Palmolive, Naturals Głębia Koloru, Odżywka do włosów farbowanych Olejek jojoba i ekstrakt z granatu

Odżywkę Palmolive Naturals Głębia Koloru stworzono aby odżywić i chronić włosy farbowane. Jej formułę wzbogacona ekstraktem z granatu oraz olejkiem jojoba. Poprawia kondycję włosów oraz wydobywa ich piękny kolor aby włosy były pełne życia i blasku.

Nie aż taki straszny

najpierw kupilam zestaw szampon+odzywka a potem weszlam na kwc. no i opinie mnie przerazily.,
ale moium zdaniem nie jest az tak zle,ozdywka moze nie jest bardzo wydajna, zeby czuc ze cvos sie na wlosy nalozylo trzeba jednak duzej porcji. ale po odzywce wlosy dobrze sie rozczesuja. wiadomo ze sa lepsze odzywki ale sa i gorsze. mysle ze duzo osob moze byc z niej zadowoleni. osobiscie nie wiem czy jeszcze raz sie skusze na ta odzywke,ale mysle ze kazdy powinien ja sprobowac.

Piękny zapach

Zaletą tej odżywki jest niewątpliwie jej piękny zapach, który zapewne zawdzięcza wyciągowi z granatu. Spłukuje się dobrze, włosy bez problemu można rozczesać.Nie zauważyłam żeby obciążała włosy. Co do jej właściwości pielęgnacyjnych to napewno nie należy się spodziewać spektakularnych efektów, włosom bardzo przesuszonym napewno nie pomoże, ale dla normalnych jest jak najbardziej ok. Dodatkowym plusem jest napewno zawarty w niej filtr uv.

nie!

Odzywka taka jakaś byle jaka, do zalet mozna zaliczyc przyjemny zapach i to, ze można bezproblemowo rozczesać włosy. I to by było na tyle zalet. Generalnie po odżyce włosy powinny ładnie błyszcze, być miękkie, gładkie, niestety w przypadku tej odżywki nie zauważyłam nic podobnego. Poza tym włosy okrepnie mi sie elektryzowały :(