Sephora, Gloss Repulpant (Błyszczyk powiększający usta)

Sephora, Gloss Repulpant (Błyszczyk powiększający usta)

Pojemność 2,07 ml

Maksymalne powiększenie i pikantny blask dla uzyskania efektu pełnych i wyjątkowo czarujących ust. Błyszczyk poprawia mikrocyrkulację, dzięki czemu wargi powiększają się. Może piec.

Cena: 39 zł / 2,07 ml

Marnie

Używałam tego błyszczyku jakieś 2 lata temu, ale pamiętam dokładnie to paskudnie nieprzyjemne uczucie po aplikacji - szczypał jak chili z pestkami wtarte w wargi!
Dodatkowym minusem było to, że niezbyt fajnie pachniał, a przede wszystkim - miał niewygodny, twardy pędzelek i był bardzo rzadki.
Ok., nie lubię mocno klejących błyszczyków, ale AŻ TAK RZADKICH też nie. Po kilkunastu minutach na ustach, poza wspomnianym już uczuciem pieczenia, nie zostawało kompletnie nic. Usta były więc suche, nienawilżone, powiększone może tylko dzięki podrażnieniu i pozbawione koloru i połysku.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 z bólem

Słabizna

Zdecydowanie nie polecam tego produktu:
+ ładny kolor, delikatny, przejrzysty (posiadam nr 03, jasny róż)
+ładne opakowanie

- niewydajny, mała pojemność
-niewygodny, twardy pędzelek, uniemożliwia poprawną aplikację
-zero efektu powiększenia :/ jedynie lekkie szczypanie
-trzyma się na ustach jakieś max. 20 minut

Gdyby nie to, że dostałam go w prezencie od Sephory robiąc zakupy, żałowałambym tego zakupu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Absolutnie na nie

Zwykle zaczynam od plusów, ale niestety nie tym razem.

Minusy:
- mega mała trwałość, do godziny znika z ust, nawet gdy sie tymi ustami nie rusza

- kolory nijakie, nie pozostawiające nawet mgiełki kolorystycznej na ustach, a co najwyżej usta wyglądają na mokre przez jakiś czas

- pieczenie jest trochę denerwujące, napewno nie ma za cel efektu powiększenia ust, bo to się nie dzieje, ot pieką chwilę i to wszystko

- ani nie nawilża, ani nie rozświetla, ani nawet nie daje komfortu ustom a nawet powiedziałabym że wysusza

-kosmetyk absolutnie nie wart ceny, ktora jak na tak mały blyszczyk jest bardzo wysoka

- no i aplikator, kompletna pomyłka - ni to patyczek, ni to pędzelek, przy nakładaniu - dramat

Reasumując: nie spełnia ani roli nawilżacza ani błyszczyku.

Używam tego produktu od: tygodnia

Starzenie się skóry - dieta

nie nie nie

po prostu jeszcze raz nie !!!!
- koloru w ogóle nie widać na ustach
- tak piecze jak byś posmarowała usta chili
- błyszczek znika z ust po 30 min
- no i efektu zero
- no i dla mnie najgorsze co może być wysusza usta

wielki minus

Używam tego produktu od:od dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:

NIJAKI...

Niestety nie jestem fanka takich produktow .... zawsze wydaje mi sie ze albo krem nivea albo od chanela lud diora, czyli albo wszystko albo nic. Wyjatkiem sa kosmetyki apteczne, ale to juz inna bajka.
W tym przypadku moja regula zadzialala. Za wysoka cene w stosunku do pojemnosci - mamy byle co... Gdyby przeliczyc to za te same pieniadze moznaby miec wypasny blyszczyk wysokopolkowy. No coz.
Wymazalam szybko, piekl jak diabli, ust nie powiekszal, kiepska trwalosc, wysuszal usta, jedyne co bylo znosne to kolor. Ogolnie kiepsko, gorzej niz przecietnie.

Używam tego produktu od:przez 3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 i dziekuje

Przeciętny

Robiąc zakupy w biegu pomyliłam się i zamiast mojego ultra-shine lip gloss bezbarwnego z błyszczącymi drobinkami kupiłam ten. Co prawda nie błyszczy się tak jak ww, ale nadaje ustom delikatny, subtelny blask ( mam nr 01 ). Dopiero wchodząc na wizaż dowiedziałam się, że jest to błyszczyk powiększający usta. Sama w życiu bym na to nie wpadła, bo efektów powiększenia chociażby minimalnych nie zauważyłam. W związku z tym, że mam pełne, duże usta i nie po to nabyłam ten błyszczyk za to nie odejmuję gwiazdki. Przy nakładaniu odczuwam lekkie szczypanie- mi ono nie przeszkadza. Funkcje pielęgnacyjne żadne- wysusza usta. Przed nałożeniem błyszczyka pomadka pielęgnacyjna jest koniecznością. Szybko znika- jak to błyszczyk. Mało wydajny. Ma przyjemny zapach. Mimo, że nie zauważyłam jakiś szczególnych niedociągnięć raczej go nie kupię ponownie. Ot, przeciętne mazidło za nieprzeciętną cenę.

Używam tego produktu od: ponad pół roku temu

Taki jakiś:/

Dostałam 2 takie błyszczyki na urodziny. Jeden taki różowo-jagodowy a drugi przeźroczysto-biały. Dziwne te kolory. Konsystencja jest ok, nie podoba mi się ten pędzelek, który czasami wysmykuje się i maluje jak chce i gdzie chce. Co do pieczenia, to nie jest ono jakieś przerażająco bolesne (jak już to ktoś napisał ze to strasznie boli) moim zdaniem nawet całkiem fajne. Efekt powiększonych ust jest. Kosmetyk ten jest raczej nietrwały, szybko sie go zlizuje/ściera się. Niestety prezent był nietrafiony, mam dość duże usta i jeszcze dodatkowo powiększając je tym błyszczykiem i jego blaskiem, wygląda to komicznie. Generalnie zły nie jest ale mogłby być lepszy.

Używam tego produktu od: 9 miesiecy

żre

Kupilam dla pieknego opalizujacego rozu. Zapach tez ma przyjemny ale polozona na uata zre niemilosiernie. Nawet Full Volume Rimmela jest delikatniejsze. Pod tym wzgledem ten blyszczyk jest po prostu wstretny i nie do uzytku. Kolor fajny - dobry do delikatnego wiosennego makijazu. trwalos srednia jak to z blyszczykiem bywa. Prawie sie nie lepi. Wydajny.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy jakos

Ugh

Lubię Sephorę, ponieważ w swojej ofercie ma różne perełki w dobrych cenach. Tym razem jednak się nie popisała.
Błyszczyków powiększających usta szukają kobiety z mało wydatnymi wargami. W tym przypadku efekt jest zerowy. Błyszczyk ślicznie pachnie i to jest jego jedyna zaleta. Wysusza usta, nie polecam do codziennego stosowania. Kupiłam w cudownej promocji 2 w cenie 1, więc cena nie jest dla mnie tak dobijająca za taki niewypał, w normalnej sprzedaży plułabym sobie w brodę. Szczerze nie polecam.
Używam tego produktu od: kilku mies
Ilość zużytych opakowań: męczę jedno pełnowymiarowe, a mam jeszcze 3 miniaturki...

Gadżecik, hehehe ;-))

Skuszona obietnicą ust duzych jak u A.Jolie ;) nabyłam ten produkt o numerze 05 w kolorze czerwonym. Taki jakby malinowy z drobinkami. Na szczęście kolor jest lekki i tylko podkreśla barwę ust, bardzo lekko je koloryzując. Nakładanie przyjemne, szczoteczka ok. Buteleczka mała wszędzie się zmieści, to plus, a minus mała, bardzo mała wręcz wydajność! Chwilę po nałożeniu usta zaczynają piec jednocześnie chłodząc. Pierwszym razem było to dla mnie tak nieprzyjemnym doznaniem, że starłam szybko błyszczyk. Drugim wycierpiałam, ale efekt to może jest w pierwszej minucie po nałożeniu póki błyszczyk się błyszczy na ustach i się jeszcze nie wchłonął. Ale taki efekt to mamy przy każdym błyszczyku, który mocno nabłyszcza usta :) Podobno wystepująca w składzie chili ma podrażniać usta w taki sposób, że stają się bardziej czerwone przez co optycznie są większe, być może, ale ja mam swoje z natury czerwone. Natomiast mentol ma chłodzić żeby dało się z tą chili wytrzymać ;) Testowałam na kilku osobach jedne zmywały od razu, inne czuły tylko lekkie mrowienie :)
Dziwnie go ubywa z opakowania, bo osadza się na końcach buteleczki i nie chce tamtych miejsc za bardzo opuścić.
Ot taki gadżecik ;)

Używam tego produktu od: ok.m-ca
Ilość zużytych opakowań: prawie skończyłam jedno, prawie, bo są jeszcze na końcach pozostałości, które mogłabym użyć, ale nie wiem, jak je wydobyć :D

ratunku!!

ała jak to piecze!!!!!ludzie boli jak nie wiem!!czuje sie jakby w tym blyszczyku byl jakis kwas!!!po pierwszym uzyciu starłam od razu chusteczka bo nie wytrzymalam tego pieczenia!!nic nie powieksza!!jedynie moja dziure budzetowa w poftfelu!!nie polecam i jeszcze raz nie polecam!

do bani!!!

Ładne opakowanie z najnowszej kolekcji ujelo mnie, ale na tym sie koncza zalety:P Super nietrwaly! Od razu znika z ust nawet nie nadajac im polysku. Nie powieksza!!! Strzezcie sie dzieweczyny - szczypie jak diabli, ale powiekszenia nie zobaczycie!!! Koloru tez nie daje!!! Wiec co daje? Uczucie, ze kupilo sie najmodnieszy bubel tego sezonu:P Nie nawilza, ale tez nie wysusza. Za drogi jak na takie wlasciwosci:(