Naturals Głębia Koloru, Szampon Olejek jojoba i ekstrakt z granatu

Naturals Głębia Koloru, Szampon Olejek jojoba i ekstrakt z granatu

Szampon oczyszcza i odżywia włosy farbowane, chroniąc i zapewniając im długotrwały, świetlisty kolor i blask. Kremowa formuła szamponu wzbogacona została olejkiem z jojoby oraz ekstraktem z granatu. Zawiera także filtr UV.

w porzadku

Szampon zachowuje sie podobnie jak wersja Glossy-nie spełnia przede wszystkim zapewnien producenta, za to kolor, konsystencja, zapach(przepiekny owocowy granat), zadawalają,

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 400ml

nie ma szału

Szampony Palmolive są popularne i powszechnie dostępne, jednak ta czerwona wersja nie jest często spotykana na sklepowych półkach, dlatego też gdy zobaczyłam ten szampon do włosów farbowanych w supermarkecie, włożyłam do koszyka.
Cena- ok 8 złotych za dużą butlę 400ml.
Zapach-jest przyjemny, słodki, lekko owocowy jednak na dłuższą metę zaczął mnie drażnić.
Konsystencja- nie za rzadka, nie za gęsta, w sam raz
Pieni się dobrze, podczas spłukiwania czuć śliskość.
Nie ułatwia jakoś rozczesywania włosów, co do ochrony koloru- to tylko chwyt marketingowy, a składniki naturalne czyli olejek jojoba i ekstrakt z granatu jest w składzie za zapachem, wiec jest w znikomych ilościach.
Szampon jest dobry dla całej rodziny do mycia włosów zarówno normalnych jak i suchych oraz tłustych, ot taki zwyklak do oczyszczania.
Nie kupię ponownie, bo chcę wypróbować inne szampony, a ten szału zrobił.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże 400ml.

Bardzo dobry

Kupiłam ten szampon zaraz po tym jak zafarbowałam włosy, zeby kolor zachował jak najdłuzej swój kolor i blask.
Szampon okazał sie bardzo dobrym wyborem. Włosy pomimo, ze farbowałam je szamponem koloryzującym i wiadomo, że kolor się zmywa co mycie, nie widać wyblakniętego koloru.

Włosy są miekkie w dotyku i pięknie pachną.Nie zauważyłam też szybszego przetłuszczania się włosów.
Szampon ma dużą pojemność więc jest wydajny do tego nie trzeba użyć go duzo by dobrze się pienił.
Jak dla mnie super.
Polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Taki se

Plusy:
* różne wielkości szamponu
* często na promocji
* dość tani
* łatwo dostępny
* zapach - OK
* nie uczula, nie podrażnia
* myje włosy

Minusy:
* nie przedłuża kolory włosów
* szybko się zużywa
* zwykły szampon, nic specjalnego

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Fantastyczny

Plusy:

piękny zapach
cena
włosy są po nim miękkie i błyszczące
dobrze nawilża moje suche,farbowane włosy
Naprawdę świetny szampon za śmiesznie niską cenę ( dałam za niego 8 zł w Rossmanie)

Minusy:
Brak

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

odpada

okropnie śmierdzi! co innego lekko powachac w sklepie, ale gdy myłam nim głowę to zapach ma tak intensywny ze kojarzy sie z ...wymiocinami... chce zaznaczyc że raczej w tej kwestii nie jestem wymagajaca. słabo się pienil. wlosy były umyte, ale bez połysku, opklapniete. nie wydaje mi sie aby zadbał o kolor na moich włosach. powiedzialabym, ze szybciej "wypłowial" (ale nie dam glowy sobie uciac ,ze przez ten szampon).

Używam tego produktu od: stosowalam przez miesiac

nigdy więcej

jak dla mnie- okropność!!!! w ogóle nie przepadam za palmolive, ale ten szampon to w moim przypadku kompletna porażka:/ moje kudły strasznie reagują na tę "głębię koloru";/;/;/ nie polubiły jojoby i granatu w takim wydaniu;( szamponu używałam dość krótko i nigdy więcej nie zamierzam do niego powracać...moje włosy są po nim przesuszone, dziwnie uklepane i niemiłosiernie się elektryzują, czego nie znoszę!!! według mnie szampon jest po prostu kiepski, nie polecam...

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

slaba trojka

Zacznijmy od tego: nie spodziewajmy sie cudow od szamponu za 6zl. Jesli podejdziemy do tego szamponu z takim nastawieniem, to wcale nie okaze sie taki slaby.

Konsystencja - super, kremowy ale nie za gesty
Wydajnosc - bardzo wydajny
Cena - taniej juz chyba nie mozna :]
Uzycie - wlosy dobrze sie myja, szampon ladnie pachnie, pozostawia lekka sliskosc po splukaniu, jednak nie czuc jej po wysuszeniu wlosow
Suszenie i modelowanie- wlosy dobrze sie rozczesuja, po wysuszeniu swietnie wygladaja, sa uniesione, same ukladaja sie w fajna fryzure :]
Stan wlosa - troche za krotko zeby oceniac, ale do tej pory nie wygladaja na wysuszone, nie pusza sie itp
Stan skory glowy - tutaj gorzej, swedzi mnie po nim glowa, ale nadal nim myje, gdyz do tej pory stosowalam delikatne szampony bez SLS/SLES wiec byc moze odzwyczailam skore od silniejszych detergentow

Podsumowujac - dobry jak za ta cene, takze nie ma SLS/SLES, mozna wyprobowac

Używam tego produktu od: 3tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butli

mnie odpowiada.

To mój pierwszy szampon Palmolive, bardzo mi się spodobał i zamierzam wypróbować inne z tej serii. Bardzo przyjemnie myje się nim włosy, bo ładnie pachnie i ma cudowną, kremową konsystencję. Jest wydajny i tani, nie przyśpiesza przetłuszczania włosów, ani nie obciąża ich. Wpływu na kolor nie zauważyłam, ale nie zależało mi na tym i nie zwracam na to uwagi. Jedna gwiazdkę odejmuję, bo niestety trochę plącze włosy, ale rzadko spotykam szampony, które tego nie robią.
oceniam na 4* i polecam!

Używam tego produktu od: 6 tygodni,
Ilość zużytych opakowań: 3/5 dużego opakowania.

Miłe zaskoczenie.

W zasadzie nigdy nie byłam przekonana do produktów Palmolive, skusiłam się jednak na ten szampon. I jestem bardzo zadowolona. Z reguły szampony do włosów farbowanych powodują u mnie szybsze przetłuszczanie, ale ten szampon - nie. Do tego ma miły zapach, dobrze się spłukuje, włosy są miękkie. Jest też wydajny. Jedynie nie wydaje mi się, żeby jakoś utrwalał czy wzmacniał kolor, ale ja nie wierzę, że szampony do włosów farbowanych mają takie działanie.

Używam tego produktu od:2 tygodnie.

Jak dla mnie jest super. Pięknie pachnie, ładnie sie pieni i pielęgnuje włoski. Po nim włosy sie tak szybko nie przetłuszczają. Zawsze po innych szamponach na drugi dzień musiałam myć głowe a po tym nie :) włoski były puszyste :)

Stanowczo nie!

Z powodu braku mojego kochanego szamponu, mój wzrok padł na ten właśnie twór. Uhhh...

Plusy:
+ myje włosy i na tym koniec

Minusy:
- nie pieni się
- nie bardzo odpowiada mi zapach
- z moich włosów zrobił siano
- nie możliwe jest NIE użycie po nim odżywki
- włosy były matowe, dziwnie sztywne.

Od szamponu który jest przeznaczony do włosów koloryzowanych i zniszczonych, trzeba wymagać dużo, dużo więcej. Użyłam go 2 razy po czym popędziłam po mój stały szampon. Teraz duża butla stoi na półce i czeka na jakiś kryzys chyba.Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 - użyte 2 razy i czeka na wyrzucenie