Łagodzący, Balsam łagodzący z Avocado Milk

Łagodzący, Balsam łagodzący z Avocado Milk

Unikalny balsam wzbogacony Avocado Mik Complex o działaniu kojącym i nawilżającym, który pielęgnuje włosy i skórę głowy. Nawilża i relaksuje, nadaje włosom zdrowy wygląd. Szczególnie polecany dla osób z wrażliwą lub swędzącą skórą głowy.

delikatnie łagodzi

Polecam osobom z problematyczną skórą głowy:
+ łagodzi suchą skórę głowy; delikatnie nawilża głowę; skóra jest mniej napięta i wrażliwa;
+ odżywia włosy; są mniej łamliwe i nie wypadają w takiej ilości;
+ włosy są puszyste, miękkie i wygładzone; po dotknięciu ręką są lekkie i miłe w dotyku;
+ niska cena
+ wydajność
+ włosy ładnie się błyszczą;

Niestety trochę szybciej się przetłuszczają w ciągu dnia; fryzura również nie jest tak trwała; włosy szybko są "oklapnięte". Mimo to, spełnia swoje zadanie, skutecznie łagodzi, a to jest dla mnie najważniejsze;

Używam tego produktu od: 8-10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

super

Niestety co jakiś czas borykam się z łupieżem i wtedy mam brzydki nawyk drapania się w głowę. Ta odżywka pomaga mi w takich trudnych chwilach. Naprawdę łagodzi swędzącą skórę głowy:) Łupieżu jednak nie likwiduje, a szkoda. Dodatkowo po niej włosy są bardzo gładkie, lśniące i ładnie się układają. Jedyny minus to to, że muszę ją nakładać na włosy w sporych ilościach bo inaczej nie zadziała tak jak trzeba. Ale wybaczam jej to, za to, że tak łagodzi nieprzyjemne swędzenie skóry.

Używam tego produktu od: z przerwami od roku

polecam!

najlepsza odzywka do wlosow, jaka kiedykolwiek mialam. w polaczeniu z szamponem rewelacja, nie mam lupiezu (choc nie miewalam nigdy wiekszych z nim problemow, ot tak czasem sobie byl), moje wlosy sa leciutkie, puszyste, mniej sie przetluszczaja, przede wszystkim tez mniej wypadaja, odzywka dodaje im pieknego blasku. cena tez nie jest wygorowana... dla mnie kwc :)

Używam tego produktu od:

Starzenie się skóry - dieta

nie jest zla :)

Dzialanie lagodzace ma , nie uczulila mnie, skora glowy przestala mnie denerwowac swedzeniem. Natomiast wlasciwosci odzywcze przecietne. Uzywalam z szamponem i taki duet nie jest zly. Kupie na pewno ponownie gdy bede miala dosc reakcji alergicznych na inne szampony i odzywki.
Używam tego produktu od:2 miesiace uzywalam

* * *

balsam o rzadkiej konsystencji, dobrze się nakłada, ładnie pachnie, delikatnie słodko
krzywdy nie robi, choć jak działa na wrażliwą skórę głowy nie umiem powiedzieć, bo moja już się znormalizowała,
natomiast włosy po tej odżywce są przede wszystkim lekkie, bardziej miękkie gładsze, choć rewelacyjnej pielęgnacji i odżywienia spodziewać się nie można

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

może być, nawet

Najzwyklejsza w świecie odżywka, która coś robi, ale pochwalić się w tej dziedzinie też nie ma czym :P

Moich włosów nie obciąża. Dostatecznie nawilża włoski, pielęgnuje je, ale nie robi nic, czego nie robią inne PRZECIĘTNE odżywki do włosów.

Kupiłam ją w akcie desperacji, kiedy moje włosy wyglądałay strasznie, były przesuszone i maksymalnie szorstkie, a że była niedziela to wzięłam byle co w pierwszym lepszym sklepie. I na taką "pierwszą pomoc" się nadaje, bo doprowadza włosy do względnego stanu oglądalności, jednak nie robi z włosami tego, czego życzyłabym sobie od odżywki.

Zapach ładny, konsytencja rzadka, odżywka jest bardzo mało wydajna. Dosyć długo trzeba spłukiwać (ale na moich długich włosach tak jest z każdą odżywką i nie uważam tego za ogromną wadę).

Jeszcze co do tego łagodzenia skóry głowy, czy jak to tam ująć, to tylko raz wtarłam tą odżywkę w skórę głowy (przeważnie tego nie robię, gdyż miałabym za dużo spłukiwania i obawiam się o szybsze przetłuszczenie). Może i trochę złagodziła, ale może to tylko siła sugestii :D

Ogólnie: bardzo przeciętna odżywka

do bani

Fatalny. Po co w ogóle produkować coś takiego? nie służy ani skórze głowy ani włosom, bo skóra jest nadal podrażniona (pewnie od szamponu z tej samej linii), a włosy wygladają gorzej niż przed użyciem tego "cuda". Poza tym ta odżywka obciąża włosy jak wszystkie inne produkty Sunsilk z resztą. Absolutnie odradzam.