Catwalk, Sexed-up Tonic

Catwalk, Sexed-up Tonic

Delikatny, odżywczy tonik proteinowy, pogrubiający i zwiększający objętość, do każdego rodzaju włosów.

Zdaniem producenta: Tonik dogłębnie nawilża i odżywia włosy, dodaje włosom tekstury, wyjątkowej objętości i puszystości. Sprawia, że stają się jedwabiście gładkie i lśnią zdrowym, naturalnym blaskiem. Nie obciąża włosów, posiada przyjemny, malinowy aromat.

Moja ostatnia deska ratunkowa!

Nie rozumiem tak złych recenzji tego produktu.
Jest to jedyny kosmetyk, który sprawia, że moje cienkie, rzadkie, klapnięte i przetłuszczające się włosy, wyglądają wspaniale.
Lekka konsystencja, wydajność, łatwość nakładania, doskonały efekt - utrzymujący się nawet następnego dnia, brak problemu sklejania, obciążania i przetłuszczania, plus naprawdę przyjemny zapach.
Innymi słowy: POLECAM!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zdecydowanie nie

Ten kosmetyk to nieporozumienie-nie wiadomo dokładnie, po co producent go stworzył... Na opakowaniu jest napisane, że ma dodawać objętości, tekstury. Niestety, są to tylko pobożne życzenia. Bez względu na sposób stosowania-tak na sucho, jak i na mokro, efekt jest opłakany. W pierwszym przypadku kosmetyk zlepia włosy w strąki, stają się sztywne, fryzura sprawia wrażenie hełmu i jest wręcz przyklapnięta. W drugim przypadku (po zastosowaniu na wilgotne wlosy) miałam powazne trudności z rozczesaniem/suszeniem włosów. Nie były ani miękkie ani puszyste, ani tym bardziej sexed-up;/ Zachwalany malinowy zapach koło malin nawet nie leżał niestety. Tonik całkowicie nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

nie za ta cene

Uzywam tego do modelowania wlosow dlugich. Nawijam je na szczotke, spryskuje tonikiem i susze suszarka. Nadaje lekkie podniesienie u nasady, delikatne usztywnienie. Nic specjalnego, zapach beznadziejny,brak objetosci. Nie robi nic dobrego ani nic zlego. Nie tego spodziewalam sie po toniku, ktory mial nadawac spektakularnych efektow. Nie polecam do dlugich wlosow!
Jest wydajny, co w moim przypadku jest wada, bo nie umiem sie doczekac kiedy sie skonczy!

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

depilacja ciąża

zdecydowanie NIE

Bardzo dziwny produkt, tonik w spray'u, który teoretycznie ma dodawać włosom objętości, połysku, miękkości. Tymczasem ten kosmetyk nie robi nic. Używałam go jako produktu do modelowania, czyli na wilgotne włosy. Nie podnosi ich nawet odrobinę, nie sprawia, że stają się puszyste, seksowne (co mogłaby sugerować klientowi nazwa), lekkie. Wręcz skleja, utrudnia rozczesywanie, sprawia, że włosy robią się tępe, szorstkie.

Używanie na suche włosy to z kolei totalne nieporozumienie.
Z atomizera wydobywa się za dużo płynu, efektem czego można tylko zniszczyć już ułożoną fryzurę. Włosy robią się zwyczajnie mokre i dodatkowo sklejone.
Nie oczekiwałam wyglądu a'la Jenifer Lopez ale na lekką puszystość liczyłam!
Bardzo mnie dziwi ten produkt i dochodzę do wniosku, że być może nabyłam przeterminowany egzemplarz. Tego natomiast nie mogę sprawdzić, bo nigdzie nie widzę daty przydatności czy produkcji.
Nie rozumiem jak można stworzyć taki bubel i okrasić go taką obietnicą! Toż to wstyd...

Zapach? ledwie czuć malinową nutkę, ale ulatnia się tak szybko, że nie jest żadnym atutem.

Używam tego kosmetyku od 3 miesięcy
ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/3 opakowania, pierwsze i ostatnie