóra super atłasowa, ale tak szybko się kończy..... A przyznam wersja w sprayu jest wygodna.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

wygodny

Zawsze mam go na polce i stosuje w sytuavcjach awaryjnych, kiedy brakuje czasu na wklepywanie balsamu. Olejek szybko sie wchlania, nie brudzi ubran, subtelny zapach nie kloci sie z zapachem perfum. Wada jest wg mnie to, ze nie robi nic specjalnego ze skora poza tym, ze ja na chwile nawilza i to tez tylko troche.

Bordowe usta H&M

Mało wydajny, szkoda :(

Miły olejek, ładnie pachnie skórę pozostawia gładką, dobrze nawilżoną. Mam dwie wady, jest mało wydajny skończyłam go chyba po 8 dniach. Gdy się go rozpyla, pojawia się też...Jak to nazwać jakiś taki puder czy talk, nie jest to przyjemne. Poza tym, nie mam zastrzeżeń.